איזה מעצבנת הנופר הזאת.. כמה רועה שיש לה

דאגני16

New member
נו טוב

sheli11l

New member
איזה מקנאה????

להיפך מי שמקנא בד"כ מצניע ומסתיר את קנאתו, היא הכי מפרגנת בעולם, אין בה שום צרות עין, היא ערכיתתתת, אולי קצת אגרסיבית מידיי, אבל מצד שני בן אדם שנמצא במשחטות ורואה התעללות כזאת נוראה כל יום, ומצד שני איזה פרחים שמנופפים באכילת הבשר שלהם כאילו הם עושים דווקא לה, זה ממרמר, קשה להשאר לא אגרסיבי בסיטואציה כזאת,
כל אדם שפוי שהיה עד למעשים כאלה היה מאבד סבלנותו כלפיי אנשים מטומטמים שמחפשים צידוקים ממקומות שאלוהים אפילו לא יודע על קיומם.

sheli11l

New member
לצערי את טועה, ע"ע תגובת עינב ונופר לסרטון שראו

כשהאקטיביסטים הטבעונים הביאו,
רק חסרי לב כמוהן יכולות להגיב בצורה כזאת נוראית ואגואיסטית לסרט כזה, טל לחלוטין לא נמצאת במשוואה הזאת, להבדיל מהבנות הללו היא לא עסוקה כל היום בעצמה,

דאגני16

New member
אי אפשר להשוות בין טל לבין עינב ונופר

כבר כתבתי ומשום מה זה לא עלה...אולי טועה. בכל אופן טל אישה מדהימה ויש לב לב ענק. אצל עינב ונופר לא ראיתי את זה.

Valkyrie1

New member
עם כל האגרסיות וההתבהמות שלה

ולעיתים צביעות.. לטל עדיין יש רגעים של אכפתיות כלפי אחרים.
מה שלנופר (ולחברה שלה) לא היה בכלל בשום מצב. חושבות רק על עצמן.

מעצבנת הדנית הזאת

משחקת משחק לא הוגן...נדבקת לאליאב שקבל רמז מהבית שישחק הוגן אז אמר לה כמה מילים יפות והיא לא מניחה לו.. כך היה מתחילת המשחק.....הבחורה הזאת היא עונש מהלך צריך להעיף אותה.

ElizabethTudor

New member
אתם חושבים שההורים של נופר מתביישים בה?

הבנתי שלא שלחו מסר מי יודע מה, שאבא שלה ישב נבוך מת, סבתא שלה לא באה לצילומים.....

נראה לי שהם רוצים לקבור את עצמם. כל המדינה שונאת אותה

עדיין לא הבנתי מאיפה השנאה הזו לנופר? מה עשתה? היא הסבירה

הרי שהיא לא בעד כפיה ומכבדת את אמונתה של טל באשר היא רק שזה לא מקובל עליה שיקחו לה את האוכל שלה מהמקרר. החינוך הזה שמקבלים הילדים מהמחשב ולא מההורים גורם לשכבה ענקית שבחברה לחיות בבורות ובחסך של ערכים. רבונו של עולם! מי היה מסכים לזה?! אני לא מבינה כאן את גולשי הפורום שלא קוראים מצבים או שהערצה לאליל זה או אחר שקם חדשות לבקרים מביאה אותם לשנאה.

spirt20

New member
כנראה שהשנאה נובעת מגזענות

זה נמש מחולק לשתי קבוצות מזרחים ואשכנזים .. וזה דוחה

mtrx1

New member
נופר לא אכפתית לסביבתה, בניגוד להרבה אנשים אחרים. אמנם עינב

אמנם עינב יותר אגואיסטית ממנה [בעברית: חסרת אכפתיות לסביבה] אבל גם בנופר יש את זה.
אני בספק אם כמו שאתמול טל עודדה את נופר כשהיא בכתה שאמא שלה הייתה עצובה בסרטון, אם באותה מידה נופר הייתה מעודדת את טל או מישהו אחר באותה המידה, או שפשוט שותקת כמו דג...
זה עניין של מידה יחסית.
אני לא אומר שהיא בחורה רעה, אבל היא גם לא בחורה טובה.
ואם התשובה שלך לזה תהיה ש''מותר לה להתנהג איך שהיא רוצה'', אז באותה מידה מותר לאנשים לשנוא אותה.

בחורות מקסימות כמו נופר ועינב זוכות באופן

אוטומטי לתגובות מכוערות ומזלזלות אך ורק בגלל מוצאן.
&nbsp
אי לכך ובהתאם לזאת לא מאמין "לאהבת החיות" שלכם ברגע שתלמדו לאהוב את כל האנשים ללא הבדלי מוצא, מראה, צבע, תרבות וכו' אז אולי אשתכנע ב"אהבת" החיות שלכם!
&nbsp
קשה לי להאמין שזה ישתנה הגזענות היא חלק בלתי נפרד מה -D.N.A שלכם!
&nbsp

הלנה36

New member
ברור ההורים של נופר מתביישים בה,

לכן היא בכתה אתמול, היא הבינה שהיא לא יוצאת טוב.
אתמול היא בכתה ואף אחד לא ניחם אותה.
טל ישבה לידה והתעלמה ממנה.

לא נכון!!!!!

טל ואלדד ישבו לידה וניסו להרגיע אותה ולהסביר לה שאולי ההורים שלה היו נבוכים מהמצלמות
וזה שסבתא שלה לא הייתה זה אולי בגלל שהיא הרגישה לא טוב ולכן לא הגיעה לצילומים.
טל אמרה לה "את מכניסה את עצמך סתם לסרטים" אלדד עודד אותה והציע לה להכנס לברר את הדברים אצל האח.
הם לא התעלמו ממנה. דווקא "אהוב" ליבה אליאב לא עזר לה!!!

למעלה