== איזה יופי ==

== איזה יופי ==

קראתי את כל סיפורי הפעם הראשונה, איזה יופי. ממש הרחתי את ריח הפרדסים בסיפור של רקדן, הרגשתי את ההתרגשות בסיפורו של מייקי ואת הקול המתחלף של סער צועק כן כן, יום לפני הבר מצווה (וכמובן אהבתי גם את שאר הסיפורים). וסתם, אפרופו אהבתי, מי שלא היה - ללכת מהר לחתונה מאוחרת- מצחיק בטירוף, מרגש עד דמעות ומותיר אותכם עם פצצה רגשית שמחייבת עיבוד והתעמקות. מומלץ בחום. ד´

שחר 33

New member
חכה אחי, אתה גומר מהר.../images/Emo3.gif

תן לאנשים להבשיל...הנה היום קיבלנו 2 סיפורים מיוחדים...ונראה לי שלא מעט עומדים על הגדר עד שיתפסו אומץ. אגב, מה שמזכיר לי שאת הסיפור שלך לא ראיתי !!! אם ננתח את המצב יש כמה סיבות למיעוט יחסי ביממה הזאת בהודעות שכאלה : א. ביישנות. ב. דרכי עיקול ואומץ. ג. עסוקים ביום האחרון של השנה. ד. ...ואולי הכי משמעותי, ברוב המקרים הפעם הראשונה הייתה משהו שיפה השתיקה לו... מה שמוביל אותי להצעה למשימה הבאה (אבל רק בעוד יום יומיים) "הפאדיחות הגדולות שהיו לי " כולנו מכירים את זה , רגע אינטימי, לוקחים הימור, לפעמים זה מצליח , לפעמים לא . "אז מבוכה ואפילו צער , היום זה נראה מצחיק". מי אמר שסקס זה לא דבר מצחיק, אז ... לשיקולך. שלך, שחר 33

יש לי כבר רעיון,

מה לכתוב בקשר להצעה שלך. על הרעיון הקודם שלך דילגתי. לא רציתי לקלקל את הנוער.

sahr12

New member
"רגע מביך" (לא קשור בסקס)

אז היא הייתה יפהיפייה בלונדינית.....הייתי לפני צבא..בחור אתלטי יצאנו כמה זוגות....לטייל לאורך הטיילת בתל אביב...ואם זכור לכם הייתה שם טרמפולינה....ממש בחוף גורדון...הגענו לשם... וזו אוליי הפעם השנייה שאני יוצא איתה......פתאום אחד מהחברה זורק רעיון....בואו ניכנס למתקן....ואני ישר מלא ביטחון..."יאאלה" ועוד אומר לה....תסתכלי עליי אה???? יענו להרשים אותה....חחח אני מתחיל לקפוץ....הורדתי נעליים...אז בהתחלה קופצים לאט,לאט... ותופסים גובה מקפיצה לקפיצה....ומחייכים כמו אהבלים לבנות המריעות... ואז אני רואה ...בחור אחד לידי....עושה סלטות...עובר מטרפולינה אחת לשנייה.....(כשבאמצע מעבר הליכה )...עושה כאילו קופץ ראש ושנייה לפני שראשו פוגש בקפיץ של המזרן...הוא מתהפך...ונופל על הכתפיים והווופפפ....מתרומם....קפיץ-קפוץ... אמרתי לה..."סתכלי!! תסתכלי" גם אני יכול.....ואז התחלתי לאסוף גובה.....הופ! הופ....ו........ ועפתי קיביניאט.....חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח....בדרך עוד פגעתי בגדר המקיפה את המתקן...כמו כדור סנוקר שפוגע בבנדה של השולחן.... עפתי ונפלתי על מישהו.....קרסול מסובב.....אצבע של כף יד שנפרקה מהמקום...... לך תסתכל לנערה בעיניים....חשבה אלוף העולם....חחחחחחחחחחח

דיסוננס

New member
הפעם הראשונה שלי ...

הימים היו ימי סוף מלה"ע השניה. בדרך לא דרך הגענו, דודי צביקה, בן אחותי נחמן ופולה בן גוריון לארץ ישראל. בן 5 הייתי. את הצריף הדל במעברה חלקנו עם עוד 40 משפחות יוצאות תימן. במיטה מעלי ישנה ילדה שחומה ויפהפיה בשם עמליה. מדי יום היינו נוהגים לצאת לקטוף נענע אותה הייתי שוזר בשערה המתולתל והיפה. יום לפני יום הולדתי השישי, שזרה אותי עמליה. היום היא פוליטיקאית מצליחה, שמה אינו עמליה יותר ושערה הפך לבלונדיני וחלק. חחחחחחחחחחחח

נשית~37

New member
שחר 33

עכשיו אתה מבין למה הוא פולט מהר?
תספר נו...אם לי היה את האומץ...גם אתה יכול

דיסוננס

New member
שחר ונשית

שחר- וואו, אתה שופע רעיונות, חכה- אחד אחד, שמור משהו לשבוע הבא. נשית- כל מילה אמת, ואם את מפקפקת באמינות סיפורי אוכל רק להוסיף ולאמר שממעשה האהבה ההוא נולד ילד, שלימים, הפך לשגריר ישראל באו"ם ומאוחר יותר לראש הממשלה של מדינת ישראל.

שחר 33

New member
שומר דיסנוננס או שמה דיסטננס

תולעת זה, מלעון ממדרגה ראשונה, שהסריסים יספרו... הוא ? ...מה פתאום... ? " נחמן ופולה " עלאק. דיסו, שי לך חצי יום לספר. אם לא..חחחה אני מפספם עליך תמונה מביכה במיוחד....תתחיל טיוטה, מומלץ ! שלך, שחר 33

קרנושה

New member
פחחחחחחחחחחחחחחחחח

זה כל מה שיש לי לומר על הסרט הזה....הקולנוע הישראלי כל כך צפוי!! אין סרט שאין בו איזה טפי
(יריקה מגעילה)... והזיונים...זיון ישראלי אופייני...והדיבור ערסי חבל"ז....פויה! ישראלי ממוצע ומטה...כל כך צפוי....סוף סוף יצאתי מהבית והשגתי שמרטפית לשלישיה ונפלתי כמו שאומרים ישר על הפנים...(מזל שההונגרי שלי נהנה-לפחות מישו מאיתנו)... אז מצטערת דיסו ....שוב לא מסכימה איתך....(והרי לך עובדה מספר 2 למה באמת אנו לא מתאימים!!)...חחחח

למעלה