אח או חבר

נירו654

New member
אח או חבר

לפני כמה חודשים שהתגייסתי לצבא הגעתי לקורס מסוים ונהיינו כל הקורס חברים טובים אחד של השני. אבל אחת מהן הקסימה אותי יותר מבתור ידידה לקראת סוף הקורס דיברתי איתה המון וחשבתי עליה הרבה...
היא הייתה במערכת יחסים שהתחילה בתהליך פירוק מה שנקרא וזה רק הגביר בי את המוטיבציה להמשיך ולא לוותר, בסופו של דבר הקורס הסתיים ודרכינו נפרדו וכמה ימים לאחר הקורס חבר שלה זרק אותה. ואני הייתי שם בתור כתף תומכת והקשבתי לה ועזרתי לה להתרומם וחשבתי שמכאן היא תצא איתי לדרך חדשה...
הבעיה שבקושי מתראים ורק מדברים בסמסים ובטלפון זה לא עזר והיא הכירה בחור חדש בצבא ואני הייתי בטוח שהיא תהיה שלי, עכשיו הבחור הזה לא נראה לי ממש בעניין שלה לפי מה שהיא מספרת עליו ואני ממשיך לעמוד לצידה והיא כל פעם אומרת לי מילים תודה אח יקר אין עליך אח אמיתי אבל אני לא רוצה להיות אח!
מה אתם מציעים לי לעשות?

Jake Speed

New member
Dude

You are in the friendship zone

תברח מהר, זה האזור שלא מזיינים בו

goldy

New member
אתה לא יכול לסגור את כל הקצוות לפני הפעולה

מה אתה יכול לעשות אם הדרך הנוכחית לא פועלת?

אורןרן

New member
אהלן גבר.

המקרה שלך הוא מקרה מאוד נפוץ, ובעיקר בקרב גברים.
אתה לא הבחור הראשון ולא האחרון שמתאהב בבחורה, או סתם רוצה בחורה שרואה בו ידיד.
אז קודם כל קח כמה נשימות, הירגע, ותדע שאתה לא איזה מקרה מיוחד, הרבה מאיתנו עברו את זה.
הכי גרוע שיכול לקרות זה שלא יילך איתה, קצת תתבאס לאיזו תקופה וזה יעבור. :)

מישהו פה מעליי, הציע לך "לדבר איתה על זה". אני ממליץ לך שלא, כי זה מאוד לא אפקטיבי ורוב הסיכויים הם שזה לא יוביל אותך לאן שאתה רוצה.
אז תעשה לך עצמך טובה מאוד גדולה, והימנע מלדבר איתה על זה שאתה מאוהב בה\אוהב אותה\ רוצה אותה\ מוכן לעבור לשלב הבא וכו'...

בגדול, ההבדל העיקרי בין ידיד למישהו שהוא לא ידיד זה מין.
הבחורים שלא הופכים להיות ידידים, אלה אותם בחורים שלא מתביישים להתקדם מינית עם בחורה שהם רוצים.
הבחורים שנתקעים "באיזור הידידים", אלו אותם בחורים שמסתירים את המיניות והמשיכה המינית שלהם מהבחורה שהם מעוניינים בה, ומקווים
שיום אחד משהו פשוט יקרה, שיום אחד ברגע מיוחד ומתאים הם יתנשקו עם הבחורה ואז הם יהיו ביחד.
לרוב, זה פשוט לא עובד ככה! בסרטים זה אולי כן עובד ככה.

אם תזכור ותיישם את מה שאמרתי לך, לדעתי כבר פתרת לעצמך 50% אם לא יותר מ-"בעיית הידידות" עם בחורות חדשות שתכיר בעתיד.
אם אתה מעונין, אני מזמין אותך ליצור איתי קשר דרך הודעה פרטית, אני יכול להפנות אותך למישהו שלדעתי יכול לעזור לך מאוד במיוחד במקרה כמו שלך.
ואני לא מדבר על קורסים בישראל שמלמדים גברים איך להתחיל עם בנות.

בהצלחה וחג שמח!

נירו654

New member
תודה רבה רבה!

אני יישים את זה! אבל אני לא יודע איך שולחים פה הודעה בפרטי.. אני לא נכנס לפה הרבה.....

למעלה