אחרי שדיברנו על סקס שעשינו

• פותח הנושא .m
  • פורסם בתאריך

.m

New member
אחרי שדיברנו על סקס שעשינו

בוא נדבר על הסקס ש(עוד) לא עשינו... מה הפנטזיה שלכם, ולמה? זה יכול להיות מקום, תנוחה, אדם, דמות בדויה (מספר או סרט)... כל מה שאתה רוצים.
mai

עודד א

New member
בוא נראה...

1. אם בראד פיט יבוא ויבקש, אני לא ממש אתנגד. גם עם טום קרוז יהיה חביב. עברי לידר עוד יכתוב עליי שיר (פנטזיה מוכרת שלי). עם מייקל הייתי מדבר שעות על קומיקס... במיטה. וכמובן... אתם לא חושבים שהגיע הזמן שגם דודי בלסר יתנסה עם בני מינו ?? אני מבטיח להיות מתחשב. 2. יש אומרים שסקס קבוצתי זה דבר חביב. אז אני לא יודע... חוץ מזה, כל מה רציתי כבר בוצע. נהדר לא ??? (נא לקרוא את זה במבטא רות גונזלסי טיפוסי)

.m

New member
הפנטזיה...

קודם כל, מישהו הזכיר כאן קודם
, אז זו בהחלט הפנטזיה הכי עתיקה שלי. מה גם שהיו לי כמה וכמה אופציות לממש אותה, אבל הפרטנר שלי לא שיתף פעולה. גברים
. חוץ מזה יש:
בבית הלבן.
ריקי מרטין
פרנק סינטרה (אז מה אם הוא מת. לפנטז מותר, לא?)
דני קיי (עוד פעם? חשבתי שכבר הסכמנו שלפנטז מותר!)
ומהשו שכמעט עשיתי, ויום אחד עוד אעשה - על שולחן ביליארד.
mai

assafcohen1

New member
אני מדגיש, זו רק פנטזיה.

אני אזרח שומר חוק.
מישהו עד גיל 14. לא יותר. ושוב פעם, פנטזיות מהסוג הזה נועדו להישאר בראש. בפנים. עמוק.

assafcohen1

New member
שולחן ביליארד?!?

בוצע. והיה נפלא. כשתמצאי את בן הזוג תודיעי לי- אני אפנה את הבית בשבילך...

.m

New member
חכה חכה,

אני עוד אתפוס אותך במילה. יש לי פה עדים!!!
mai

assafcohen1

New member
be my guest

it´s a nice one, just please don´t make more mess than what i have already done...
assaf

.m

New member
אז רק ליתר בטחון

תשאיר את הטלפון של העוזרת על המקרר...
mai

argova

New member
הפנטזיה

אני רוצה לעשות את עם שחורה ונאה כושית, אתיופית איך ואיפה?

Liroy25

New member
ליד הבית שלי, בצ´כונה בדרום העיר

יש מלא כושיות! רק תושיטי את היד ותבחרי.

Yaniv-DC

New member
בעקבות לחצים כבדים

מצד מאי, אני עונה על השרשור הזה. רק שתבינו, יניב בחור מאוד ביישן. הוא מטורף על סקס, אבל קשה לו לדבר על סקס. אבל בואו ננסה. הסבר קצרצר עלי - עד לחבר האחרון שלי, מעולם לא נשכתי כריות, הייתי דווקא בצד של התותחנים
ואז הכרתי את בן, שנינו אקטיבים, וכך, הייתי צריך ללמוד להכיר את הצד האחר... עכשיו... כשזה עם בן זוג, אהבה וכו´ - הוא היה מאוד עדין, מאוד מתחשב, וגם כשהייתי מבקש שיתחשב קצת פחות (נגיד שלא ישאל אם אני בסדר), הוא עדיין היה מתחשב להפליא. ולעניין - הלוואי והייתי יכול להיות פסיבי מצויין. אתם יודעים, כזה שמפסק, והופ - זה בפנים אהאהאה כןכןכן וזהו. הייתי רוצה שפעם אחת, בחור שרירי מאוד, גבוה, עם זין מכובד, באיזור גיל 33-36 ככה, יהייה קצת פחות מתחשב. עכשיו אין לכם מושג כמה אני מסמיק מההודעה הזאת וכנראה אני לא אוכל להראות את עצמי כאן יותר. לפחות לאיזה שעתיים. ובינתיים - מאי, אני נעלבתי ממך עד עמקי נשמתי. חשבתי שאני הפנטזיה שלך

.m

New member
../images/Emo12.gifעד שלירוי רגוע אתה עושה בלאגנים?

EyeSeeYou

New member
אני אמנם רק 24

אבל אני מוכן לא להתחשב בך אם תבקש ממש יפה

Yaniv-DC

New member
מתי אמרת שאתה מגיע? ../images/Emo8.gif

חיבתי לבני 24 עדיין עומדת בעינה

Yaniv-DC

New member
הבטחות הבטחות.

לא מזמן מאי אמרה שהיא באה, אח"כ ביג דיל הבטיח, עכשיו אתה אולי, וכולכם - כמו שמורתי להיסטוריה הייתה אומרת - "מלל ללא כיסוי".

למעלה