איזה כיף לי

איזה כיף לי

(טיפונת ארוך אבל לא חשוב. כבר קראתם דברים ארוכים..) טוב, אז אתמול היה לי דייט. בחור חמוד, שהאמת הכרתי באינטרנט למרות כל ההתנגדויות שלי לקשר כזה (טוב שהוא עקשן..) אז אחרי קשקושים רבים- כמובן שאני מאוד קשה ועד שמוציאים ממני פגישה לוקח זמן- החלטנו להיפגש. חיכיתי לו ליד עזריאלי, כי אני לא ממש מסתדרת בת"א... העמדנו את הרכבים בצד, יצאנו, שלום-שלום וחיבוק. חיבוק חזק חזק. חיבוק טבעי כאילו אני מכירה אותו כבר, ופשוט לא התראינו.. עקבתי אחריו לטיילת, והשארתי את הרכב. נסענו ליפו וכמו שאומרים- אין כמו יפו בלילות..
(ו damn it, אני ירושלמית, אני לא אוהבת את ת"א..). טיילנו לנו שם, מחובקים מבסוטים עם חיוך על הפנים..מתח מיני לאורך כל הדרך.. נעצרנו באיזה מקום מעט חשוך, רק מה, זה שביל. עוברים אנשים! לכו לישון people! אי אפשר להתחרמן בשקט.. והו כמה שרצינו להתפרק אחד על השני
המשכנו בטיולנו הקט, והנה מצאנו לנו מקום, מעין מצפה קטן.. הלכנו לשם, עומדים ומסתכלים אחד לשני בעיניים, נשיקות רכות <חתולה מנסה להשמע רומנטית
> נישקתי לו את הצוואר, את הכתף.. הידיים נשלחו לעבר המכנסיים, מלטפות את האיזור.. נרשמה התעוררות בקרב כוחותינו.. התשוקה גוברת, הוא נצמד אליי ואני מרגישה אותו זקוף וקשה (אפשר לנחש שהבחור מצוייד
), אחחח, כמה רציתי אותו.. הוא סובב אותי, הסיט את השיער והתחיל לנשק את הצוואר, העורף, הכתף והידיים משוטטות להן ושוב הוא נצמד אליי, ושוב הרגשתי אותו, והוא זז קדימה ואחורה מתחכך בי, ואני נעה בהתאם לו, נותנת לו קונטרה כשהוא נצמד (דיייייי אני רוצה אותו!!! ). בשלב מסויים הסתובבתי חזרה, והמשכנו את עניינו face to face. כשכבר החלטנו שזה לא ייתכן ככה, כי אין לאן להמשיך וכשהגרון כבר התייבש, הוחלט שנלך לשתות משהו. אז הלכנו- בכל זאת בילינו גם זמן איכות יחד
אגב, כשיצאנו מהמצפה הקטן שלנו הסתבר שלהולכים ושבים הייתה ראות מצויינת עלינו.. טוב נו.. קמנו משם וחזרנו לאוטו. נסענו חזרה לטיילת, עוד כמה חירמונים- ונכנסנו לרכב. הסעתי אותו לכללללל אורך הדרך (שניה וחצי) לרכב שלו, ושם נפרדנו יפה בברכת מתי-את-באה-שוב-אני-רוצה-אותך והלכנו לביתנו.. חמודי מודי. בטוח שנתראה שוב
איזה כיף לי כבר אמרתי?? תודה חבר'ה שקראתם עד כאן

ברור!!! וחשוב לציין,

שחוץ מהקטע של הסקס הוא גם מקסים וחמוד ואיש שיחה מעניין, ובאמת שזה לא הכל נוגע רק לסקס, פשוט זה אופי הפורום
הכל נכתב בהתאם עם דגש על הנושאים הרלוונטיים.. בהחלט ניפגש שוב

יפה לך../images/Emo13.gif

בהצלחהP: מותר נצל"ש? הייתי בעזריאלי לפני כמה ימים והלכתי לאכול כי הייתה לי שעה לשרוף, ישב שם אחד האנשים היותר יפים שראיתי, וכל הארוחה החלפנו מבטים נבוכים כאלה.. בשלב מסויים הוא לקח את המגש וקם, ואני כבר הייתי בטוחה שזהו, הוא בא לדבר, אבל לא! הוא הלך לפנות את המגש ונעלם
בסוף פיניתי את שלי, הסתובבתי והוא עמד שם, אמר שלא היה לו נעים לומר לי קודם אבל נעים מאוד, הוא יואב והוא היה פשוט חמוד. בהצלחה לי

../images/Emo50.gif אין על ה../images/Emo204.gif../images/Emo204.gif

ועכשיו שקראתי את ההודעה שלך, הפסקתי לכעוס על הזוג המעצבן שתפס לי את המצפה הקטן!! שיעופו עוד הרבה פרפרים!!!! וזיקוקים!!!

למעלה