איזה יום הפכפף!!!

M o n a L i s a

New member
איזה יום הפכפף!!! ../images/Emo4.gif

היום היה לי את היום הכי מעייף מאז תחילת השירות!!! הכל התחיל כשקמתי בארבע בבוקר כדי להסיע את אבא שלי לרכבת...היום נסעתי בזכות זה באוטו למחנה (מזל כי לפעמים האוטובוסים מאחרים בשעה, לא עוצרים או בכלל לא מגיעים...אז זה יכל להיות יותר גרוע), אספתי בצומת אורן את הבת השירות השניה והתחלנו את היום שלנו. הדרכנו כמה קבוצות ואז בשעה שלוש וחצי באה הקבוצה הכי נוראית שיש!!! ההדרכות שלנו בדרך כלל לוקחות איזה 45 דקות - מקסימום שעה!!! בתקווה לצאת בחמש.... אוי ואבוי מה שהיה.... קיבלתי חבורת ילדים בכיתה ד! אימאל'ה כמה שאלות הם שאלו.... עזבו את זה שהם הרעישו כמה שיכלו...הם ש-י-ג-ע-ו אותי!!!! למשל...יש לנו בצריך המגורים מזוודות של מעפילים...אז רק הוצאתי מהפה את המילה מזוודה וישר מטר של שאלות.... מאיפה היא?של מי היא?איפה ייצרו אותה?באיזה שנה?למה היא פה?למה היא חומה?למה היא בלויה?למה היא על המיטה?למה הידית כזאת? וכו' וכו'......... וככה על כל מילה שהוצאתי מהפה.... זה הפך לסיור של שעתיים!!! והגרון...............כואב!!!!! אין לי קול! אחרי כל היום המתיש הם היו הקש ששבר את גב הגמל... וזה עוד לא הכל...הסעתי את הבת שירות השניה לתחנת רכבת...אני לא אשאיר אותה בגשם ובחושך בצומת.... בדרל הקפצתי איזה מדריך הבייתה והלכתי לאיבוד בעתלית....חחחח...זה ממש אבסורד...עיר כ"כ קטנה! התחלתי לעשות רוורסים ולחפש את היציאה...ושתבינו זה היום השלישי שאני נוסעת לבד בלי מלווה....חחחחח ממש חוויה! אח"כ בגשם זלעפות הגעתי הבייתה...כתבתי פה קצת ונסעתי לקחת את אבא שלי ושוב כתבתי קצת ואז את אימא שלי!!! אהההההההההההההההההההה אני לא יכולה יותר!!! סליחה על ההתבכיינות הייתי חייבת להוציא את זה

באמת איום...

לי התחיל היום ב4 בשמירה במכינה... וקפוא פה... לישמור שעתיים בקור הזה... ואז ישנתי עד 12 קמתי אכלתי למדתי קצת... והלכתי לבריכה מחוממת בנווה צוף... איזה איכות... מיצטער שאני שופך את הלב שלי אבל הוא מלא...

M o n a L i s a

New member
השירות בסדר גמור.....

אני מליד חיפה
ואת השירות אני עושה בעתלית. השירות מעייף מאוד אבל שווה את זה!!

ricardo18

New member
רק אציין כאן את מחאתי השקטה

לפרוטוקול, כנגד המכינות הקדם צבאיות.

amiak

New member
זה פוגע בך איכשהו?

הם עושים את זה על חשבון זמנם הפנוי, מהכסף שלהם. שיבושם להם.

תודה על הגיבוי

חוץ מיזה אנחנו מיתחזקים בתורה בדרך שלנו... עובדים אותו באהבה...

amiak

New member
מממ. אוקיי... אבל דווקא רציתי להגיד

לבחור השני... שלמרות שאני אישית לא מתה על הרעיון של המכינות (אולי בגלל העובדה שהחבר'ה שלי התחזקו כל כך עד שהקשר בינינו די ניתק), אבל לא כל דבר של דתיים הוא רע.

amiak

New member
יש גם ימים כאלה :)

אבל לא נחמד שמשתפים פעולה? (ואולי פעם הבאה תני להם בסוף כל תחנה 10 דקות לשאלות, ככה לא יפריעו לך להדרכה...)

M o n a L i s a

New member
עמיה...זה נחד שמשתפים פעולה אבל....

זה מצב של אובר שיתוף פעולה!!! הם שאלו שאלות גם ב10 דקות וגם אחרי כל מילה שהוצאתי מהפה!!

ricardo18

New member
לא ניסיתי לפגוע בך איתן, וכמובן

שאתה יכול לעשות מה שאתה רוצה עם הזמן שלך. אני פשוט חושב שצבא, בלית ברירה, הוא גורם הכרחי. אך במהותו הוא אינו גורם חיובי ולכן צריך לעבור בו את המינימום המוטל (או מסגרת אלטרנטיבית), ולא להעביר בו דקה אחת מעל המוטל - משום שהוא מייצג ערכים שליליים. ככה אני חושב.

למעלה