איזה יופי
|בלונ

theShein

New member
איזה יופי../images/Emo6.gif../images/Emo171.gif../images/Emo24.gif../images/Emo13.gif../images/Emo140.gif|בלונ

אתמול בערך בשבע בערב התחלתי לכתוב לכם עד כמה שאני אומללה ואיך מחיים של מפונקת מושבעת אני אזרחית ככל האדם ובימים אלו מדדה באוטובוסים מגעילים שעושים סיבובוים בכל העולם כדי להגיע מעיר לעיר לומדת יותר מדי שעות כדי להוציא תואר במחשבים וככל הנראה כשאסיים עדיין לא תהיה עבודה בתחום בנוסף אני עובדת יותר מדי שעות בעבודה מעצבנת שלא מממנת יותר מדי כך שאני עדיין בבית "נהנית" מהתנהגותם הפולשנית והחטטנית של הורי ואז בסוף יש גם ימי לחות מ ח ר י ד י ם ואז להיילייט של השבוע - התקלקל המזגן כך ששעתיים לאחר שיצאתי מהמקלחת אני עדיין רטובה. אה, ושכחתי להוסיף - סבא שלי בבית חולים ואבא שלי צריך לעבור ניתוח (לא נורא) בקרוב. ואז, בדיוק באמצע הרחמים העצמיים (שמאוד כיף לעשות אותם מדי פעם) הגיע גיסי עם מדפסת ציבעונית חדשה וסורק חדש שדוד שלי מארה"ב קנה לי מתנה כי הוא גילה שאין לי! נ.ב זה הרס לי את רגעי הרחמים שלי אבל עדיין זה עדיף, לא?! נ.ב.ב הלינק היה צריך להיות הרבה יותר צבעוני אבל קוראים לי כבר כמה דקות לארוחת בוקר משפחתית אז הוא לא

למעלה