אחר צהריים טעימים....

סקסיית

New member
אחר צהריים טעימים....../images/Emo3.gif

חזרתי הביתה מהר... הוא התקשר שהוא בדרך.... הגעתי הביתה הספקתי לסדר את המיטה המבולגנת, להדליק את הנרות שהיו פזורים בכל החדר... להפתעה הכנתי על שולחנון ליד המיטה.... תותים טריים בצלוחית זכוכית קטנה, ובקערה נפרדת קצפת עשירה... בדיוק כשהדלקתי את הנר האחרון הפעמון צלצל.... הוא נכנס.... ממלא את חלל הדלת בגופו, ניחוחו הנעים והנקי עלה באפי, מבט קצר לסקור האחת את השני ואז ננעלנו בנשיקה עדינה ולוהטת שביטאה את הכל. משכתי אותו לחדר... להוטה להפשיט אותו ולבלוע את כולו. הוא נכנס, נדהם למראה הרך והנעים שהנרות הפיצו, לקחתי תות עסיסי טבלתי בשמנת והגשתי לפיו, הוא התלקק עליו, תנועת לשונו על שפתיו כבר הזכירה לי דברים נעימים ביותר שאותה הלשון עושה לגופי... התפשטנו ונשכבנו על המיטה מיד צמאים זה למגעה של זו, מתנשקים בלהט והתלהבות ידיו מגששות אחר שדיי, ממוללות את פטמותיי בין אצבעותיו. נשיקותיו החלו לרדת "דרומה", תחילה לצוואר... דבר שמיד מעלה את רמת החשק שלי פי מליון... הנקודה ההיא במפגש הצוואר והכתף.... ואז מטה לשדיי, יונק ומוצץ אותם בהנאה... כולי מתלהטת, וכבר נרטבת בטירוף מהגבר החם שאיתי ויודע את מלאכתו בצורה מדהימה, הנשיקות המשיכו מטה מטה במורד ביטני, עד אשר הגיע לנקודת האל-חזור, מנשק, מוצץ, מלקק, מטריף את חושיי ומעלה את גופי בלהבות, בין ליקוק למציצה הוא משלב את אצבעותיו בעבודה, מעסה את הדגדגן במרץ וחושניות, התחלתי להרגיש הרעד מגיע, את העונג מטפס במעלה ביטני וחונק את גרוני כגוש... שניה לפני ההתפוצצות הוא דוחף את אצבעות ידו השניה לתוכי ומניע אותן החוצה ופנימה במרץ... אני לא יכולה להתאפק וצורחת מלוא גרוני ברגע ההתפרצות, מרגישה את הנוזלים החמים מציפים אותי ונוזלים על היד שלו... הוא לא מפסיק למצוץ ולענג.... העונג שלי תענוג צרוף. אני מתחננת בפניו שיפסיק, איני יכולה לסבול את העונג הזה יותר, חושיי נטרפים, הואלא מפסיק ממשיך בתאווה והנאה..... אני גומרת שוב והנאה עצומה. או אלוהים............. זה טוב! הוא מתרומם בנשיקות קטנות וחמות במעלה ביטני ואל פי המחכה לו בתאווה מנשקת אותו בלהט טועמת את המיצים שלי על שפתיו.... הממ.... זה פשוט מדהים. משכיבה אותו על הכרים בדחיפה קלה, לוקחת מהקצפת ומורחת את בטנו, ושמה מנה נכבדת על הזין היפהפה והזקור, מתחילה ללקק במרץ ובהנאה את הבטן ונהנית גם מהטעם הנלווה של הקצפת, יורדת מטה אל עבר הזין, מוצצת ומלקקת בהנאה אותו, בהתלהבותי מכסה את אפי בקצפת, הוא מתרומם אליי ומנשק את אפי ומלקק את הקצפת, אני מחייכת וחוזרת למעשיי, ומלקקת את הזין לכל אורכו ומוצצת בתאווה את הכיפה וחלקו העליון.... בהתלהבות והנאה של אדם בסעודתו האחרונה. הוא מושך אותי מעלה ואני מתרוממת, רוטנת שרציתי שיגמור בפה שלי, הוא מחייך ומבקש שאשב עליו, אני מתיישבת, מרגישה אותו לכל אורכו בתוכי, יודעת שזה יכאב קצת, זה תמיד כואב קצת... הוא גדול מדי, אבל אני לא מוותרת הוא שווה את זה. נעה בעדינות מעלה ומטה, מרגישה אותי עוטפת אותו כמו כפפה ליד, את כל אורכו משפד אותי בהנאה... אני נוהמת ומתנועעת מעליו, הוא מלקקת את פטמותיי ומעסה את שדיי הנחים בכבדות על חזו. הוא עומד לגמור אני מתרוממת מהר כדי להספיק לשאוב את הנוזל החם לפה שלי, אבל לא מספיקה, והוא גומר ביד שלי, אני מנשקת אותו ומנקה את בטנו וידיי. אנחנו שוכבים מכורבלים זה לצד זו ומקשקשים על הא ודא, מעשנים סיגריה, הוא מאכיל אותי תותים בשמנת מדי פעם לוקח גם לעצמו. אני מנשקת אותו בין משפט למשפט על החזה והוא מנשק את ראשי ומצחי בין לבין. לפתע הוא פוקד... תעמדי על ארבע. אני מחייכת, הוא יודע שחיכיתי לזה. אני נכנסת למצב דוגי והוא בא מאחריי ומכניס את הזין לכוס שלי ואני מרגישה את כל אבריי הפנימיים נדחפים לגרוני... לא אכפת לי.... אני נהנית... אני צועקת בהנאה, נוהמת כמו חתלתולה, והוא מאחור מלטף את אחוריי, נכנס ויוצא מלטף את שדיי מנשק את כתפיי, סערת הגופות שלנו מתגברת הרגע מגיע... אני גומרת... ושניות אחריי הוא גומר גם. אני מסתובבת אליו אנחנו ננעלים בנשיקת סיום לוהטת וקופצים למקלחת.... לסיום הפגישה המדהימה הזו אנו יושבים לאכול צהריים.... כשהקינוח עומד מולנו.... הוא מחייך.... הוא אוהב את הקינוחים שאני מכינה.... הפעם זה היה מוס טריקולד, מוס שוקולד חלב, מעליו מוס שוקולד לבן ולסיום מוס שוקולד מריר. מעוטר בפרח קצפת לבנה, תות אדום טרי ומקלות שוקולד מריר מעשה ידיי.... הוא אוכל מתענג על הקינוח נושק לי נשיקה לוהטת ומבטיחה לסיום... והולך. לאחר שעה הוא מתקשר ואומר לי..."שחזרתי בראשי את אחה"צ הזה... עומד לי שוב...." קיוויתי שיחזור.... אבל.... הוא חייב לחזור לעבודה.... דרך אגב... הנה הקינוח... שניות לפני שנטרף

את רואה מה זה../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif../images/Emo6.gif../images/Emo8.gif

ככה זה כרוצים לכתוב מהר מהר משהו.. לא שמים לב לניקים, של מי הם ולמה... סתם מסבכת אנשים תמימים בשטויות שלי!

yaron1968

New member
ברוכה הבאה!!! ניק מעניין../images/Emo13.gif סיפור>>

מדהים ומגרה בטירוף,
בהצלחה בפורום המטורף הזה!!!

yaron1968

New member
"אניטה תעני זו אני" בגלל בעיות כאלו

>אני מחזיר רק ניק אחד
התכוונתי נקניק!!!

אתה יודע שיש לי רק אחד...../images/Emo8.gif

ואני נהנית ממנו מאודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד