אחרי שנים שלא ראיתי אותה.... היא נכנסה לרגע לחנות שם הייתי.

אישון34

Well-known member
זה היה בחופשה.

לא יודע למה אחרי שנים שלא בדקתי את הפיסבוק שלה ניכנסתי שבוע שעבר וראיתי שהיא בזוגיות - לא היה רשום עם מי.

משום מה שערתי שמדובר בבחור שהיה איתה לא אחת בריקודים, ואז לפני זמן די ארוך שניהם נעלמו מהריקודים. יחד.

בכול אופן - בכרטיס בפיס שלה הבטתי בשבוע שעבר.

לא יודע למה.

ועתה נכנסתי לחנות, שנה וחצי אחרי הפעם האחרונה שראיתי אותה והיא נכנסה אחרי. שזופה יותר, עם משקפי שמש וגלביה ארוכה. בעיני סוג של הגרושה הקלאסית.

תחילה לא הייתי בטוח שמדובר בה, עוד מבט ולא הייתי בטוח שוב, הבטתי לאחור והבחור היה, משועמם ברמה זאת או אחרת.

לתחושתי ראה אותי מביט בו וזז לאחור. (יכול להיות שאני רק מדמיין). יצוין, הוא בחור שניראה ראוי למדי פעם בעבר שהיינו עוד רוקדים עלינו במעלית יחד, או שרק דמנייתי או שהיה מתח באוויר. היינו הוא מכיר את קיומי. אז עוד הייתי אחרי האירועים (לפני כמה שנים), וחשתי את המתח.
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

עכשיו במפגש הכפוי, אני הייתי עם הבת.

האישה הייתה לא רחוקה.

גם לא שאר הבנות.

היה לי סוג של מתח באוויר. (בעבר היא טענה שפניתי לבעלה, מדובר בשטות כמובן, מאז היא באה אלי (מניח שלפני כשנתיים) פעם אחת לספר לי שהיא התגרשה, לפני כ9 חודש לערך פנתה אלי בסידרה של הודעות וואסאפ ובשאלה למה אני לא פונה אליה).

אז היה זיהוי, הלכתי לצד, חש סוג של חוסר יציבות לרגע.

הבת רצתה ללכת לחנות אחרת, והלכנו לשם. די שמחתי על הניתוק מגע הכפוי.

אישוניאיש.
מה אתם עושים במפגש שכזה?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
זה היה בחופשה.

לא יודע למה אחרי שנים שלא בדקתי את הפיסבוק שלה ניכנסתי שבוע שעבר וראיתי שהיא בזוגיות - לא היה רשום עם מי.

משום מה שערתי שמדובר בבחור שהיה איתה לא אחת בריקודים, ואז לפני זמן די ארוך שניהם נעלמו מהריקודים. יחד.

לא יודע למה.

ועתה נכנסתי לחנות, שנה וחצי אחרי הפעם האחרונה שראיתי אותה והיא נכנסה אחרי. שזופה יותר, עם משקפי שמש וגלביה ארוכה. בעיני סוג של הגרושה הקלאסית.

תחילה לא הייתי בטוח שמדובר בה, עוד מבט ולא הייתי בטוח שוב, הבטתי לאחור והבחור היה, משועמם ברמה זאת או אחרת.

לתחושתי ראה אותי מביט בו וזז לאחור. (יכול להיות שאני רק מדמיין). יצוין, הוא בחור שניראה ראוי למדי פעם בעבר שהיינו עוד רוקדים עלינו במעלית יחד, או שרק דמנייתי או שהיה מתח באוויר. היינו הוא מכיר את קיומי. אז עוד הייתי אחרי האירועים (לפני כמה שנים), וחשתי את המתח.
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

האישה הייתה לא רחוקה.

גם לא שאר הבנות.

היה לי סוג של מתח באוויר. (בעבר היא טענה שפניתי לבעלה, מדובר בשטות כמובן, מאז היא באה אלי (מניח שלפני כשנתיים) פעם אחת לספר לי שהיא התגרשה, לפני כ9 חודש לערך פנתה אלי בסידרה של הודעות וואסאפ ובשאלה למה אני לא פונה אליה).

אישוניאיש.
מה אתם עושים במפגש שכזה?
יותר מדי דמויות "שיש להן עניין" ברקע. מוטב לקחת רגליים ולהסתלק ומזלך שיחק לך שבתך רצתה בכך.

לא מתפשרת כלל

Well-known member
זה היה בחופשה.

לא יודע למה.

האישה הייתה לא רחוקה.

גם לא שאר הבנות.

אישוניאיש.
מה אתם עושים במפגש שכזה?
מה אני עושה?
מניחה שמנעד התחושות רחב באותו רגע מכונן...
החל מלהגיב כאילו ראיתי שד וכלה באפתיות

אתה נקרא אדם מאד רגיש. איך שרדת את זה?

אישון34

Well-known member
מה אני עושה?
מניחה שמנעד התחושות רחב באותו רגע מכונן...
החל מלהגיב כאילו ראיתי שד וכלה באפתיות

אתה נקרא אדם מאד רגיש. איך שרדת את זה?
הסיפור המלא הוא מעט עצוב. לפחות עבורי. לפחות בעיני.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________

נכון, הלכתי עם הבת לחנות אחרת, אבל זאת הייתה הליכה קשה, בדרך חשתי סוג של חולשה, נגעתי בקיר כמה פעמים. לסוג של יציבות.

היה לי בעיקר סוג של עצב אין סופי.

ללא הבעות פנים.

והלכתי.

אחר כך חשבתי עוד ועוד מה יקרה באם נשוב וניפגש, בכול זאת יש סבירות שאנו באותה עיר לא גדולה, ומספר האטרקציות מועט. אבל לא שיניתי דבר בתוכניות.

נתתי לעולם לספר לי את ההמשך.
____________________________________________________________________________________________________________________________________________

שיהיה ברור, אני לא רוצה אותה בחיי.

היא בעיני אדם מרושע ורע.

אבל לי עדיין זה היה קשה.

אישוניאיש.
נשימה עמוקה.

לא מתפשרת כלל

Well-known member
הסיפור המלא הוא מעט עצוב. לפחות עבורי. לפחות בעיני.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________

נכון, הלכתי עם הבת לחנות אחרת, אבל זאת הייתה הליכה קשה, בדרך חשתי סוג של חולשה, נגעתי בקיר כמה פעמים. לסוג של יציבות.

היה לי בעיקר סוג של עצב אין סופי.

ללא הבעות פנים.

והלכתי.

אחר כך חשבתי עוד ועוד מה יקרה באם נשוב וניפגש, בכול זאת יש סבירות שאנו באותה עיר לא גדולה, ומספר האטרקציות מועט. אבל לא שיניתי דבר בתוכניות.

נתתי לעולם לספר לי את ההמשך.
____________________________________________________________________________________________________________________________________________

שיהיה ברור, אני לא רוצה אותה בחיי.

היא בעיני אדם מרושע ורע.

אבל לי עדיין זה היה קשה.

אישוניאיש.
נשימה עמוקה.
כשאתה מספר את זה זה נשמע מינימום רומן של כמה שנים טובות עם מישהי שהשאירה חותם משמעותי. מוזר העולם הרגשי הזה שלך. בדיוק מתחיל קורס באימפוטנציה רגשית. לרשום אותך אליו? הטבות למזדרזים להרשם

אישון34

Well-known member
כשאתה מספר את זה זה נשמע מינימום רומן של כמה שנים טובות עם מישהי שהשאירה חותם משמעותי. מוזר העולם הרגשי הזה שלך. בדיוק מתחיל קורס באימפוטנציה רגשית. לרשום אותך אליו? הטבות למזדרזים להרשם
יש בזה משהו.

זה היה כמה שנים טובות מאוד.

השאירה חותם משמעותי.

הייתה בן אדם שלילי מאוד.

וכן..... איפה נרשמים?

אישוניאיש.
נרשמתי כבר לשני קורסים בפגרה, אז עוד אחד.

לא מתפשרת כלל

Well-known member
יש בזה משהו.

זה היה כמה שנים טובות מאוד.

השאירה חותם משמעותי.

הייתה בן אדם שלילי מאוד.

וכן..... איפה נרשמים?

אישוניאיש.
נרשמתי כבר לשני קורסים בפגרה, אז עוד אחד.
מנסה להבין איך אפשר להגיד באותה נשימה כמה שנים (טובות מאד) עם אדם שלילי. זה לא מעיד עליך יותר מאשר עליה?
אתה סובל מהרס עצמי?
לא מאמין שמגיע לך יותר?
בחרת להתעלם מנורות אזהרה שברור שהיו?
מה נסגר איתך בנאדם?
מה נסגר איתך בנאדם!

במבט לאחור, לכל הקשרים המשמעותיים שהיו לי היה מכנה משותף. כמה מכנים משותפים אפילו. ולא. לא כולם קשורים בשורש זין כוס מיצים. עם כולם גם ברור לי למה בחרתי להיות. דבר לא ישתווה למה שהיה שם

אישון34

Well-known member
מנסה להבין איך אפשר להגיד באותה נשימה כמה שנים (טובות מאד) עם אדם שלילי. זה לא מעיד עליך יותר מאשר עליה?
אתה סובל מהרס עצמי?
לא מאמין שמגיע לך יותר?
בחרת להתעלם מנורות אזהרה שברור שהיו?
מה נסגר איתך בנאדם?
מה נסגר איתך בנאדם!

במבט לאחור, לכל הקשרים המשמעותיים שהיו לי היה מכנה משותף. כמה מכנים משותפים אפילו. ולא. לא כולם קשורים בשורש זין כוס מיצים. עם כולם גם ברור לי למה בחרתי להיות. דבר לא ישתווה למה שהיה שם
זה העיד על רעב עצום שהיה לי.

ואולי יש לי עדיין.

חשבתי שזה ברור.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

הייתה לה במשך תקופה ארוכה נתינה ללא תנאי.

ואז היא הייתה בפחד מהנתינה אלי. היא פחדה ממה שזה הפך אותה.

התעסקה בקיומי שלי 24/7. וחשה שהיא משתגעת (כך טענה).

ואז, או אז, היא הייתה בעלת סידרה של אמירות ומעשים שהפחידו אותי וגרשו אותי בפועל.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

נכון, היו נורות הזהרה, אבל ראיתי אותן רק בשלב האחרון.

אולי הרעב שלי עיוור אותי? אולי?

אישוניאיש.
מגנט לפסיכיות.

לא מתפשרת כלל

Well-known member
זה העיד על רעב עצום שהיה לי.

ואולי יש לי עדיין.

חשבתי שזה ברור.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

הייתה לה במשך תקופה ארוכה נתינה ללא תנאי.

ואז היא הייתה בפחד מהנתינה אלי. היא פחדה ממה שזה הפך אותה.

התעסקה בקיומי שלי 24/7. וחשה שהיא משתגעת (כך טענה).

ואז, או אז, היא הייתה בעלת סידרה של אמירות ומעשים שהפחידו אותי וגרשו אותי בפועל.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________

נכון, היו נורות הזהרה, אבל ראיתי אותן רק בשלב האחרון.

אולי הרעב שלי עיוור אותי? אולי?

אישוניאיש.
מגנט לפסיכיות.
זאת לא נתינה ללא תנאי. זאת אובססיביות. לפעמים המרחק ביניהם מאד דק...ניואנסים שקשה לעלות עליהם. בהתחלה זה מחמיא. אני רוצה אותך, בואי. אח"כ לאן את הולכת. פתאום למה לשם ולא אלי. אבל אני רוצה ומשתוקק וחם עלייך למות..ואז כשאני לא איתו זפזופים מכאן עד מחרתיים. מתגעגע. לכאורה. בשבילו. בשבילי זה סימן ללכת. מבין את ההבדל?

לפעמים יש דברים שאי אפשר להסביר אותם במילים אבל הם גורמים לזוז באי נוחות. תהיה קשוב לעצמך ולקול הפנימי שלך אישוני. הוא לא טועה.

בהצלחה+הלוואי ותמצא כבר את זו שראויה לך. מאיך שאני קוראת אותך ניכר שאתה אדם מלא רגש, עם בור רגשי ענקי, שלא בהכרח מתועל למקומות ולאנשים הנכונים ולעיתים יש מי שמנצל את הצורך הזה שלך בתחושת שייכות וחום. Take care

אישון34

Well-known member
זאת לא נתינה ללא תנאי. זאת אובססיביות. לפעמים המרחק ביניהם מאד דק...ניואנסים שקשה לעלות עליהם. בהתחלה זה מחמיא. אני רוצה אותך, בואי. אח"כ לאן את הולכת. פתאום למה לשם ולא אלי. אבל אני רוצה ומשתוקק וחם עלייך למות..ואז כשאני לא איתו זפזופים מכאן עד מחרתיים. מתגעגע. לכאורה. בשבילו. בשבילי זה סימן ללכת. מבין את ההבדל?

לפעמים יש דברים שאי אפשר להסביר אותם במילים אבל הם גורמים לזוז באי נוחות. תהיה קשוב לעצמך ולקול הפנימי שלך אישוני. הוא לא טועה.

בהצלחה+הלוואי ותמצא כבר את זו שראויה לך. מאיך שאני קוראת אותך ניכר שאתה אדם מלא רגש, עם בור רגשי ענקי, שלא בהכרח מתועל למקומות ולאנשים הנכונים ולעיתים יש מי שמנצל את הצורך הזה שלך בתחושת שייכות וחום. Take care
ביחס לבור אני מסכים.

אני סוג של מטעה, כי התחביבים שלי מובילים אותי להיות סוג של "אדם פתוח".

אני תמיד מדבר עם זרים, שיחות נפש, תמיד מסתובב.

אבל הגילוי לב האין סוי הוא מסכה ששומרת על הלב ללא נגיעה.

ואז פעם בכמה זמן הוא נחדר.

מורכב משהו, שיהיה.

אישוניאיש.
בעסקי הבורות בנשמה.

לא מתפשרת כלל

Well-known member
אתה לא מטעה בכלל ואין קשר בין היותך פתוח ואחד מהחבר'ה לזה שאתה שומר על הלב שלך וזה בסדר אף הכרחי שאתה לא מאפשר לכל אחד לחדור אותו. וזה בסדר אף הכרחי לדעת למי לתת להכנס אליו. ולפנות בו מקום. זה כמו ששאלתי אותו ומה אם תתאהב. הוא ציקצק ואמר בבטחון וברצינות גמורה אין מקום. ואני אמרתי מגננה גדולה מזו יש?
אז אתה יכול לחסום את עצמך ולא תיפגע אבל גם לא תרוויח. No pain no gain
זה מחזיר אותי להתחלה כשהייתי תמימה...כמה קל היה להוריד את הבגדים ולהתמסר. הכל נוגע אבל לא נוגע. כמו ללכת עם ולהרגיש בלי. זונה טובה מבית טוב וכידוע לזונות הלב לא נשבר...וגמרתי. והפלגתי. והייתי על רכבת הרים גלגל ענק לא די לה
ואז למדתי להוריד את השכבות. האמיתיות. ולמדתי בפני מי לעשות את זה והבנתי שלא הבנתי כלום.

אין כמו הדבר האמיתי
פשוט אין

רק צריך לדעת בפני מי לאפשר.

למ"כ, D9 פראייר לידי היום

יעיש התימני

Active member
זה היה בחופשה.

לא יודע למה.

האישה הייתה לא רחוקה.

גם לא שאר הבנות.

אישוניאיש.
מה אתם עושים במפגש שכזה?
מאיפה הגיע הבחור לפתע?
האם אישון התחיל להידלק על נערים בגלביה לבנה עם "לוק" של גרושות טריות?

יעיש התימני

Active member
יש לי חבר ותיק [בטח כבר בן 40++] שהיה לי סיפור מלא תשוקה אתו.
פעם הוא הצליח לגרור אותי ואת זוגתי אליו לבית לארוחת ערב עם חברה שלו, ובצד, בחדר אחרוי כמעט .... ואז אחרי האוכל, זוועה שלא תאומן גם האוכל וגם האווירה ביקש ממני לרדת אתו לשפוך את הזבל. הלכתי אחרי הבולבול הישר לפתחו האחורי, ולמרות המתח הרב, גמרתי, גם הוא.
משזה נאמר, פגשתי אותו לפני חודש, לבוש כמו נעער צעיר.
לא הוא כבר לא הדליק בי כלום.

in bal1

Well-known member
זה היה בחופשה.

לא יודע למה.

האישה הייתה לא רחוקה.

גם לא שאר הבנות.

אישוניאיש.
מה אתם עושים במפגש שכזה?
אספר כאן סיפור דומה אך סופו שונה מהסיפור שלך.לפני בערך 10 שנים אימנתי בחדר כושר של מקום מאד ידוע ומוכר במדינת ישראל.שם התפתח רומן ביני לבין אחד המתאמנים.היינו בקשר כמה שנים עד שזה נגמר.נגמר בטוב אגב.סתם כי כבר מיצינו! לימים עזבתי את המקום. לא בגללו כמובן. המשכתי לאמן במקום אחר.זמן מה לפני תחילת הקורונה,יצרו איתי קשר שרוצים שאחזור לאותו מקום שם הכרתי את הבחור.כמובן שהסכמתי! כי תסכים איתי שעוד הכנסה זה תמיד טוב.
הבחור עובד במקום וכמובן מתאמן בחדר הכושר.מין הסתם נפגשנו שם.אז מבחינתי היתה אולי מבוכה קלה ברגע הראשון.אבל לי אין לאן לברוח.זה מקום העבודה שלי.
עד היום אני מאמנת שם.הוא מדי פעם מגיע להתאמן מתי שאני עובדת.אומרים יפה שלום אחד לשני,וכשהוא גומר להתאמן אני מאחלת לו יום טוב וזהו.

אישון34

Well-known member
אספר כאן סיפור דומה אך סופו שונה מהסיפור שלך.לפני בערך 10 שנים אימנתי בחדר כושר של מקום מאד ידוע ומוכר במדינת ישראל.שם התפתח רומן ביני לבין אחד המתאמנים.היינו בקשר כמה שנים עד שזה נגמר.נגמר בטוב אגב.סתם כי כבר מיצינו! לימים עזבתי את המקום. לא בגללו כמובן. המשכתי לאמן במקום אחר.זמן מה לפני תחילת הקורונה,יצרו איתי קשר שרוצים שאחזור לאותו מקום שם הכרתי את הבחור.כמובן שהסכמתי! כי תסכים איתי שעוד הכנסה זה תמיד טוב.
הבחור עובד במקום וכמובן מתאמן בחדר הכושר.מין הסתם נפגשנו שם.אז מבחינתי היתה אולי מבוכה קלה ברגע הראשון.אבל לי אין לאן לברוח.זה מקום העבודה שלי.
עד היום אני מאמנת שם.הוא מדי פעם מגיע להתאמן מתי שאני עובדת.אומרים יפה שלום אחד לשני,וכשהוא גומר להתאמן אני מאחלת לו יום טוב וזהו.
יש גברת אחת שבנתה עלי פעם.

ואז פחות בנתה והפכה למאהבת של ימי שני, או משהו שכזה.

היינו היינו נפגשים אחת לשבוע - לסקס. נסענו לכינרת, היינו מדברים וכו.

בנוסף, לא אחת גם היינו נפגשים בריקודים ורוקדים.

ועד היום חיבוק יפה וריקוד מובחר.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

יש למעשה לא מעט כמוהה. אינ מקבל הודוע פה ושם על אירוע חשוב בחייהן, כמו פטירת אב, או צורך בייעוץ מקצועי זה או אחר.

ככלל, ומניח שזה הרוב במעמד הזה, אני מסיים יחסים באופן חיובי לחלוטין. שוט אין טעם שלא.

אישוניאיש.
לפחות כך אני תופס את עצמי.

מאוהב ברעיון

Well-known member
זה היה בחופשה.

לא יודע למה.

האישה הייתה לא רחוקה.

גם לא שאר הבנות.

אישוניאיש.
מה אתם עושים במפגש שכזה?
וואי וואי, אם אני רואה אותה, רק לציין שעברו כמה וכמה שנים, אני מאוד מקווה שזה יהיה בסיטאציה שאוכל לחבק אותה.
הלב שלי בטח ידהר ואין לי מושג איך אגיב אם שתחייה תהייה ברדיוס של 50 ק"מ מהארוע...

לא מתפשרת כלל

Well-known member
וואי וואי, אם אני רואה אותה, רק לציין שעברו כמה וכמה שנים, אני מאוד מקווה שזה יהיה בסיטאציה שאוכל לחבק אותה.
הלב שלי בטח ידהר ואין לי מושג איך אגיב אם שתחייה תהייה ברדיוס של 50 ק"מ מהארוע...
שיו מאוהביק
מחניף לך רומנטיקן

היא יודעת שככה אתה מרגיש?

Ellis Murphy

Well-known member
לא יודע... אני מניח שגלגלי השיניים אצלי במוח היו מתחילים להסתובב אל מצד שני... למה שתהייה משמעות מיוחדת בזה שנתקלנו בחנות? גורל? בולשיט.

למעלה