אחרי הרבה זמן - קבלו שירשור מעניין:

מצב
הנושא נעול.

ונפתח בשלט הרשמי של הרכבת הקלה בתחנה המרכזית בירושלים. כל הצילומים: ד"ר אביתר רייטר - ירושלים !

omer landau

New member
תודה על התמונות-איזו השקעה בשלטים!

ושלט הכניסה הראשי לעיר שלי:
תודה על התמונות-איזו השקעה בשלטים!
אני מחכה ליום שיהיה אפשר לעלות על רכבת קלה בירושליים לנסוע ברכבת הרגילה לתל אביב בקו המהיר ולעלות על הרכבת הקלה שם ליעד כלשהו
יקח עוד קצת זמן אבל יקרה בסופו של דבר ______________________________________________

omer landau

New member
התחנה אמורה להיפתח בספטמבר לא?

ועוברים לתחנת בית-שמש השבוע:
התחנה אמורה להיפתח בספטמבר לא?
את זה שמעתי לפני כמה חודשים ומאז לא שמעתי מילה על מועד הפתיחה שלה אז אני עדיין מעוניין לדעת עומר...... ___________________________________

צחקן

New member
קודם כל תודה על התמונות.

שילוב רכבת עם אוטובוסים...
קודם כל תודה על התמונות.
ב"הב. האטובוס הראשון הוא מרגס, והשני הוא נדמה לי 04040 של מרצדס עם מרכב "ברק" של הארגז.... מה לעשות, ככה זה כשאתה מכיר כ"כ הרבה סוגים של אטובוסים..... . אביתר יש לי בקשה קטנטנה: תן תמונות של האטובוסי העירוניים האגדים(המרצדסים) כבר 3 שבועות אני מחכה לתמנות שלהם לצורך עשותם להרכבה... . אז בבקשה תרביץ כמה !!!!. (נ.ב. היה עדיף שהיתי כותב את מספר התמוונה ובתוך ההודעה את התיאור לפי דתעתי (כמו שעשיתי אני כשהעלתי תמונות) .

צחקן

New member
תיקונים...

קודם כל תודה על התמונות.
ב"הב. האטובוס הראשון הוא מרגס, והשני הוא נדמה לי 04040 של מרצדס עם מרכב "ברק" של הארגז.... מה לעשות, ככה זה כשאתה מכיר כ"כ הרבה סוגים של אטובוסים..... . אביתר יש לי בקשה קטנטנה: תן תמונות של האטובוסי העירוניים האגדים(המרצדסים) כבר 3 שבועות אני מחכה לתמנות שלהם לצורך עשותם להרכבה... . אז בבקשה תרביץ כמה !!!!. (נ.ב. היה עדיף שהיתי כותב את מספר התמוונה ובתוך ההודעה את התיאור לפי דתעתי (כמו שעשיתי אני כשהעלתי תמונות) .
תיקונים...
ב"ה ב"הב = ב"ה מרגס=מארס 04040 = 0404 דתעתי=דעתי.

ככל הידוע לי

קודם כל תודה על התמונות.
ככל הידוע לי
אגד לא מחזיקים מרצדס עם מרכב ברק של הארגז

מצב
הנושא נעול.
למעלה