איזה פרק של XFILES אתם חושבים שהכי

DarlingAdam

New member
giggle

נראה לי הפרקים הראשונים שראיתי :) ואיך שנאתי את היקום על זה שלא הספקתי להקליט. עדיין יש לי חסך עמוק מהטראומה הזו.

orityemini

New member
Leonard Beits ! פרק מדהים!

אחד הפרקים היפים והמצמררים של הסידרה. קצת קשה לבחור את הפרק האהוב ביותר כי אני אוהבת כל כך הרבה.... NEVER AGAIN, SMALL POTATO, REDUX1&2, BAD BLOOD.... ועוד רבים וטובים.... העונה האהובה עליי ביותר היא העונה הרביעית.

jusmin88

New member
נראה לי שהפרק האחרון...

של העונה התשיעית... וגם- trust no one

A.L (boy)

New member
נדמה לי שקראו לו Monday

זה הפרק עם הבנק, בו אותו יום מתחיל כל פעם מחדש - בהשראת "לקום אתמול בבוקר". לא יודע אם הוא "הכי טוב!!" אבל הוא אחד הזכורים עלי לטובה!!

1Shir

New member
אוי, כן, monday... אחד הטובים.

ועוד פרק שאהבתי מאוד (ודיברתי איתך עליו פעם...) זה הפרק הכפול dreamland, בו הנשמה של מולדר מתחלפת... מולדר המזוייף מנסה להתחיל עם סקאלי, ואנחנו כל הזמן מחכים שהיא תבין ותאמין שהם התחלפו... גם הפרק triangle, שהיה בדיוק לפני כן, בו מולדר עובר למימד זמן עבר, באונייה, מאוד יפה. בכלל כל פרק של ערבוב בזמנים הוא יפה (ראה ערך סרט כגון "מומנטו"). למשל הפרק בו אנחנו בעצם מבינים את כל האופי הלא מוחלט של סקינר, כשמשתילים לו בגוף נגיף עם אפשרות להתפרצות בכל רגע. מולדר היה מצפצף על זה, אבל סקינר לא ילך עם העקרונות שלו עד הסוף כמו מולדר, וזה לא מקרי שדווקא אותו בחרו לסחוט.

למעלה