איזה כיף, כמה חה"י... :)

קצח

New member
בואי נגיד ...

שיכול להיות שהרצתי את בעלך כשהיה עוד חניך צעיר.... תלוי באיזה קורס בדיוק הוא היה. :) אח... ימים טובים.

little s

New member
../images/Emo2.gif

מה זה, יורדים על הביב? הוא לא כזה צעיר, לצערי, כבר אמרו לו שבשביל כמה דברים (בינהם אחד שרציתי במיוחד) הוא מ ב ו ג ר מדי... איזה קורסים הרצת בדיוק? אולי בכלל הרצת אותי...

little s

New member
רגע רגע!!!!!

עכשיו שהצצתי...יא צעיר! רוב הסיכויים שהאיש הריץ אותך... או אולי אפילו אני...

קצח

New member
ביב? מה, הוא בצוללות?

תגידי באיזה קורס הוא ואת הייתם. :) אני לא בטוחה שדותן מרשה לי לשבור דיסטנס.

little s

New member
משום מה היה נדמה לי שגם את מהכחולים

חיל הים, חיל האמבטיה בו ה
עושה ככה
שנייה לפני שהוא אוכל בלי סוף ונהייה
(סתם פשוט לא מצאתי אייקון של סירה/ספינה/צוללת - יתוקן לאלתר!)

candybox

New member
אני באופן אישי לא..

אבל החצי שלי מכור
יש לי בעיה פשוט עם ראשי תיבות... יש לי נטייה לעשות בהן בלבולים אז אני מעדיפה לשאול
או פשוט להתעצבן כשזה החצי שלי מדבר איתי כך - שעה לוקח לי להבין על מה הוא מדבר.

little s

New member
מכור למה?

לכחול, לגלים או לאוכל של הטבח? כי שלי לכל אלו, וגם לאוויר דחוס...

candybox

New member
טבח אין.

אבל אין ספק שהאהבה הראשונה שלו היא הים - אני משתמשת בזה הרבה כשבא לי להתבכיין

little s

New member
חזרתי כי יש לי 2 סיפורים בשבילך...

קודם כל, "המצחיק" בפסח הצוציקים ישנו אצל הורי לילה אחד, כי כמובן זה שסוגרים את העבודה של אמא ואבא בחג זה לא אומר שהם לא צריכים גם לעבוד. באותו יום אספתי את היקיר שלי מהרכבת, כולי אושר וציפייה לערב ל ב ד, נה נה ניי ניי, ומה הוא אומר? הים מדהים, בואי נצא לצלילת לילה!
באופן מפתיע הסכמתי (להפליג,לא לצלול), אבל למרות כל הכוונות הטובות, והיו כאלו, הרגשתי זוועה וחזרנו כלעומת שבאנו,גם הוא לא צלל, ואני? פלא שעוד הייתי בהכרה בכלל. ובזאת סיכמנו מי עושה כיף, ומי הורס ערב. ועכשיו "ברצינות" קצת לאחר נישואינו היתה לי שיחה (נדירה) בגילוי לב עם אבא שלו,איש אוהב ונחמד באמת, אני קצת התבכיינתי על הים (האיש היה אז בלימודים ואובססית הצלילה היתה בשיאה) ואבא שלו אמר - מה נראה לך, שכל החיים זה יהיה ככה? כשיהיו לכם ילדים וכו' את תראי שאפילו סדר העדיפויות שלו ישתנה. זה אמנם לקח זמן, הוא עדיין מרפרף זימים בכל הזדמנות, אבל הוא פחות רוצה לוותר עלינו, המשפחה, כדי לממש אהבה שהיא שלו בלבד. יש לנו סיכום לגבי יום שישי בבוקר, שלא מפריע כמעט לאףאחד, וכל השאר שלנו. אז יש תקווה (זה כבר נחשב לפינת הדבר הטוב?)

candybox

New member
הו.. זה נשמע מצויין...

לצערי, אני עדיין מרגישה לרוב שהאהבה הראשונה שלו היא עדיין הים. הכי נורא, הם כל התירוצים שלו, שנשמעים לו ממש הגיוניים
טוב, ניחא, אולי יש לי עוד למה לצפות

candybox

New member
את זה את אמרת...

אתמול דווקא נעשה גרוע יותר. יום שלם שהוא לא מתקשר, בסופו של יום אני מתקשרת לראות כמה עסוק הוא היה שהוא לא יכל להתקשר, מסתבר שהוא יכל - פשוט לא יצא
אחרי כל זה, שוב הוא מפקד תורן, אחרי שהוא היה מפקד תורן חמישי, שישי, שבת, ראשון, ואת שלישי הוא בלה בים. באיזהשהו שלב הטלפונים שגעו אותי ושלחתי אותו לישון בסלון. לא נחמד לי בכלל.

little s

New member
../images/Emo24.gif

אני כל כך מבינה אותך... לפעמים אני מתקשרת אליו ושואלת אותו אם הוא זוכר מי אני... לפני יומיים רבנו בגלל זה, אחרי שהוא גם שכח שהייתי עם הצוציק בהפנייה ברמב"ם, וגם אחרכך לא התעניין מה היה שם... אני מוכנה להתקשר כל יום לבדוק מה שלומך, אם גם את תתקשרי אלי... מי אמר קבוצת תמיכה ולא קיבל???

שיריק2

New member
פעם אחת

נטרפה עליי דעתי לגמרי ומאז הוא מנסה להתקשר יותר. זה אומר שהיצבתי עובדה שעליו להתקשר בבוקר ולברך אותנו בברכת בוקר טוב, מתקשר בצהריים ומברר איך היה בבי"ס בגן ובעבודה, ומתקשר בערב- וכמובן מעדכן לפני שהוא יוצא. מזמן- כשקניתי לו פלאפון עוד לפני שהצבא חילק להם VPN והוא קיבלת מאות שקלים חשבון- והרי אני קניתי את זה כדי שאנחנו נדבר יותר ולא כדי שזה יהפוך לרכוש צהל, אמרתי- אם אתה מתקשר בקושי פעם ביום אין סיבה שאני אממן 500 ש"ח שיחות. חסמתי לו שיחות יוצאות- כן כן !!!!! רק ככה הוא למד!!! אבל אח"כ הוא קיבל VPN ואת הסלולרי שלי היה משאיר ברכב- עד שפרצו לו את הרכב הצבאי ונחשו מה גנבו??
לפני כמה שנים טובות כמובן שגם קניתי לו ביפר-(זה היה מטיפים שחסכתי כשעבדתי כמלצרית בהיותי סטודנטית) זה עוד היה ממש כשהסלולרי היה בחיטולים.ופשוט לא הייתה דרך לדעת היכן הוא נמצא)...זה היה חפץ נחשק ביותר (אח"כ היתה אופנת היומן האלקטרוני, אח"כ הסלולרי, אח"כ פאלמ פיילוט וכו'...) הוא היה מחזיר טלפונים להודעות מהצבא ומשלי פשוט מתעלם....עד שהיה מגיע שמונה בלילה ושום הודעה כבר לא הייתה אקטואלית אז הוא היה מוצא זמן להחזיר צלצול....) יום אחד באמצע ריב סוער פשוט ריסקתי את הביפר על הריצפה וכנראה שגם הVPN ימצא את עצמו באותו מצב בקצב הזה ... הכי אני נגנבת כשהוא מתקשר סביב השעה שכבר היה אמור להיות דקה מהבית להגיד שרק עכשיו הוא יוצא .....

little s

New member
איך הצלחת???

נראה לי שאם אזרוק את ה-VPN לאסלה כפי שאיימתי בעבר, זה לא מה שיחנך אותו, אלא אותי, איך להסתדר עוד יותר לבד...אם יש משהו שהאיש לא יודע להתמודד איתו, זה ההתפרצויות שלי...שהן בדרךכלל בטונים גבוהים...

למעלה