אחרי שנים ובחורה הנכונה עברתי את הסיפור

ron20112011

New member
אחרי שנים ובחורה הנכונה עברתי את הסיפור

אני לא יודע אם המנהלים זוכרים אותי פה עם הסיפור עם ידידה שהייתי מאוהב בה ברמות קשות שגרמה להפסיק כבר בנשים והורידה לי את כל החשק בחיים.
אז עכשיו קשר עם בחורה חדשה שהכרתי אני חושב על אותה בחורה ורק חושב כמה דביל הייתי שנשברתי בגללה.
אני לא יודע עדיין אם הקשר הזה הולך לזוגיות כי הבחורה החדשה לא אוהבת לתת הגדרות מהר מידי אבל מה שחשוב עכשיו זה שהרגש שיש עכשיו הוא הרבה יותר נעים ומקבלים גם רגש מהצד השני אז זה לא נראה כבר כזה נורא.

Reut E

New member
אני חושבת...

שאתה לא צריך להסתכל אחורה ולחשוב שהיית דביל.
אחרי הכל, זה טבעי לחלוטין להידלק/להימשך/להיקשר מאוד לבחורה או לבחור, וכן, גם אם לא מקבלים רגש מהצד השני.
טבעי לחלוטין, זה בלתי נשלט. קרה קורה ויקרה לכולם.

חשוב כמובן מצד שני לשלוט בעיניינים ולקחת את המושכות בידיים כדי לא להיכנס למצב שאתה חי באיזהוא סרט לא מציאותי/רוצה משהו שכניראה לא תשיג. אגב, גם אם לא תצליח עם הבחורה הנוכחית, שמור על גישה אופטימית.

כל הכבוד ובהצלחה רבה בינך לבין הבחורה!

ron20112011

New member
גם אם לא ילך זה שינה אצלי בתפיסה משו

פתאום אתה מרגיש הרבה יותר שלם עם הרגשות שלך..
רגשות רגועים וכייפים ולא סתם תיסכול מבחורה שלא שמה עלייך..

Reut E

New member
כניראה שהתחלת להכיר את המשחק

סתם

אני יכולה להבין אותך, באמת.

זה לא פשוט גם להתנער מרגשות ולהמשיך קדימה. אז אם הצלחת לעשות את זה אני מניחה שאתה מרגיש מאוד טוב ונוח עם עצמך היום.

וביטחון עצמי זה מאוד חשוב, ואני מניחה שהוא טיפס לך למעלה ברגע שראית שבחורה מתייחסת אליך בצורה נורמלית

ron20112011

New member
אכן זה לקח כמה שנים להתנער ועכשיו

הבטחון שלי בהחלט טיפס בכמה רמות.
במיוחד שהבחורה שמצאתי עכשיו היא הרבה יותר בוגרת ומיוחד מהקודמת בעייני לפחות.

Reut E

New member
טוב מאוד

והכי חשוב זה שתכיר בזה שהכל אפשרי וגם ייתכן שלא יצא קשר הפעם.

התחום של מציאת אהבה, ממה שאני התרשמתי עד כה לפחות - הוא די פראי. והכל יכול לקרות.

אני בעצמי פעם פגעתי בבחור שהיה לו קראש עליי, ובתכלס, לא הייתה לי שום כוונה רעה, פשוט לא הייתי בעניין.
זה חזר אליי כמו בומרנג פעמיים אחר כך. היה לי קראש רציני על בחור שהכרתי אח"כ והוא לא רצה אותי לקשר בכלל ולא שם עליי. אותו דבר לצערי קרה לפני מס' חודשים עם עוד בחור אחר ועכשיו אני בניסיונות להתגבר על הקראש. וזה קראש יותר חזק מהקודם אפילו חח!

העיקר לקחת הכל בקלות ולראות את הטוב שבהכל! כי צוברים ניסיון, ולומדים מטעויות, ורואים גם למה טוב שככה קרה וככה קרה וכו' וכו'.

שוב - באמת בהצלחה עם הבחורה הנוכחית ובהצלחה בכלל בתחום האהבה

ron20112011

New member
השאלה מה עושים עם בחורה

שאתה מרגיש שמתחיל איתה משו אבל כנראה לי יש לי הרבה רגשות טעונים עם האקס

Reut E

New member
לדעתי האישית - שטויות

אני מאמינה שברגע שתקבל יחס כל כך שונה פתאום מבחורה אחרת, הרגשות הישנים אפילו יתחילו לדעוך. אתה תהיה מסוגל אפילו לפתח כלפי אותה הבחורה הישנה אדישות מוחלטת.

הסוד זה לא להינעל על אקס ישן, להתנסות יותר, להכיר יותר טוב את השטח כי לפי הניסיון שצברתי, ובעיקר ניסיון רב של חברים שלי - ככה אתה תצליח לרוץ קדימה בתחום האהבה ולמצוא מישהי מתאימה.

המון בהצלחה.

Megie

New member
מה שהיה-היה

תחייה את ההווה כי הוא יבנה לך את העתיד, הניסיון שצברת זה הדבר החשוב באמת..
שיהיה המון בהצלחה

ron20112011

New member
תודה רבה!

אבל לא יודע כמה באמת הניסיון של אהבה כזאת מגעילה והורסת מתאימה למישו..

Megie

New member
כל דבר שנעבור

בסופו של דבר יעצב אותנו, בין אם לטובה ובין אם לרעה..לומדים מכל דבר שאנחנו חווים...
בכל מקרה, העיקר שיהיה לכל זה סוף טוב

נסיה 5

New member
רוני אני מאוד שמחה לשמוע זאת :)

המון המון בהצלחה עם הבחורה החדשה.
והבחורה שלא נותנת הגדרות...
תבדוק טוב טוב מה קורה איתה והלוואי ששניכם תלכו בשביל הזהב.
בהצלחה לך וגם לי לא יזיק

למעלה