איזה פרק...

פיית

New member
איזה פרק...

מ ד ה י ם אני הכי אהבתי את הקטע שפיית´ הרגה את הערפד שרקד כמו מישהו משנות ה-80

ווילו

New member
וואווווווווווו............

איזה פרק מדהים! קלטתם שג´ילס הצנון שיקר והמציא טקס כבילה רק כי הוא היה מספיק רגיש להבין שבאפי עברה חוויה קשה והיא צריכה לדבר על זה ולהוציא הכל החוצה.... וכל הזמן הזה הוא התנהג כאילו לא מזיז לו שבאפי חזרה לבית הספר, אחרי שראינו כמה "מאופק" הוא היה עם סניידר העכברוש... מקסים לגלות כמה שהוא רגיש כלפיה... ופיית, כן, אליזה באמת שחקנית מוכשרת ברמה... חתיכת הופעה היא דופקת בפרק הכניסה שלה... מרשים ביותר...!

mscooter

New member
לפי דעתי הוא כן תיכנן טקס כבילה

אבל כנראה כשבאפי הרגה את אנג´ל כשהוא עם הנשמה שלו אז כנראה שזה מספיק וכבר לא צריך טקס...
גם אני אוהב רוק ומטאל
גם אני אוהב לעזור
גם לי ה GTA עושה בעיות
גם אני אוהב להגיד "גם אני"
Sarah Mclachlan - Full of grace !

BabyBlue

New member
דעתי + שאלה

לדעתי הוא כן תכנן טקס כבילה אבל הוא צריך פרטים על ההריגה והוא לא רוצה להכאיב לבאפי ולשאול אותה שאלות אני לא הבנתי משהו; לא אמורה להיות רק קוטלת אחת? אמרו שהיו הרבה קוטלות בבת אחת ופיית´ כאילו "נכנסה" לשטח של באפי, אבל היה לה שטח משלה לפני...

אשמה

New member
ממש לא...

לדעתי הוא באמת עשה את זה מתוך רגישות למצב של באפי... היא לא דיברה על הרגשות שלה. היא החזיקה אותם בפנים, וכולם ראו איך זה אוכל אותה. לפי דעתי כל הכבוד לג´יילס כי הוא היה היחיד עם מספיק אומץ כדי לנסות ולעזור לבאפי והוא עשה את זה בדרך הכל כך ג´יילסית שלו - דרך הספרים. האיש הזה הוא אשכרה הדמות אבא של באפי. משהו מדהים, וכל כך נוגע ללב.

ווילו

New member
חבל לי בשבילך

שפיספסת את המשמעות של הקטע הזה, כי זה קטע שמחמם את הלב... הוא מתחמק מווילו בנוגע לטקס, ומתחקר את באפי באופן לא ממוקד, שוב ושוב. זה נראה כאילו הוא לא ממש יודע מה הוא רוצה לשאול, אלא פשוט מנסה לפתח שיחה, לגרום לה לספר לו מה קרה שם. באפי מרגישה כאילו הוא יותר מידי נכנס לזה ויורדת עליו שבפעם הבאה היא תסריט לו בוידאו... לא היה טקס! הוא המציא את זה כתירוץ, כדי לתת לה הזדמנות לדבר ולהוציא. להשתחרר מזה. איזו רגישות מקסימה ואנגלית מצידו. איכפתיות מאופקת שמסתתרת מאחורי סגנון אנגלי, ועדיין לב חם... בסוף הוא אמר "אין שום טקס" ולא: "כבר לא צריך טקס"...

mscooter

New member
../images/Emo70.gif

בסוף הוא אמר "אין שום טקס" ולא: "כבר לא צריך טקס"... נקודה טובה... לא חשבתי על זה...
גם אני אוהב רוק ומטאל
גם אני אוהב לעזור
גם לי ה GTA עושה בעיות
גם אני אוהב להגיד "גם אני"
If all of the strength and all of the courage
come and lift me from this place
I know I could love you much better than this
full of grace

Gilmore Fan

New member
איך אני אוהבת את פיית´../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

"Five by Five" לא זכרתי שהיא אמרה את זה גם בהתחלה, ראיתי את זה רק בפרק שהן החליפו גופות...

רינת4

New member
לבייבי-בלו:

העניין של קוטלת שנייה, זה בגלל שבאפי מתה בסוף העונה הראשונה,כשהמאסטר חנק אותה. אמנם זאנדר הציל אותה בסוף, אך זה עדיין נחשב למוות. מזכיר לך משהו?

sour girl

New member
god i missed her!!!

היא כל כך היתה חסרה לי... השידורים החוזרים פשוט באו בזמן.... **********************************************************************

max2k

New member
גם

זאת הייתה פעם ראשונה שראיתי את גוייס צוחקת "אני חושבת שמה שהבת שלי מנסה להגיד זה נאנאנאנאנא". גם פיית´ הייתה מגניבה. אבל האתר חופשה לצופים גרם לי לחשוב, באפי לא הייתה מודעת לכח שלה עד שהצופה הראשון שלה הגיעה אז איך ידעו שזאת היא? ובכלל, קנדרה ידעו מאז שהייתה צעירה שהיא קוטלת וכנראה גם לשאר הקוטלות כי עובדה שפיית´ חיה אז איך זה שבאפי גילתה רק כשהיא קיבלה אותם?

למעלה