איזה כיף לנו!!

אני דווקא פירשתי את זה אחרת...

כלומר הורים לאחר פוריות = הורים שהצליחו ללא טיפולים אלא בעזרת פוריותם. את רואה? אני אופטימית! רחל

../images/Emo49.gif לפתיחת הפורום בתפוז

מחכה בכיליון עיניים להצטרף אליכם, ובינתיים בולעת בשקיקה את התמונות של הפצפונים. אז יאללה, תפגיזו.

חן123

New member
ייייייייההההההההההההההשששששששששש!!!

יש לנו פורם! כל הכבוד לתפוז ועוד יותר מיזה לליאור שיזם לחץ ופעל לביצוע!!!!!!!!!!!!!1 |מדליה| תודה ליאור ומזל טוב לפורום! חן נמרוד ואור

ת ו ת

New member
מזל טוב ../images/Emo49.gif ../images/Emo49.gif ../images/Emo49.gif

ובתור כניסה חגיגית לבית, "מפלצת ההודעות" בלעה לי את הודעת השמחה ה-א-ר-ו-כ-ה שרשמתי קודם
, אז אני אסתפק בלצעוק יייייייייייייייייייייייששששששששששששששששששששששששששששששששששששש יייייייייייייייייייייייששששששששששששששששששששששששששששששששששששש יייייייייייייייייייייייששששששששששששששששששששששששששששששששששששש
, תות.

מרב.

New member
מזל טוב להולדת פורום חדש-ישן...

עכשיו לא צריך לנדוד למחוזות רחוקים כדי לקרוא, והפורמט בוודאי מוכר וידידותי יותר! שיהיה פורום פורה (תרתי משמע..) מרב

דּרדסית

New member
מזל טוב ליאור!!

אני אמנם לא בשלב של ילדים והריונות, ולמזלי גם לא בשלבי טיפולים. אבל בכל אופן אני יעקוב אחריכם מהצד, ולו רק כדי להציץ בתמונות של הילדים המתוקים!! בהצלחה דרדסית.

אורית ג.

New member
המון מזל טוב לפתיחת הפורום ../images/Emo20.gif

(כדאי לתקן את השם שלו... הוא קצת מוזר ועושה הרגשה שסיימתם את תפקידי הפוריות שלכם) ברכות חמות מפורום ברית מילה וממני . איזה כיף לכם שיש לכם פורום נפרד (ומה תעשו אם האלמוניות המגעילות של נועם@בת יעברו גם הן?) בהצלחה ליאור
אורית ג.

לא...מתוקה, את לא בעונש...הכוונה

היא לממתק. וחוץ מזה-את לא תשני את השם שמופיע כאן מ"סוכריה על מקל" ל"סוכריה אמא של יונתן"?

לא, אני לא חושבת לשנות שם

מספיק שיניתי כשהתחתנתי, עכשיו עוד פ´ם??? אני נשארת סוכריה על מקל, ויונתן הוא הסוכריון הקטן שלי.

../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif

לנו על הפורום החדש. שנהנה בו (קצת מוזר לי לברך את עצמי...) ונשוויץ בו כמה שאנחנו רק רוצים.
ות ו
ים לכל הילדים והוריהם.

נמרוד123

New member
../images/Emo49.gif איזה יופי !!!

נמרוד שיוצא קצת מהשקט האינטרנטי (לא שהקוצים בתחת פגו
) ומצפה למפגש הקרוב.

grinberg

New member
מזל טוב

עדיין לא הבנתי כל כך על מה הפורום אבל קודם כל נכנסתי להגיד מזל טוב. ואגב ראיתי בפורום אחר ליאור של חנה ועכשיו אני רואה ההיפך, האם זה אותו אחד? קשורים אחד לשני? או שזה ממש במקרה?

למעלה