איזה כאב ראש יש לי....

איזה כאב ראש יש לי....../images/Emo122.gif

אין לי כח לזוז ! הרגע התעוררתי ,יצאתי אתמול למועדון היה ממש אחלה,רקדתי ,שתיתי (יותר מדי) יותר נכון השתכרתי ויצאתי עם משהוא שאני יוצאת איתו כבר כמה זמן והוא לא רצה להחזיר אותי "במצב" כזה הביתה הוא פשוט לקח אותי אליו והשכיב אותי לישון. ישנו כל הלילה ביחד והיה לי כיף וחם
איזה מאמי נכון?

מאוהבת16

New member
קודם כל.. תרגישי טוב! ../images/Emo101.gif

ודבר שני שאני שמחה שאת נהנת לך איי שם במטיה של.. אלוהים יודע איך קוראים לו... ואניכאן קופאת למוות מתגעגעת לרון... :(( אבל עוד שעתיים בערך אני אהייה אצלו!!!! יש!!! וכן, הוא מאמי! אפשר לאכזב אותך? לא! אני לא יכולה להגיד שהוא לא מאמי!

שובבה שלי~!

בדיוק אתמול חשבתי עלייך! שלא דיברנו ש-נ-י-ם בטלפון... אני שמחה שאת נהנית!! ראיתם איזה חצי-הוריקן מגניב היה אתמול ?? איזה רוחות היוווווו!! ועוד ליד הים!! היה לי ממש כיייייףףףף..וחםםם... אני רוצה שיהיו עוד הרבה כאלה! אני אוהבת חורף!!

NaDaV18

New member
כן הוא מאמי(איזה מוזר זה נשמע)..

אבל תזהרי שלא יקרה משהו שלא צריך לקרות.. ולאיזה מועדונים את יוצאת?

אני יוצאת לכל מיני...

הרוב באזור השרון כמו: פראנויה,אננס,רמת הכובש,זברה,אייס... ובפתח תקווה יש את ה"צריף" מקום אחלה! וגם הרבה בת"א:דום,tlv...הרבה פבים גם אני ממליצה בחום על "ניקוי ראש"!

NaDaV18

New member
אחלה..אני לא ממש מכיר באזור

השרון אבל את הדום והטי ל..וי.בטח שאני מכיר. אני רוב ימי שישי בנמל

באמת??????????

אני הולכת לפוטולוקו.. שכחתי לציין וגם לבייאס מכיר? אחלה של מקום ואחלה של מוסיקה שחורה:)

חמודתי..

זה לא קשור לגיל,פשוט אמרתי את זה כי אם זה יקרה אז אני לא חושבת שאני יתחרט... ואין לי ממה להתבייש..

מאוהבת16

New member
אהה אז סבבה!

אם את לא תתחרטי אז סבבה !! תהני! אני אמרתי על הגיל בגלל שאני למשל (בגלל שאני עדיין בתולה) לא אשכב עם סתם מישהו, אבל אחרי שאני אעבור את הפ]עם הראשונה זה לא יהיה כזה ביג דיל!!! לדעתי הפעם הראשונה צריכה להיות מיוחדת ומאהבה!!!

יש ויש...

אלא מה ? זה הגיל הכי בטוח.. אני בטוחה שאני יהיה בוגרת ובשלה מספיק... גיל 38 זה גיל מצוין!!

מה את צוחקת יא חתיכת פושעת!!!

גם הפעם הראשונה שלך הייתה קרובה לגיל 38... ושלא תעיזי להכחיש!!

למעלה