איגי - לצעירות מבינכן..

pinkrocks

New member
איגי - לצעירות מבינכן..

היי לכולם! זו פעם ראשונה שאני כותב פה, אז לא להתנפל אם כבר רשמו על זה או אם אסור מאיזושהי סיבה לרשום על זה, בקיצור תהיו עם ראש פתוח! אז ככה..אני ישראל מהדרום, אשקלון ליתר דיוק, ואני רושם כאן כדי להמליץ לכולכם ובעיקר לכולכן {תיכף אני אסביר}, על ארגון הנוער הגאה. יש מצב שכולכם כבר מכירים ופעילים ומגיעים לקבוצות או סתם משתעשעים בפורומים של האתר, אבל למי שלא מכיר ולא יודע מה זה כי לא יצא לו או כי הוא חדש, הנה ההזדמנות שלכם להיות חלק ממשהו די נחמד, מקום שאפשר להיות אתם, באמת אתם, ב-100% ולא לפחד להגיד כלום, לפגוש אנשים בגילכם ולחוות איתם את אותן החוויות שאתם בדיוק עוברים וסקפטיים ככל שתהיו, זה עוזר!!! אם לא לכם, אז לאלה שישאבו מכם את הכוח להגיע שוב ולדבר, להתייעץ או סתם להנות ממפגש אורח של סלב שיספר איך עברו עליו החיים כנער/ה גיי בתקופתם, יש גם מסיבות, פורים בקרוב, סמינרים למינהם, קבוצות מיוחדות ועוד. אני מניח שרובכם בארון וגם אם לא, כמובן וכמובן שעניין הדיסקרטיות זה כלל מס' 1 למי שמגיע, ומי שחושש שפשוט יצטרף לפורומים באתר, בהתחלה בתור אורח, כשירגיש יותר בטוח יירשם עם שם משתמש, יקבל יותר תשובות לשאלות שיש לו או לה מהאנשים בקבוצה שקרובה אליו, בכל הערים המרכזיות יש קבוצות וזה רק הולך וגדל, ואולי אפילו יגיע לקבוצה. עם הזמן. בכל מקרה. שיהיה בהצלחה לכולם. הנה הכתובת של האתר: www.igy.co.il נ.ב: בקשר לבנות מאיזור הדרום, אשקלון והסביבה, אין הרבה בנות אצלנו בקבוצה וחבל, כי גם אם מגיעות בנות חדשות הן רואות שאין הרבה בנות ולא מגיעות קבוע, אז חבל.. תתחילו להגיע ולבנות לעצמכן קליקה של בוצ'ות אשקלוניות.. חחח..

למעלה