איזה טעויות עשו התסריטאים?

איזה טעויות עשו התסריטאים?

מה לדעתכם היה צריך להיות אחרת על מנת שהסדרה תהיה יותר מעניינת ותשאיר פתח להמשך?

אני למשל חושבת, מעבר לכל קטעי חוסר ההיגיון, שעשו טעות עם ריבוי הדמויות. אני מבינה שהם רצו להביא את השחקנים המקוריים שישחקו את הדמויות המקוריות ושנראה מה קורה עם כולם - אבל הם התפרשו ליותר מדי כיוונים: המשולש של עידו-גלי-וייצמן, שרון והמשפחה שלה ודנה ובן זוגה + התוספת של הקשר בין הילדים שלהם, סגל והחיים הבעייתיים שלו, איתי ויפתח - כשקיים עודף דמויות ראשיות נוצר גם עודף בעלילות שלא תמיד משתלבות זו בזו, ולכן לדעתי היה מועיל אם היו מצמצמים את העלילה של איתי ויפתח וגם את סגל והבלאגן שלו - סגל תרם לעלילה ללא ספק, אבל לדעתי היה אפשר להסתפק בחלק מהנתונים. נראה שהתסריטאים קלטו מתישהו שעודף הדמויות והעלילות לא עושה טוב ולכן העלימו את סגל ונילי ואת איתי ויפתח, וזה נראה לא הכי טוב במיוחד בצורה שעשו את זה.

בסדרה המקורית הם פתרו את הפרדוקס הזה בצורה מאוד טובה - היו הרבה דמויות, אבל כל פרק התמקד בדמות מסוימת או בקבוצה של דמויות בעלות עלילה משותפת. היות שכל פרק היה בפני עצמו וזו לא הייתה סדרה בהמשכים זה התאפשר באופן שנראה גם אמין וגם העלילה התחילה והסתיימה באותו פרק. היו פעמים ששילבו דמויות שהגיעו לפרק אחד על מנת לסייע לעלילה (העולה החדשה, הנערה הדתייה), וזה אפילו לא נראה מוזר שפתאום מופיעה תלמידה חדשה בכיתה שנעלמת כמו שבאה, היות שהעלילה הייתה בנויה בצורה טובה ומותאמת.

מה אתם חושבים?

פיגאודה

New member
אז ככה...

אני גם מסכימה שבאמת היו הרבה דמויות ראשיות חדשות, עד כדי כך ששכחת לפעמים את ההקשר לסדרה הישנה, לפחות כך זה היה מבחינתי.
היה חסר לי הקשר בין שאר הדמויות, כאילו רק עידו, ויצמן , דנה, וגלי נשארו בקשר.
איתי גם, אבל יחסית בקטנה, היה לי מאוד חבל ששרון לא לקחה חלק משמעותי בקשר של שאר הכוכבים, אלא הייתה יותר בחלק נפרד.
היא הרי הייתה דמות דומיננטית בעניין של זמן הישן יותר , והפעם היא כאילו הייתה מנותקת מכולם.
חבל לי שהם לא חיברו אותה עם השאר, היה מעניין לראות את האינטרקציה שלה עם עידו למשל.

למעלה