אחרי שסיימתי לתת תגובות..

נגנבתי

New member
אחרי שסיימתי לתת תגובות..

עכשיו תורי להיות בראש הרשימה... נה נה בננה... סתם... בסוף אני יגיע לעמוד האחרון אז מה זה משנה?! חבר'לך... נרשמתי למכללה!!!!
החיים מתחילים מחדש... אני מתחילה ב 22.5 אני מקווה שיהיה כיף מעניין ויעבור בקלות. זה הישג אדיר בשבילי הרבה זמן חיכיתי לזה, ודחיתי מכל מיני סיבות, אז עכשיו זה הזמן. אני מרגישה מצויין (כרגיל- בלי עין הרע) מחר פסיכולוג, אני מרגישה שאין לי ממש צורך בו ואני לא חושבת שהוא יכול לעזור לי. סתם אני מרגישה שאני שופכת כסף לחינם- וכואב לי... מה אתם אומרים לעזוב??? ויום חמישי יש לי פסיכיאטרית סתם מעקב בגלל התרופות... וואי אתם לא מבינים כמה הלכתי ברגל היום אני בקושי מרגישה את הרגליים, אבל נהנתי אני אוהבת ללכת ברגל לרוב אם אין לי אוטו אני יעדיף לחזור ברגל בכיף... השיקולים שלי זה עד שהאוטובוס יגיע אני כבר אגיע הביתה.. טוב אני חייבת לעוף , אבא שלי למטה עם האוטו ואין חנייה בגלל המשחק של מכבי אז אני אלך לטייל אם האוטו ועם מוסיקה ברחבי תל אביב... לילה טוב בייי תישארו אופטימים בסוף הכול מסתדר...... אוהבת

../images/Emo204.gif../images/Emo41.gif../images/Emo211.gif../images/Emo6.gif בהצלחה מאמי

"החיים מתחילים מחדש" אני כל כך אוהב את המשפט הזה, זה משפט של כל כך הרבה אופטימיות, כל כך הרבה תקווה, כל כך הרבה אפשרויות.... :) וללכת ברגל- תמיד אחלה........ לילה טוף נשמה:) המון בהצלחה....

eyola

New member
חדשות מעולות!!!!!!!

מ-ש-מ-ח-!!!! במון מזל טוב ו
זו דרך חדשה יפה מאד, כל הכבוד לך לידה מחודשת ומוצלחת- אמן! (רק בלי לשכוח את מה שלמדנו בחיים הקודמים
) לגבי הפסיכולוג.. אני תמיד אומרת שפסיכולוג וטיפול טוב הוא לא רק לאנשים עם בעיות קשות אלא כל אחד שרוצה לחקור את עצמו ומעוניין במסע משותף כזה עם מישהו שיכול להוסיף נקודות ראייה נוספת מהצד על מה שמעלים על "שולחן הניתוחים" ולהגיד "זהו אין יותר מה לנתח זה כמעט בלתי אפשרי תמיד יש עוד פנימה, עוד עומק
עוד דברים שאנחנו יכולים לגלות על עצמנו. כי אנחנו לא מוגבלים אנחנו אינסופיים במורכבות וביכולות שלנו. מה שכן שאם את מרגישה שאולי אין צורך יותר או שזה בזבוז כסף ממש אין סיבה שתלכי ותגיעי לטיפול בגישה כזו אז פשוט בפגישה הבאה שלכם תעלי את הנושא. תהיי כנה ותגידי שאת מרגישה שאת כבר לא זקוקה לטיפול ושהוא לא מפרה אותך יותר בצורה משמעותית. תראי מה תגלי מהדיון הזה ואז תחליטי. בהצלחה

למעלה