איגי דיין המלך!

איגי דיין המלך!

ואני אפרט למה.. הייתי עם כמה חברים וידידות בתוכנית של יאיר לפיד היום,אחרי התוכנית ניגשתי לאיגי והתחלתי לדבר איתו,דיברתי איתו קצת על הדיסק שלו ושל משינה(החדש) השומר בא כזה,תופס אותי ואת חבר שלי ומעיף אותנו,אז איגי אומר לו "עזוב,הם איתי הם איתי".הבנאדם פשוט נדיר. וסתם שתדעו,חמוד עיוור ו-ואלי עכשיו לא אורים לכיכלל בדיסק החדש לפי מה שאיגי אמר. לילה טוב לכם

White TigeR

New member
איגי היה בתוכנית של יאיר לפיד?

איך הצלחת לדבר איתו? אוף איזה כיף לך...

pashosh9

New member
חחחח "עזוב, הם איתי"

איזה חמוד איגי :) אוףףף אבל למה בלי ואולי עכשיו?! זה שיר מדהים! :( וראיתי אותך בקהל, היית שורה שנייה נראה לי משהו כזה

שלמונזה

New member
איגי תמיד מקסים ../images/Emo168.gif

גילינו את זה מיד ראשונה, גם באילת וגם בכלל בכל ההופעות... הוא היה מספיק מקסים גם כדי לשאול למה רותם (איגית) לא באה להופעה באילת אחרי שמסרתי לו ד"ש ממנה... ובערך ככה הוא תמיד נחמד אלינו וכל הכבוד לו. לגבי חמור עיוור - ידוע, הם לא אוהבים את השיר, הם הפסיקו לשיר אותו בהופעות והוא כנראה יהיה אחד מהשירים הנדירים האלו של משינה... לגבי ואולי עכשיו - הוא נכלל באלבום האחרון בגרסת אולפן ולא בגרסה חיה ולכן אין צורך לשים אותו שוב בדיסק החדש (לדעתי) יום טוב לכולם

ffiendd

New member
אה, אוי, שכחתי.../images/Emo54.gif

הזכרתי לעצמי לראות את זה, אבל נראה לי שגם לא הייתי בבית בשעות האלה. לא נורא, פעם הבאה. ובהזדמנות אני גם אלך לשם, זה בטוח.

AdiDaS19

New member
ברקקקקקק

אני לא מאמינה שלא אמרת לי כלוםםםם אופפפפפפפפ איזה כייף לך במיוחד אחרי מה שניסינו לעשות בקיסריה ולא הלך.... אופפפפפפפפפפפפ

emperor28

New member
שיוווווו טוב שאמרת

עכשיו אני חייייייייב אבל חיייייייב למצוא תפלייליסט עם החמור העיוור שאני אוכל להוכיח לכולם שהיתי שמשינה שרו אותו והם לא חזרו עליו אף פעם יאי לי! חחחח סתם ואיגי באמת מלך!

5

נ ע ד ר
חורף 2004-5
נראה לאחרונה די ממזמן תיאור גשום, קר וסגרירי המוצא מתבקש לפנות לתחנת מזג האוויר הקרובה לביתו

למעלה