איזה אופנוע 600

etaina

New member
איזה אופנוע 600

שלום אנשים טובים אני לקראת מעבר מאופנוע 500 שלי ל 600 ואני רוצה לשאול איזה אופנוע כדאי לקנות שהינו אמין באופן יחסי ולא אגרסיבי מדי אני לאחר רכיבה של מס' שנים על ER-5 ו GS הסכום להשעה בסביבות ה 30K תודה מראש לממליצים

Travian

New member
CBR 600 F3

שעולה נכון להיום בדיוק 30K מחירון אופנוע ספורט תיור בסטנדרטים של היום. אמין, נוח וסלחן יחסית. כמו כן, בטיפה יותר תקציב, ואם תצליח למצוא אחד למכירה, יש גם את ה YZF600. האופנועים האלה נדירים ובדרך כלל שמורים. אם אתה בעניין של ישיבה זקופה ורכיבה על משאית, שקול גם TDM

Spondylus

New member
קיצוני זה הרוכב

האופנוע היא המכונה שמבצעת מה שאתה מורה לה לבצע. מסכים עם travian לגבי ה-F3. למרות שלדעתי יהיה קשה לך למצוא אחד שמור. אי לכך... בסכום של 30K לא הייתי ממליץ לך ללכת לכיוון אופנועי כביש ספורטיבים.

Dotmix

New member
cbr600F3 זה בחירה נבונה

אופנוע אמין, סלחן ומצד שני עדיין אופנוע סופרספורט פחות או יותר עם אתה רוצה להתכלב קצת אז בנדיט 600 ניחשב אמין

Spondylus

New member
מממ...

בהנחה שהוא לא יוציא 10000 שח בשנה הראשונה על תיקונים. ואני סלחני. כמובן תלוי בכלי... אבל כפי שציינתי, יהיה לו קשה מאוד למצוא כלי שמור. לדעתי ומנסיוני.

Travian

New member
ebay

בולם עם 2K מייל הגיע לא מזמן ב85$. אם למצוא אופנוע יחסית שמור, חוץ מבלאי טבעי של כל אופנוע, ועוד כמה דברים שאולי צריך לטפל בהם בגלל הגיל, לא צריך להחליף כלום. האופנוע אמין מיסודו

Travian

New member
עדיין לא

הבולם אצל המתרסק מחכה עד שאני אסיים עם המבחן הקרוב בשבוע הבא. אני רוצה להחליף גם את הקפיצים בבולם הקדמי אז אולי כל ההרכבה תדחה מעט

Le Duke

New member
אם אתה לא סגור על המספר 600: TDM850

בתקציב הנתון יכנס אופנוע מסוף שנות ה-90'. סקירה (מאת כRובי לסוכנות "פולגז")

מוטי TDM

New member
אם אתה בעניין של TDM , דבר איתי אח שלו

שנת 97' , הכלי הכי מושקע בארץ בקטגורייה שלו.

למעלה