איזה איזור בארץ אתם הכי אוהבים?

איזה איזור בארץ אתם הכי אוהבים?

מזמן לא כתבתי לכם והתגעגעתי אז החלטתי לשאול אותכם שאלה.. איזה איזור אתם הכי אוהבים: 1. רמת הגולן הנוף המדהים של החרמון וכל הרמה כולל הנוף של הכינרת 2. הגליל העליון התחתון בקיצור כולו : הנוף לים ההרים הירוקים והנחלים 3. מישור החוף: חופים מדהימים תל אביב וכ"ו 4. איזור ירושליים: נוף הרים צלול כיין
5. נגב: המרחביים הפתוחים עוצמת הטבע 6. הערבה : החור הזה
7. איזור אילת: הנוף המדהים האלמוגיים הים וכ"ו אז מה אתם מעדיפים ואיפה הכי ההיתם רוצים להיות עם הבן זוג מכל המקומות שבוע נהדר לכולם!!!

EverMan

New member
אין ...

אי אפשר להשוות ... אבל אני מאוהב בגולן , אני מת על הגליל , ואני משוגע על הרי ירושלים.

1+2..

מתה על הצפון. אגב, תיארת את הנגב כ-"המרחביים הפתוחים עוצמת הטבע"..אני הייתי מתארת אותו כ-"המרחבים בשלל גוונים-חום ככה, חום ביניים וחום בהיר.."

Lt ResheF 55

New member
5,6, ו-7

הנגב, המקום הכי יפה שיש, לעמוד על הר ולראות את כל הנגב לרגליים שלך, לתת צעקה ולשמוע את ההד, לשבת על גבעה באוהל עם החברה ולראות את הזריחה\שקיעה המהממת! וכמובן יש את ה-דבר הכי יפה, אילת, המקום שבו הנגב נושק לים... טוב אין לי איך להסביר פשוט א-י-ל-ת המקום הכי יפה שראיתי עד עכשיו במדינה... אגב מיותר להזכיר שאת כל הגליל והירוק הזה אני שונא אז ויתרתי

למה מתלהבים מהעיר הזאת?!?!

אילת מה מיוחד בה? אז יש לנו יום שווה.. וזהו!!!!!!!! ממש זהו.. אין מה לעשות פה בכלל.. עיר נופש נקודה!

Lt ResheF 55

New member
לא לא לא לא

זה לא קשור לים, זה לא זה... נכון יש לכם ים שווה זה אין מה לדבר... רק חבל שלאט לאט גם אותו הורסים אבל זאת אווירה אחרת! אף פעם לא שמעת את השיר של ליאור ייני "בואי לאילת"? אומנם שיר שנשמע משנות ה 50 אבל אחד השירים הכי יפים ששמעתי! "בואי נמלט מהאספלט" "ומין הערים המקומטות" "בואי נמלט אל הלגונות השקטות" "בואי לאילת, לאילת..." זאת עיר מדהימה, הזריחה שמה והשקיעה שמה הם בין הדברים הכי יפים שראיתי! בדרך לאילת שנוסעים בשממה בנגב שרק חול ואז מתקרבים למחסום הזה של מג"ב ומתחילים לראות את כל המלונות מבצבצים באופק... או לבוא מכוון מצרים ליד המעבר גבול שמה ואז לראות מלמעלה את כל העיר בין זוג ההרים שמסתירים את כל מה שמסביב ורואים רק את אילת... להיות על ההרים שמסביב לעיר בשקט של הנגב וביופי שלו! ללכת עם החברה יד ביד על הטיילת בהרגשה ששניכם לבד וכל העולם לא מעניין בשיט... לא יודע לי אישית אילת נותנת הרגשה אחרת

Bassman

New member
אני אוהב את כל הארץ... גם חרשתי

את כולה
קבלו תמונה שצילמתי שתי מטר מהבית:

Bassman

New member
שהצאתי לעשות פה מפגש אף אחד לא

רצה!!! הפסד שלכם קבלו עוד תמונה של היער

המממ...ירושלים../images/Emo80.gif

אבל עם הבן זוג הייתי מעדיפה צפון. אבל לא בקור הזה

למעלה