איזה מחשב עדיף?

allonche

New member
איזה מחשב עדיף?

שלום... שניהם באותו מחיר...לאחד מסך 15.4 אך AMD 2800+ (1.6) השני סלרון 1.5 יש גם הבדל בכרטיס מסך אך אין לי מושג איזה עדיף.... הנה בכללי: Acer Aspire 3002WLCi Mobile AMD Sempron 2800+(1.6GHz) / 15.4-inch WXGA / 256MB DDR / 40GB HDD Graphics Description Integrated Graphics GPU/VPU SiSM760GX chipset with integrated Mirage™2 graphics / CD-RW/DVD Combo Acer AS3613LCI Celeron M 1.5GHz / 15-Inch / 256MB / 40GB / CD-RW DVD-ROM Combo / Graphics Description Integrated Graphics GPU/VPU Intel Graphics Media Accelerator 900 לשניהם אני מתכוון להוסיף עוד 256 זכרון... אז מה אתם חושבים איזה עדיף? בתודה מראש

allonche

New member
הנה...

זה מהצעה מחו"ל...זה זתי האפשרויות שיש לי המטרות זה וורד,אינטרנט וכו'(כמו כולם) עריכת תמונות לא 3 מימד... קצת משחקים לא משהו רציני מדי סרטים

Jan22

New member
כנס ...

ראשית כל ,לאיזה חברה משויך כל נייד ? שאתה קונה נייד תדאג איך אומרים שיהיה לו אמא ואבא ,כלומר אל תקנה נייד של חברה בשם TUKRUM (איזה אחד שאל) עם מפרט מרשים אולם חברה שמעולם לא שמעו עליה ; אולי יעלה לך זול אבל בעתיד זה יעלה לך ביוקר (תיקונים ,שירות לקוחות וכד') . תראה ,שתי ההצעות לא משהו ,הם יענו לך על דרישות של צפייה בסרטים ,אופיס וגלישה באנטרנט אולם לכל הנוגע במשחקים (ממוצעים ,כבדים) אתה יכול לשכוח מזה .הכרטיס מסך של הנייד השני די טוב ואף יותר חזק מהראשון אבל שוב ,ללא חומרה חזקה של מעבד וזיכרון לא יהיה בזה שום תועלת .

allonche

New member
שניהם של ACER

אז בכללי הסלרון יותר טוב אני מבין...? והכרטיס מסך שintel Graphics Media Accelerator 900 עדיף מאשרSiSM760GX chipset with integrated Mirage™2 graphics שוב תודה... בקשר לאחריות כבר בדקתי לאייסר יש אחריות בינ"ל כולל גם את הארץ...

Jan22

New member
לא ממליץ על AMD בניידים

בנייחים הם תותחים אולם בתחום הניידים הם לא משהו ,בכל מקרה הסלרון יותר עדיף . תחשוב על להשקיע עוד 1000-1500 ש' ולקנות נייד יותר חזק עם מעבד פנטיום M ;אני מניח שמתישהו אם/וכאשר תרצה להפעיל יישומים כבדים על הנייד, הסלרון לא יאפשר זאת .

allonche

New member
תודה רבה...

תודה רבה על העזרה עזרת מאד... שיהיה לך שבוע טוב...

bar666xp

New member
AMD ואינטלי.

אין הבדל כמעט מה ההבדל האמיתי לאינטל אין מעבד 64BIT אמיתי יש תמיכה באפליקציות 64BIT לAMD אין מעבד שלא צורך הרבה חשמל יש מעבד מופחת. בקיצור כשמדברים על סלרון מול שמפרון אותו החרא אבל עדיף סלרון של אינטל מסיבה פשוטה הוא פולט פחות חום (תקנו אותי אם אני טועה) אגב לגבי המפרטים הכלליים שמופיעים כאן מה ההבדל זה 2 מחשבים מקבילים בחולשתם (כמעט רשמתי בחוזקם) וב3000ש"ח אני חושב שאפשר לרכוש משהו יותר חזק לא?

למעלה