אחרי הרבה זמן - קבלו שירשור מעניין:

מצב
הנושא נעול.

נוסע99

New member
באמת? ירדו מתחנת החאן סופית?

הרשה לי לענות
אומנם בשולי הערים, אבל ממש לא בשום מקום. תחנת בית שמש נמצאת מצפון לעיר, בדיוק במקום שבו הייתה בעבר. מדובר יחסית באיזור קרוב למרכז העיר, למרות שממש אינה בלב העיר.. בירושלים, עיר גדולה בהרבה כמובן, התחנה ממוקמת מדרום לעיר, ולדעתי הכוונה מאחוריה היא פשוט גישה נוחה למרכז העירוני הקרוב- מלחה. באיזור זה מצויים מספר גופים בעלי חשיבות בקנה מידה עירוני או אפילו לאומי כמו אצטדיון טדי, הגן הטכנולוגי וכמובן קניון מלחה. נכון שהתחנה המקורית ("החאן") הייתה הרבה יותר קרובה למרכז העיר, אבל מה לעשות.. היא כבר לא איתנו..
באמת? ירדו מתחנת החאן סופית?

צחקן

New member
------->

צריך ללחוץ על לופוליאנסקי - וחזק!!!
------->
בV" אני חושב שאם הקו יגיע דרך תחחנת ב"ב תל אביב אז הוא בטח יסכים !!!. כי רכבת ירושלים- בני ברק (שני ריכוזי החרדים הגדולים במדינה) זה מאוד חשוב. וחוץ מזה, בכלל צריך לרשת את כל הארץ ברכבות בשביל לפתור את תאונות הדרכים. אטובוסים זה פיתרון עירוני בלבד. אם תסלחו לי וגם אם לא, רכבת בתו העיר זה ממש מסוכן (אלא אם כן זה בתוך מנהרה) להולכי רגל וקרו דברים מעולם .

omer landau

New member
הרכבת הקלה+ רכבת ישראל???

הרשה לי לענות
אומנם בשולי הערים, אבל ממש לא בשום מקום. תחנת בית שמש נמצאת מצפון לעיר, בדיוק במקום שבו הייתה בעבר. מדובר יחסית באיזור קרוב למרכז העיר, למרות שממש אינה בלב העיר.. בירושלים, עיר גדולה בהרבה כמובן, התחנה ממוקמת מדרום לעיר, ולדעתי הכוונה מאחוריה היא פשוט גישה נוחה למרכז העירוני הקרוב- מלחה. באיזור זה מצויים מספר גופים בעלי חשיבות בקנה מידה עירוני או אפילו לאומי כמו אצטדיון טדי, הגן הטכנולוגי וכמובן קניון מלחה. נכון שהתחנה המקורית ("החאן") הייתה הרבה יותר קרובה למרכז העיר, אבל מה לעשות.. היא כבר לא איתנו..
הרכבת הקלה+ רכבת ישראל???
האם בירושליים תוואי הרכבת הקלה יעבור בתחנה כלשהי בסמוך לתחנת הרכבת מלחה-על מנת לקרב אותה למרכז העיר???

שתיהן במקומות מרכזיים מאוד..

שאלה לאביתר על תחנות בית שמש ומלחה
אני אינני מאזור ירושלים, אולם מתצלום התחנות נראה כי שתיהן ממוקמות באמצע שום מקום (אני מאוד מקווה שאני טועה) האם זה אכן כך?
שתיהן במקומות מרכזיים מאוד..
מלחה צמודה לטדי ולקניון ובית-שמש על הכביש הראשי...

suprman1

New member
אתה ../images/Emo47.gif../images/Emo13.gif

ונפתח בשלט הרשמי של הרכבת הקלה בתחנה המרכזית בירושלים. כל הצילומים: ד"ר אביתר רייטר - ירושלים !
אתה

תודה על התמונות, יפות מאוד, למרות שהתמונות האחרונות

ליילנד

New member
התמונות האחרונות...

תודה רבה !!!!!!!!!
התמונות האחרונות...
התמונות האחרונות כל כך עצובות, אין כבר כוח נפשי לדברים האלה, עד מתי ימשיכו לרצוח, לטבוח וכל הרע שהם עושים, אני לא מהמגזר הדתי, לגמרי לא ובטח לא החרדי, אבל זה לא משנה. נשמות טהורות של ילדים ומבוגרים. עד מתי?????? שתהיה החלמה מבירה לפצועים ותנחומים למשפחות ההרוגים
אני מרגישה צורך להגיד המון המון דברים ואינני מסוגלת, המילים כבר נעתקו מפי לנוכח הזוועות הללו.

ונהנה עוד שלט מהכניסה לבת-ים

ונפתח בשלט הרשמי של הרכבת הקלה בתחנה המרכזית בירושלים. כל הצילומים: ד"ר אביתר רייטר - ירושלים !
ונהנה עוד שלט מהכניסה לבת-ים
תחילת שד' העצמאות, פינת רח' שמחה הולצברג (הגבול).

מצב
הנושא נעול.
למעלה