אחרי 6 שנים

אחרי 6 שנים

הי בדרך כלל אני נכנסת לפורומים אחרים אבל בגלל שאני הורדתי עכשיו 6 בחודשיים וממש לא עשיתי דיאטת רצח רציתי להמליץ לכם גם כן תדעו לכם ש 6 שנים אני מנסה להוריד אותם האמת היא שלא חשבתי שיש לי להוריד כ``כ הרבה (יש לי עוד 2 קילו להוריד) חשבתי שיש לי משהו כמו 3-4 קילו. ממש לא!!! קודם כל- אין נוסחת פלא פשוט להוריד את כל העוגות והשטויות (כל אחד בפנים מכיר את שלו) לעשות ספורט (אני עושה ג`וגינג כשעה כל יום) והכי חשוב להכניס את זה למשהו קבוע כי בעצם זה לא דיאטה אלא אמור להיות דרך חיים אז בהתחלה, כי לא רגילים יש לי רעיון נהדר- פשוט רשמו כל מה שאתם אוכלים, ולא לעלות את ה 1000 קלוריות ליום יש ימים שבטח גם תאכלו פחות ויש כל כך הרבה מתכונים עם ירקות שזה פשוט לא יאומן אבל זה לא אומר שאוכלים רק ירקות צריך לאכול גם פחמימות וכו` אבל חשוב לא להגזים בשומנים (מזונות, ג`אנק פוד וכו`) אם למישהי יש שאלות- אני אשמח לענות ואני בהחלט חושבת שדיאטת לחם/אבטיח וכו` זה ממש ש ט ו י ו ת כי הגוף לא מתרגל למשהו קבוע ואחרי דיאטה כזו של כמה שבועות הוא חוזר לאכול רגיל ואז מה עשינו בזה? בהצלחה לכולנו אדווח לכם כשאוריד גם את ה 2 קילו המיותרים ביייייייייי

למעלה