איזה קיצוניות

TA2020

New member
איזה קיצוניות

היום, בין ההתכוננויות שלי למגן במתמטיקה, מצאתי את עצמי יושב וחושב איזה קיצוניות יש בין השיר של ישראל בשנה שעברה לבין השיר של ישראל השנה. שנה שעברה שלחנו שיר שדיבר על אחווה ושלום והיום, שנה לאחר מכן, שלחנו שיר שמעביר מסר בדיוק הפוך, מסר של מלחמה. איך יכול להיות שיש כזו קיצוניות? אולי בגלל שהשיר של שנה שעברה נכשל (בכל המובנים) ישראל רצתה לשלוח משהו שהוא שונה ב-180 מעלות (המתמטיקה לא מפסיקה להיות לי בראש.. חחח)? אולי זה סתם משהו שקרה במקריות? אם השיר שלנו גם השנה יכשל אז מה נשלח שנה הבאה? איזה סוג של שיר?

גם אני חשבתי על זה!

אבל אני לא בטוח שזה המסר של PTB (מסר של מלחמה) אלא מסר תוקפני יותר. גם בשיר השנה ישנם משפטים המדברים על הרצון לחיות ולא למות וכל הבלה בלה רק שצורת ההגשה שלו משדרת משהו מאד נוקשה!

Flendy

New member
מי החליט שזה הזמן זה שיר שלום?<

אדי בטלר עצמו אמר שזה שיר על אהבה. בעצם.. יכול להיות שהוא התחרט על הדרך.

אדי בטלר- הסיבה שהוא נשלח

היתה הקהל שרצה לרכב על גל ההצלחה של שירי מימון... רק חבל מאד שהקהל לא מבדיל בין השקט שנשאר לזה הזמן, זה כמו להשוות בין השיר של פורטוגל השנה לשיר הנורבגי בגלל שהם שנהם שירים "לטינים" נו באמת! תעשו לי טובה... זה רק מציג לנו קטנות זה שניסינו לשחזר הצלחה עם פלופ

danduni

New member
בוא אני אסביר לך זאת בקלות ../images/Emo9.gif.

אין פה שום קשר למעלות, אל תשלה את עצמך, זה לא כל כך פשוט! תחשוב שכל שיר באירוויזיון הוא כמו מספר מרוכב
. כלומר z=a+bi יש את a שזה החלק הממשי (rel) - כלומר, מלחמה, תוקפנות וכד', ויש את b שהוא המקדם של i והוא החלק המדומה (img) - כלומר שירי שלום ואחווה
. אצל רוב המדינות המצב מאוזן, ואצלם גם ל-a וגם ל-b יש ערכים מסויימים, ולכן יוצא שהם שרים על דברים שהם לא קשורים, כגון אהבה, שנאה וכו'
אצל ישראל
המצב הוא כזה: אנחנו מאוד אוהבים את הספרה אפס
. לכן אנחנו תמיד מאפסים או את a או את b.
2006 - a=0, ולכן המספר שיצא הוא מספר מדומה טהור: z=bi, לכן שרנו על שלום.
2007 - b=0, ולכן המספר שיצא הוא מספר ממשי לכל דבר z=a, לכן אנחנו שרים על המציאות שלנו. אני בטוח שעכשיו הכל הרבה יותר ברור!
(וכן, גם אני מתכונן לבגרות במתמטיקה..)

TA2020

New member
חחחחחח

אני יותר בקטע של A1 חלקי A2 שונה מ B1 חלקי B2 וכל זה...

Lirronia

New member
פיתחתי שיטה נחמדה לזכור את זה ../images/Emo26.gif

אם A1/A2 = B1/B2 = C1/C2, זה כמו שהבטיחו לך משהו וקיימו אותו, ולכן אתה מרוצה (אינסוף פתרונות). אם A1/A2 = B1/B2
=
C1/C2, זה כמו שהבטיחו לך משהו אך לא קיימו אותו, ולכן אתה מאוכזב (אין פתרון). אם A1/A2
=
B1/B2 (ההמשך הרי לא משנה), זה כמו שמלכתחילה לא הבטיחו לך שום דבר, ולכן הכל כרגיל (פתרון יחיד).
לכל אלו שחורשים למתמטיקה ובכלל
.

למעלה