איזה יום שמייח לי היום!

SuGaRBabe1

New member
איזה יום שמייח לי היום! ../images/Emo9.gif

איזה יוםםםםם!!
חעחעחע
הממ, טוסט, להתחיל לספר?.. אני יודעת שזה לא מעניין.. אבל לא נורא
אז ככה- קמתי לי ב-6:45 שמחה וטובת
[NOT], התעופפתי ב-7:15, והגענו לאונ´ ב-7:50 במקום 7:45... וופס
בלע, לא נורא! הממ, בהתחלה היה איזה קטע מוזר - המדריך שלנו מפגר בהיסטריה, הוא התחיל להקריא את השמות והשמות משפחה של כולם, ולשאול כל אחד אם הוא מאיית נכון את השם או מש´ו... חריג!
אחורי זה סחבו אותנו לאולם ספורט, עוד פעם היו הסברים על היום ספורט, ואז הסתדרנו בתחנות לפי הקבוצות שחילקו אותנו ביום חמישי, אנחנו בתחנה של הקפיצה של הרוחק קיבלנו מקום פ-צ-צ-ה
באולם - מול המאוורר, וקיבלנו שני מזרונים שעליהם הילדים קופצים... טוב, קיבלנו שתי קונוסים [שבאיזשהו שלב גנבו לנו אותם
], ואז הילדים החמודים הגיעו... איזה מ-ת-ו-ק-י-ם-!
היינו 3 מפעילים בתחנה, והיינו צריכים לעבוד כל פעם שניים - יעני סבב אחד שני ילדים מדריכים, ובסבב השני זה שלא הדריך ועוד אחד מדריכים... אני הייתי בסבב השני, ובינתיים אלה שכן הדריכו סינג´רו אותי לחשב נקודות... בלעעעע, מתמטיקה בחופש!!
פחע, והכי נשפכתי מהשמות של הקבוצות!! היו "חכמות בשמש"
, "החולייה החזקה [
], והכי קרע אותי - "הטאליבן!"
ילדים פושטקים! אז בכל הסבב הזה אני חישבתי נקודות (
), ואז היתה הפסקה עד הסבב השני... בינתיים שכבנו על המזרונים, אני ושני האחרים שהיו איתי, ועוד מלא שהיו מפעילים בתחנות אחרות... פחע, איזה זולה תפסנו
מול המאוורר, על מזרון... עוד שנייה הייתי נרדמת... רק שאז הגיעו הילדים
עם כמה שהם חמודים [והם כאלה מתוקיייים
], הם ק-ר-ע-ו לי את הגרון!! יווו, הייתי צריכה מאתיים פעם להסביר להם מה צריך לעשות, כי כל פעם אחד אחר לא שומע, והייתי צריכה לצעוק עליהם שיעשו מורל.. ["חבר´ה אני לא שומעת מורלללללללל!" חע
] פחע, ובאיזשהי קבוצה שהיתה, היו איתם המדריכים שלהם, אז הילדים קופצים להם על המזרונים, וזאת שהדריכה איתי רשמה נקודות, ואני הייתי צריכה לסדר - יעני אם המזרונים זזים אז לסדר, ולהסביר ת´הוראות, ולהזכיר להם לעשות מורל... קיצר לא יותר מדי
אז אני עומדת בצד אחד של המזרון, ומהצד השני עומד המדריך של הקבוצה, פתאום אני קולטת אותו מסתכל עליי, וממלמל איזה משו, יעני מנסה לדבר אליי... אז אני עושה לו כזה- "מה?.." אז הוא אומר לי - "all you need is love"! אז אני כזה- "אהה..."
אז הוא אומר לי - "את יודעת, שנה שעברה גם אני הייתי כאן בקורס מדריכים, איך זה הולך השנה?.." אז אני אומרת לו - "אמממ... שניה!" ואז הילדים כבר התחילו להתחרפן אז הייתי צריכה להרגיע אותם... ובאיזשהו שלב גיליתי שאח של ילדה מהכיתה שלי מדריך שם איזשהי קבוצה... פ-א-ד-י-ח-ו-ת!
ANYWAY! נגמר הקטע של ההדרכה, אנחנו עוד פעם תפסנו זולה על המזרנים
, ואז הלכנו לשבת בכסאות ביציע, וקיבלנו ארוחת בוקר שחברה שלי חילקה [חעחעחע, היא היתה תורנית היום
]... ויצא לי בשוקו קרלו מזלות שייפול עליי פיל!
הממ ואז חילקו לנו דפים שמחר אנחנו אמורים להביא, עם תמונת פספורט, בשביל התעודת מדריך שנקבל בסוף הקורס
ואחורי זה... הממ, הלכנו לאיזה חדר בקצה העולםםםם, עד שהגענו לשם כבר כמעט מתתי, תהרגו אותי אבל אני לא זוכרת כל כך מה עשינו..
אני רק זוכרת שישבתי בין חברה שלי לרמה"שניק של עורנית, ומהצד השני שלו ישבה חברה שלי אחרת, ובאיזשהו שלב הביאו לנו דפים וטושים, והיינו צריכים לצייר... חע, אשכרה כיתה א´
ואחורי זה חילקו אותנו לקבוצות, וכל קבוצה קיבלה דף גדול, והיינו צריכים לצייר על זה ביחד משהו, אבל היה אסור לנו לדבר... אז בהתחלה רשמנו על דפים קטנים, אבל אחורי זה כבר נמאס לנו, אז סתם התחלנו לצייר אחד על השני ולעשות דברים לא קשורים, חברה שלי ציירה אפרוח [טחע, אל תשאלו!!
נשפכתי ממנה!] ואני העתקתי ממנה וציירתי עוד כלמיני דברים לא קשורים, נשפכתי שם מעצמי וממנה, היה כזה קורע
המממ, ואז חזרנו למעגל, ועוד פעם ישבתי בין חברה שלי לרמה"שניק, ועדיין חברה שלי השניה [זאת שציירה את האפרוח
] ישבה לידו, והמדריך הסביר דברים והיה משעמם, וכשציירנו את הציור שכבתי על הבטן, אז משום מה כאב לי הגב [
], אז אמרתי לה- "שקד, כואב לי הגב בואי תעשי לי מסאג´!" אז היא כזה- "מה?!? חחחחחחחחחחחח! עוד משהו?" אז אני התחננתי לה קצת ובסוף היא הסכימה
אז אני נדחפתי שם בינה לבין הרמה"שניק והיא עשתה לי מסאג´... ואז הרמה"שניק אומר- "אה! גם אני רוצה!" ואני לא הסכמתי לוותר... האהאהאהא
בסוף חברה שלי אומרת- "טוב די אין לי כוח!" אז הרמה"שניק אומר- "עכשיו תעשי לי!!" אז אמרתי לה- "לאאאא! אני יותר חשובה" [או שאני לא
], ומה היא אומרת לי?!?... "די, לך כבר עשיתי, עכשיו נעשה לשיר.." חוצפנה!
בסוף היא עשתה לו מסאג´, ואז אני באתי ביציאה- "היי שקד [חברה שלי], בואי נהפוך את שיר לקוקסינל!" אז הוא אומר לי- "בואו לא!" חעחעחעחע, רציתי לשים לו בשיער את הסרט שלי, אבל הוא כמעט רצח אותי אז ויתרתי... אחורי זה היו כמה משחקים, לא נראה לי שצריך לפרט יותר מדי כי זה לא מעניין במיוחד, אבל היה משחק כזה שזרקנו אחד על השני נעליים, ואיזה משהו עם סיפור שלא יוצא הגיוני איכשהו, ולא משנה... סתם שטויות... ואז הרכז בא, תקע לנו איזה חידה מפגרת, ש-ע-ה לקח לנו רק להבין אותה
, ובסוף גם לא הצלחנו לפתור, ואחר כך שיצאנו לארוחת צהריים אז הוא גילה לנו את התשובה... בלע, זה כזה מפגר! איך הייתי אמורה לנחש את זה?.. גררר! טוסט, בדרך למעלה לארוחת צהריים פתאום הוא קורא לי, תוקע לי עוד איזה חידה מפגרת... לא היה לי כוח אליו אז אפילו לא ניסיתי לפתור
ואז חברה שלי הביאה לי גם חידות כאלה, וסתם היה בלע! ואז הגענו לארוחת צהריים למעלה, התורנים [חעחעחע חברה שלי!
] הביאו לנו אוכל - נקניקיה... בלע! לא שהיא היתה טעימה משהו, אבל היא היתה... אממ... סבירה! אז אכלתי, ואז היה זמן בריכה... אבל אני ממשיכה עם המזל היפה שלי, עכשיו אני כבר כן יכולה להכנס, אבל אתמול בערב גיליתי שהבגד ים שלי קטן עליי... גרררררר
אז אני וחברה שלי [זאת שעשתה לי מסאג´] נשארנו עם עוד כמה בחוץ, תקעו אותנו באיזה חדר, והרכז ניסה להעביר לנו משחק "מי רוצה להיות מיליונר"... בעע, לאפ´חד לא היה כוח אז אני וחברה שלי התעופפנו החוצה, רק שהמדריך הטמבל קלט אותנו בחוץ ולא הרשה לנו להשאר ליד הבריכה... אמא שלו!
אז חזרנו לחדר, חברה שלי עשתה לי שטיפת מוח שאני צריכה לראות היום בנות גילמור כי סיטי טאוור זה לא יפה
[אררג, לא שולח
מיד בא ההמשך]

SuGaRBabe1

New member
המשך ../images/Emo26.gif

ואז כולנו התעופפנו עוד פעם למעלה, עוד פעם היה אוכל [ב-ע-ע-!
], ואז המדריך צעק עלינו שאנחנו לא ממושמעים ולא שמים כובעים ובלה בלה בלה...
ואז הוא ניסה להעביר איזה משחק, אבל לא היה לי כוח לשחק אז הפסלתי את עצמי, ואז נשארו עוד איזה 20 דקות עד שישחררו אותנו, אז סתם השתעממנו, והתחלנו להשוות גבהים בינינו... חע
אני ושיר באותו גובה, והוא קטן ממני בשנה
למרות שזה לא הגיוני, הוא אומר שהוא 1.75 ואני 1.74!
אז אני מחר צריכה להעביר לו דו"ח על הגובה שלי.. חעחעחע
הממ... וגיליתי גם שאיזה אחד שם 1.80 [א-מ-א!
], וסתם... ואז שיחררו אותנו, רק חבל שאז גילינו שמישהו מהקבוצה החביא בתיק סוכריות הארי פוטר כאלה... לא יודעת להסביר את זה בדיוק, אבל יש להם טעמים נורמלים וטעמים מגעילים... אז ניסינו לשכנע אותו שיביא לנו ["השתגעתם?! זה עולה המון כסף זה מחו"ל, אני לא מחלק אותם סתם ככה!!"], בסוף הוא הביא לי סוכריה והזהיר אותי שזה מגעיל, בסוף יצא לי טעם נורמלי [קוקוס], וחברה שלי קיבלה בטעם סרדין... חחחחחחעעעעע איך נשפכתי!!
וחברה שלי אחרת קיבלה בטעם פופקורן... איזה סוכריות חריגות
ואז אני עומדת לי עם הסוכרית קוקוס שלי, פתאום אני שומעת את חברה שלי צורחת... מה מסתבר? ששיר מנסה להוכיח לה שהוא יכול להפחיד אותה, אז הוא עשה משהו ואיכשהו כיווץ את האף, וכשהוא עושה את זה הוא מתחיל לרעוד ונראה כאילו הוא עוד שניה עומד להתפוצץ
ואז הוא עשה את זה גם לי, אז הוא עומד מולי כמעט מתפוצץ [
], פתאום הוא דוחף ת´פרצוף שלו עליי, אמאלה כמעט נפלתי!! בלע... חע, ואז כבר לא היה לי כוח להשאר איתם במרדף אחרי הסוכריות, אז אני וחברות שלי נסענו הביתה, חזרתי ככה ב-16:00, הייתי פה וב-18:00 הלכתי עם שתי חברות שלי למרכז, להצטלם תמונות פספורט... יצאתי ז-ו-ו-ע-ה!!
אבל חפיץץץץ
המממ, ואז הלכנו לעשות סקר שווקים, איפה יותר שווה לקנות צמידים כאלה מגומי... טחע, אז עברנו בשלוש חנויות, בסוף החלטנו שהכי שווה לקנות בנונסנס [סתם חנות], ואולי איזה חצי שעה עמדנו שם והתלבטנו איזה צמידים לקנות...
בסוף קניתי 12 צמידים בגוונים של כחול - ארבעה מכל גוון, והם יפיםםםם
וחברה אחת שלי קנתה אותו דבר, והשניה קנתה בגוונים של סגול... הממ, ואז הלכנו לקנות ברד, קניתי מסטיק-למבדה... גררררר
אני מתה על זה! ואז חזרנו הביתה, היה ככה איזה 19:30, ומאז אני כאן
זייהו... שיייייאאאאאה עוד פעם יצא לי את האמא של האתיקה! הממממ למה לא נראה לי שמישהי תקרא את זה..? טוסט, קבלו
וגם
מווווואאה!! לאב יו!

YalushA

New member
אני קראתי! הכל!!

טחחחח...איזה קרוע שיר הזה...ממממ....מה זה מסטיק למבדה? אני היחידה שלא יודעת ?!
מממ...יצאה לך אמאמאמאמאמאמא של האתיקה, אבל שלי יותררררר!! סתם...=) רוצה את החיבוק והנשיקה שלי!!

SuGaRBabe1

New member
יהלי,

אני אגיב מחר, להכל... עכשיו אני הולכת לישון, אני קמה מחר ב-6:45, ואני מקווה לקום עם מצברוח קצת יותר טוב ממה שיש לי עכשיו... ביי

הילו´שית! [../images/Emo104.gif]

מתוקיט, קראתי שאין לך מצברוח מי יודע מה ואת גם לא מחוברת לאייסק ורציתי לדבר איתך
בכולופן דפקת פה אחלה אתיקה ובאמת נהניתי לקרוא! חחחחחחחחחחח איזה סוכריות מ-א-ג-נ-י-ב-ו-ת!!!!! בדיוקקקק היום אחש´לי ראה בוידאו הארי פוטר (בדיבוב לעברית
) והיה שם ת´קטע שדמבלדור אוכל סוכריה בטעם שעוות אוזניים...חחחחח אבל קוקוס זה רולז
וקנית בטעם מסטיק למבדה?? אני תמיד קונה למבדה לבד...באילת למשל קניתי SNOW BALL בטעם למבדה והוספתי קצת דובדבן והיה שולט
ומתי אתם מסיימים ת´קורס? יש לנו גם קורס דומה פה בנתניה ונראה לי שאני אלך לזה...וקורע אותי כלפעם מחדש "המהשני"ק של עורנית" כאילו הוא שייך לה או משהו

Black Cat15

New member
חחחחחחחח ../images/Emo6.gif

העובדה שהוא גר בחור הזה (שנקרא רמת השרון) הופך אותו אוטומטית לשייך לי . מובן? חחחחחחחחחחח

SuGaRBabe1

New member
חע ../images/Emo6.gif

עורנית, אני מכריזה בזאת על בעלותך על שיר... טחעחעחעחע
הממ, לכתוב אתיקה על היום או לא?... לא היה מעניין כ"כ...

Black Cat15

New member
יש! שיר שלי!! ../images/Emo6.gif

פחחחחחע WHO THE FUCK IS SHIR?!
חחחחחחחחחחחחחחחחחח
תכתבי!!!

SuGaRBabe1

New member
חעעעע ../images/Emo6.gif

שיר שיר הזה... קטעים איתו אני אכתוב עוד מעט

Black Cat15

New member
ייפי ../images/Emo9.gif

יאאלה
אני זזתי... אני הולכת לאחותי הגדולה לארוחת ערב (אתן צוחקות?
בא לי להקיא!
)... אני אחזור ממש לא מאוחר...
אורנית.

¥EleVatioN¥

New member
הילה../images/Emo24.gif

ואייי נשמע שהיה לך יום נחמד היום... בעע אני דווקא הלכתי עם חברה שלי והביא את אחותה מהקייטנה בלעעעע זה לא נשמע כל כך כייף להיות מדריך
יאקקק ילדים קטנים מעצבנית יותר מידי
היום למשל שהלכתי עם חברה שלי פגשנו את בנדוד שלה בדרך ילד קטן ומתוק משו רצחחחחחחחח חח..הוא צבט אותייייי הוא משך תמכנסיים שלי כי הוא רצה שאני יצעק "איה" פחע קרע אותי
בכל מקרה.. שמחה שנהנת ותתחדשי על הצמידים

SweetGirlll

New member
תגובה מס´ 2../images/Emo70.gif ../images/Emo26.gif

שיאאאאאא ילדע את גבוהה
גאד... כיף לך...
אוייייש הסוכריות הארי פוטר האלה
אשכרה יש אותן בכל מיני טעמים דוחים כאלה
בלעכס... חחחחח הזכרת לי שפעם חברות שלי התחילו "להוציא קליקים באף" ומה הן בעצם עשו
כיסו את האף ואת הפה, הכניסו את האגודל לפה וכל פעם שהם "הוציאו קליק מהאף" הן עשו כזה קליק עם הציפורן בשן... לא משנה
תתחדשי על הצמידים
עתליה.

Black Cat15

New member
עוט תגובה ../images/Emo9.gif

בוא´נההההההההההה יא גבוההההההההההההה
בלעעעעעעעעעע!!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח שיר הזה נשמע אשכרה חריג!!!
ומה זה?! סוכריות בטעם פופקורן?!
ממממ... ט-ו-ב! תתחדשי על הצמידים!!
וברד ש-ו-ל-ט!
יאאווו איך בא לי ברד עכשיו...
רררררררררררר... דאמממתתת...
ומקווה שתרגישי מחר יותר טוסט
אורנית.

SweetGirlll

New member
*מגיבה על חלק ראשון* ../images/Emo26.gif

חחחח איזה
היה לך
חחחח השמות של הקבוצות קרעו אותי
בני כמה הילדים שם
ומה היה הקטע של זה שאמר לך all u need is love
חחחח איסה כיף לך עשו לך מסאז´ >>אויש אני לא מסתדרת עם המילה הזאת<< איך הגב עכצ´יו
חחחח מסכנה עוט פעם לא יכולת להכנס לבריכה
ילדע, תתאפסי
לכי לקנות בגד ים ו-מ-ה-ר
תיכף תבוא תגובה שנייה
עתליה.

Black Cat15

New member
הילההההה!! ../images/Emo24.gif

חחחחחחחחחחחחחחח קבוצת "הטאליבן"...
קרעת אותי... חחחחחחחחחחחחחחח לצייר?! וואה, איזה קבוצת חריגים
והרמה"שרוניק הזה... הוא לא שייך לי!!
פחחחעעע