אחרי השטפון

orinu

New member
אחרי השטפון

המשך סדרת ים המלח. לגבי מה שכתב רון אתמול (?) כל התמונות צולמו שני אתרים ב-24 שעות. בריכת המלח של המפעלים בדרום הים ביום שישי אחה"צ ושמורת עין פשחה ביום שבת (מהבוקר עד 14:00 בערך). אני חושב שאפשר לראות איך בשטח מאוד מצומצם אפשר למצוא מגוון אינוספי של סוגי צילום ובעונה הזו של השנה גם תאורת צהרים מאפשרת לצלם סוג מסוים של צילומים (כגון זה המצ"ב)

orinu

New member
מעלה את התמונה מעמקי הדף השני

לשם היא נשטפה בים התמונות שעולות הערב

guyo

New member
טוב שהחזרת ממעמקי העמוד השני, כי ..

היה שווה לראות ! שימוש מעניין באור יום טבעי אך קשה, מוסיף אובך=נופך ! יפה גיא

ביקו

New member
בנוי טוב

הכללת האובייקט בקדמת הצילום מוצלחת. למרות העונה והקונטרסט הנסבל, עדיין אני מוצא את החלק של השמיים מציק מדי.

j o y 1

New member
אוירת מוות ושיממון חזקים

טוב אחרי הכול מדובר בים המוות לא?

nightjar

New member
הקנים הירוקים ברקע-

קצת פוגעים בתחושת המוות. אני גם מסכים לטענה שהשמיים קצת מפריעים. אולי היה כדאי לוותר עליהם? הזווית עצמה (מול השמש) טובה מאוד- הבוהק מהבוץ עושה את התמונה.

מומיק

New member
צילום נהדר שממחיש את ....

השיטפון שהיה שם. הבוץ ניכר היטב.

PoiSoN2

New member
תמונה ממש יפה!

אהבתי את הזוית הרחבה. סדרה מעולה!

shygon

New member
מעולה, אורי

אווירת ים המלח עוברת פה יופי, הכל כבד, סמיך וחם. גורם לצופה להרגיש 'אין לך מה לחפש פה, הכל פה מגעיל ומת ואפילו האופק מסנוור, עבור לשרשור הבא', אבל משום מה מאוד קשה להסיר את המבט. יש משהו לא מובן ומיסטי (נסחפתי? לא חושב) בסצינה. חזק, חזק.

פשוט נהדר ( פעם שלישית שאני מגיב

ותגובתי לא עולה. ברררררררררררררררררררררררר. בכל אופן הסדרה הנהדרת הזו שהבאת מיממלח עשתה לי חשק להדרים.

nir-vana

New member
תמונה מרשימה מאוד

השימוש בעדשה רחבה (איזו?) מוסיף. האיזורים השרופים קצת פוגמים לדעתי, הייתי שוקל אולי חצי סטופ פחות, אולי פולריזר. בכל מקרה העברת יפה את הנושא.

Max California

New member
___

זווית טובה והנושא עובר יפה בתמונה , הצבעים טובים והפריים בנוי היטב , התאורה קשה מדי לטעמי.

jshippin

New member
אהבתי מאוד

אתה בסדר אתה

למעלה