איזה ביאוס!!!

shkool

New member
איזה ביאוס!!!

איזה בעסה!!! חלמתי שאני עושה בדיקת מציאות עם השניות בשעון והשניות התחלפו בסדר עולה כמו שעון רגיל! עד עכשיו בכל חלום צלול שעשיתי בדיקת מציאות השניות הלכו בסדר אקראי, איך אתם מסבירים את זה? אולי המוח שלי למד לחקות את השניות? מחכה לתגובות: shkool

כמו שאמרתי ...

היי, כמו שאמרתי אני ממליץ לך על הבדיקה הפשוטה ולדעתי ( בדרך כלל ) גם היעילה ביותר, פשוט תביט סביבך ותשאל את עצמך ``האם אני חולם עכשיו ?`` ואז בדוק אם יש משהו מוזר שאתה מבחין או, בדוק אם אתה נמצא במקום מוזר או במקום שאין לך מושג איך הגעת אליו ..., תבדוק אם אתה רואה משהו מוזר ולא הגיוני בסביבתך ... לדוגמה בחלום שעליו דיברת עכשיו, אם היית בודק את הדברים שציינתי לא היית מבין שזה חלום ? לדעתי זו הבדיקה הפשוטה ביותר ועם זאת היעילה ביותר. אם אתה עושה אותה ועדיין לא בטוח אם אתה חולם, רק אז נסה שיטות אחרות. ביי ביי וחלומות צלולים, אלון

shkool

New member
זהו? רק תגובה אחת?

תגובה אחת זה לא מספיק לי! אני דורש לפחות עוד 3!!!! :) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :)

Variety

New member
קרה גם לי. שיניתי גישה.

טוב, אז בחלום אחד, אני הולך ורואה טקסט, אני מסתכל שוב והוא נשאר אותו הדבר. אז לא הייתי צלול. אז שיניתי גישה, כל פעם שאני מסתכל על השעון, אני מנסה לשנות את השעה, או על דף נייר, אני מנסה לערבל את הטקסט, ומסתכל שוב, ואז זה בד``כ עבד. בהצלחה Variety-

Panther

New member
עוד משהו מעצבן

היו לי לפני כמה זמן כמה לילות רצופים שבהם היה לי חלום שדיברתי עם מישהו על חלומות צלולים, או שהיה לי חלום שבו חלמתי שהיה לי חלום צלול... אבל מכל אלה לא באמת חלמתי חלום צלול.

Variety

New member
לדבר על חלום צלול בחלום :)

אז אולי, כל פעם שאתה מדבר עם מישהו באמת על חלומות צלולים תעשה בדיקת מציאות, שמתי לב שגם אני מדבר עם אנשים על חלומות צלולים בחלום. Variety-

למען האמת גם לי קרה יותר מפעם אחת

אני זוכר לא מעט חלומות שבהם דיברתי עם אנשים על חלומות צלולים והסברתי להם במה מדובר וכלל לא העלתי על דעתי שאני בעצם חולם באותו הזמן ! :) לכן אני גן כן ממליץ לבצע בדיקות מציאות בכל פעם שמדברים על כך עם מישהו או כשהנושא סתם עולה בראש ! אלון

למעלה