אחרי 9 שנים

אחרי 9 שנים

קליפ ראשון למחלקת חניקות שוטרים!

מילים:
שומע את הסירנות רואה את האורות
אורות כחולים שעושים לי בחילה
הגיע הזמן לבנות מטען חבלה

משטרה!!!

תבעט לי בפרצוף היום בהפגנה
כי זו תהיה ההזדמנות האחרונה
מוכיחים שגם בתל אביב אפשר להנות
גומרים עם כל הבני זונות

מרחב ירקון וגם יפתח
אם נאמין, זה לא מופרך
שונא לראות אותם ברחוב
עכשיו סוף סוף יהיה סוף טוב

התחנה עולה בלהבות
גופות אנשי-בילוש צרובות
חוקרי נוער, תנועה וגם יס"מ
מוטלים בתוך שלולית של דם
היומנאי והמוסר גם שם
מתפתלים למוות לצידם
אמא ואבא גאים בבנם
חזרתי הביתה עם ראש של רס"מ

9 שנים שלא ראיתי קליפים של פאנק ואני רואה שדבר לא השתנה. הסג

נון עדיין ברוטאלי שימוש נרחב במילים גסות, אלימות פיזית, נגינה רועשת וסגנון לבוש כורדי מסורתי. הפאנק נעלם מארץ הקודש? יש יאמרו שכן. בולטת לעין העובדה שמפלס הפאנק בכנרת ירד מתחת לקו האדום התחתון. כל יום שאני נכנס לכאן אני רואה שמספר המשתתפים בפאנק מדלדל. אנשים שהיו פעם חלוצים בתחום נעלמו ואינם עוד איתנו היום. אני עצמי כבר לא צעיר כמו בעבר, כפי שאתה יודע (סליחה שאני פונה אליך באופו אישי, אני פשוט רואה שאתה היחיד שכותב כאן, וזה ממש לא בכוונה להציק דווקא לך), אני לא יודע עוד כמה זמן נותר לי לחיות, אפילו הרופאים שלי מתקשים לתת הערכה כמה זמן עוד יש לי. ואי אפשר להאשים אותם בהתחשב בעובדה שאני לא סובל משום מחלה ובאופן כללי נמצא בקו הבריאות. אבל הפאנק לא... הפאנק מצבו הבריאותי בכי רע. זו האמת. קשה לי להודות בה ואני כותב מילים אלו כשדמעות זולגות מעניי מטה אל הקבר החם זולגות אל כל העולם.
אם נבחן זאת מקרוב נוכל להבין איך הדרדרנו למצב שכזה. לולא הימין לא היה בשלטון כל כך הרבה שנים ברציפות אולי עוד היה לפאנקיסטים כנגד מה למחות, אבל במצב שכזה, על מה נשאר לנו כפאנקיסטים למחות? על מה? על הכלכלה המשגשגת? הקפיטליזם החזירי מוביל את העם בימים אלה (בדיוק כמו שתמיד חלמנו, חזון משותף), על מצוקת הדיור ? שנפטרה בסיועו של כוכב הנוער יאיר לפיד, על מערכת החינוך השבעה? שבדיוק התפנתה להתעסק בזוטות כגון: מי יפיל את מי לבור? במהלך הטיולים השנתיים. ובוא נהיה כנים רק לרגע אחד המצב הביטחוני הוא הטוב מאי פעם, המשטרה יורה בכל חשוד שצבע עורו שחור בלי להפלות בין אתיופים, לסודנים, לאפרו-אמריקאים או אפילו הנחותים מכולם האריתראים. באופן כללי ברור כשמש שאנו מתקרבים לקראת עידן של שלום בינלאומי. ממש אחרית הימין כמו שניבא לנו גדול החזנים הרב אמנון יצחק כבודו במקומו יונח שליט"א (באמא'שך מה זה שליט”א? כל הזמן זה כתוב ליד השם שלהם, לא הבנתי מה זה קשור עד עכשיו).
אז מה קורה כשהכל דבש? להקות כמו שלך מוציאות שירים וקליפים שמכפישים את עבודת הקודש שעושה המשטרה. כאילו פעם היה הכי פאנק להיות בעד השוטרים ופתאום שהם סוף סוף עשו במדינה הזאת קצת סדר, אז הכי קול זה להוציא שירי נאצה כנגדם?! אתה לא מתבייש?! לאן הולך הפאנק לאן? זה ממש לא הדור שהכרתי לפני 9 שנים. לא על הערכים האלו חונכתי.

Weheretostay

New member
במידה והיית חוזר

הרבה היו באים בעקבותייך אני צופה מהצד .. לא יאומן שהפאנק נקבר...

Weheretostay

New member
סורי ברק.

אני נכנס מדי שבוע לבדוק מה העניינים אבל לא מגיב,איפה כולם נעלמו?

כולם רק בפייסבוק

והבודדים שנשארו, עזבו אחרי שהיה בעיה של איפוס סיסמאות בתפוז...

punk80smylove

New member
גדול!!! אהבתי את הסגנון שלך :)

אהבתי את הסגנון שלך! :)
היה בלבול נפוץ בין סוגים של חזירים ואני מניחה שזה מה שגרם לתופעת חוסר ההבנה הזאת, אני באופן אישי אוהבת את הסיפור של שלושת החזרזירים מאז שהייתי ילדה קטנה ובמיוחד כשזה במטאל - מישהו טרח להשקיע ,יכול להיות שזה היה שווה השקעה, לא בטוח, אבל זנב זה זנב ומי לא אוהב סיפור טוב ?! :)

https://www.youtube.com/watch?v=Gtffv9bpB-U

למעלה