אחת ולתמיד, תפנימו
לא כל המתמודדים דוגמנים

Jen74

New member
אחת ולתמיד, תפנימו../images/Emo70.gif לא כל המתמודדים דוגמנים

אני לא מבינה איך לא פתחו עד היום שרשור כזה, אז הנה הוא לפניכם
לפניכם המתמודדים והמתמודדות עם מעט פרטים עליהם. לא כל מי שנראה טוב הוא בהכרח דוגמן ואולי נפסיק לשפוט אנשים לפי מראה ונתחיל גם להקשיב למה שיש להם להגיד ונשים לב למעשים שלהם?

Jen74

New member
אלישבע - טינה - ברקוביץ

בת 57 מעין הוד. אמא של... הו, אילנה! מטפלת אלטרנטיבית ודולה (תומכת לידה) לא רק "זקנת השבט" אלא המתמודדת המבוגרת ביותר במשחק.

Jen74

New member
נתקע לי הבוקר המחשב, אני אמשיך מחר

לגבי כל אלה שעדיין טוענים שהמתמודדים הם דוגמנים או יפים למדי למראה - כנראה שנתקעו לכם העיניים על הבודדים שהם יפים שאתם לא מסוגלים להעביר את המבט לאחרים שנראים פחות "ייצוגיים"

Jen74

New member
נעמה קסרי

בת 29 מכרמיאל, נשואה ואמא לתינוק בן כמעט שנה. בעלת מכון יופי וקוסמטיקה. היא זו שאמרה על משה (הצעיר) חבר השבט שלה שהוא נראה כמו מישהו שמתאים יותר לתוכנית עם דודידו.

Jen74

New member
עומר גלעדי

בן 25 מקיסריה, רווק. סטודנט למשפטים ומדעי המדינה. כבר אם ההגעה לאי עומר מראה סימני מנהיגות שקצת מעצבנים את שאר המתמודדים.

Jen74

New member
יעל צפריר

בת 32 מתל-אביב, רווקה. סטודנטית לקולנוע. הג'ינג'ית של החבורה, בינתיים לא מראה את האופי הטיפוסי התזזיתי. נחכה ונראה.

Jen74

New member
דן מנו

בן 29 מחיפה, רווק עורך דין מסתמן כמתמודד המוביל כבר מעכשיו. התרנגולת עושה לו תאבון.

Jen74

New member
סיון שטרית

בת 32 משדרות. מצילה (נדמה לי שאמרה באיזה מקום שהיא גם חובשת) הבחורה אוהבת לשיר ולא מסתירה את זה.

Jen74

New member
אלכס מץ

בן 47, נשוי ואב ל- 4 ילדים (אם אני לא טועה) מגינות שומרון. מורה לחינוך גופני. ה"אבא" של השבט עם כובע אינדיאנה ג'ונס.

Jen74

New member
מרינה קבישר

בת 24, רווקה מתל-אביב ברמנית הילדה של השבט שקפצה מהיאכטה בתחילת המשחק במיני קצרצר ותאלץ להישאר ככה לאורך כל המשחק.

Jen74

New member
משה דן

בן 23, רווק מחולון מלצר הצעיר שבחבורה עם שאיפות גדולות ומבט מבולבל בעיניים שאומר "מה אני בעצם עושה פה?"

Jen74

New member
ויקה פינקלשטיין

בת 25, רווקה מתל-אביב דוגמנית. או! הנה מצאנו דוגמנית אחת בשבט!!! אנחנו נראה בהמשך אם זה שהיא דוגמנית אומר שהיא לא יכולה להיות השורדת!

Jen74

New member
נועם טור

בן 24, רווק מחופית. כוורן/דבוראי. "טרזן" חי ונושם שלוקח את המשחק בסבבה.

זה לא קשור רק למקצוע!!

אלא גם לאיך שהם נראים. תסתכלי עליהם, כולם יפים, צעירים וחטובים.

LiRs Lullaby

New member
אני חולקת עלייך.

מיה, שהודחה, לא הייתה צעירה או יפה. ויש גם את טינה, מושיק ואלכס שכולם, נראה לי, כבר עברו את שנות ה-40. ותכלס, שאנשים פשוט יודו שאם כולם שם היו נראים קצת פחות מדוגמנים, זה היה הרבה פחות מעניין להסתכל עליהם בביקיני. אנשים היו אומרים את ההיפך ושואלים "למה אנחנו צריכים לראות את כל המדלדלה והצמיגים שלהם?". אז חלאס עם הצביעות.....
טוב לי עם זה שרובם שם נראים כמו דוגמנים.

למעלה