אחרי החופש הארוך.. הוא חוזר

assafein

New member
אממ בכתובת של החסיני אש הלך ככה...

היה אקדח.. תנסו לדמיין אקדח פיקות... הכי דומה.. בקיצור, אחרי שהזיזו את ההדק הוא הזיז איתו את הנוקר(זה שנותן תמכה שמפעילה תכדור באקדח) שהזיז רולטה ואז מהקנה של האקדח שלפו את הכתובת "חסיני אש"(מעל לזה היה רשום "מכבי צעיר גדרה" אם משהו צריך עוד הסבר על אחד המנגנונים, אני מכיר אותם בעל פה

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifחחח אסף נהיית מומחה אה?

גם אני יודעת הכל בע"פ
וכן חסרות 4 כתובות.. לא אני צילמתי לקחתי את זה מחברה שצילמ ככה שיש תמונות של עוד כתובות אבל זה לא ברור ועדיף לחכות לתמונות של יון, כשיהיו אעלה:) באמת שחבל שלא רואים את הצורות של החטניקים בתמונות... אבל זה היה אחד ה-רגעים בשבילי בהדרכה [אומייגד, הם רק התחילו מה אני אעשה כשיעלו להם ת'עניבות?
] באמת חבל למי שפספס..היה מדהים!

assafein

New member
עם כל הכבוד.. אני תמיד' מומחה../images/Emo3.gif

חוץ מזה שאני למדתי את כל הכתובות בעל פה מהצהריים על הערב... לך היה הרבה זמן להבין אותם
בכל זאת.. כל הכבוד לך על ההשקעה
והחטניקים היו תותחים בת"ס.. למרות שראיתי את זה בחצי עין כי אני מכיר תת"ס בעל פה

RED HEADed

New member
עונה ../images/Emo13.gif

שאלון יום פעילות שם: גל :) שכבה: שישיותתתת התותחים סניף: נס ציונה התותחים יותר P: תפקיד: מדריכת ז'. מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)? היום איך עבר יום הפעילות? בכיף ובטירוף מוחלט. באיזה שעה הגעת לסניף? אממ 3 באיזה שעה עזבת את הסניף? 8 כמה חניכים היו היום בסניף? היו... הרבה לא יודעת למה, דווקא היום לא היה איכפת כל כך כמה היו... אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף): כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: 8 אייקון שמתאר את יום הפעילות:
הבוגר של יום הפעילות: נעה ביימן המדהימה. שתצטרף לפורום בכוח אחרי שיתקנו לה את המחשב... P: המדריך של יום הפעילות: טלו'ש שהדריכה (כמעט) לבד פעם ראשונה... וחן התותחית שעזרה לה... מארגנים טיול סניפי בזמן הקרוב? [פרטו] לא, מארגנים טכס פתיחת שנה... מה מתכננים ליום הזיכרון ליצחק רבין? פעולה... בגלל שאנחנו עושים את הטכס וזה ממש קרוב אחד לשני. <<מדריכים>> איזו שכבה אתה מדריך? ז' כמה חניכים הגיעו? 9 (אנחנו גדלים!!!) כמה נרשמו לסניף? עוד לא נרשמים... בשלישי מתחילים. איזו פעולה העברתם? חופשית כיפית כזאת... חפש את המטמון בכל נס ציונה.(ככככככל נס ציונה "><) מה היה בפעולה? נתתי להם בהתחלה חפש את המטמון ב-4 תחנות ואחר כך תחרות אחרת של לעשות כל מני משימות... לצלם מישהו שישיר את ההמנון של מכבי וכולי... איך היא עברה? אחת הכיפיות. היה משו מיוחד בפעולה? כן... 2 חניכות חדשות, פיצה ושוקולדים... צרפו את הפעולה אם היא במחשב. איזה קטע בפעולה הכי אהבתם להעביר? זה לא היה משהו מיוחד להעביר... :S הבאתם מושמוש? לא. (הספיקו הפיצה וה80 מקופלות חח) במידה וכן- צרפו תמונה: לא. P: נהנתם בפעולה? מאוד. והחניכים? כנ"ל. תמונה מיום הפעילות (במידה ויש): תהיה אחר כך, כשהם ישלחו לי את כל הוידיואים חח משהו להוסיף: שיהיה לכולם שבת שלום ולילה מדהים!

מתי פתחתם שנה שנרשמים רק בשלישי?

מעולה 9 זיינקים! יאואו איזה כיף. :] כל הכבוד. ממש. וספרי על החפש את ההמטמון קצת יותר. :] הם היו בקבוצה אחת? מי מימן פיצה ושוקולד?
וואי הפעולה נשמעת נהדר.

RED HEADed

New member
פתחנו מזמן

התשלום קצת התעכב... החפש את המטמון היה ככה: חילקתי אותם לזוגות ונתתי לכל אחד נקודה אחרת להתחיל ממנה, וככה הם עברו בארבעה מקומות עד המקום שבו הם התחילו וחזרו חזרה. החלק השני הוא שנתתי להם משימות (כמו תמצאו מישהו שיחתום לכם על המצח) ב-2 קבוצות, הקבוצה שחזרה ראשונה ניצחה... הפיצה הם מימנו (כל אחד הביא 10 שקלים...) והשוקולד אני מימנתי. הפעולה באמת עברה נהדר D=

SoulDancer

New member
פעולה ממש טובה

אחותי נהנתה בטירוף! אבל תספרי לכולם גם על המטרות שמאחורי הכל, שיוכלו גם להשתמש בה! [בפעולה טובה משוויצים
]

RED HEADed

New member
חח יסמין

זה מבוסס (החלק השני) על הפעולה שהוריאליסטיות של שנה שעברה העבירו לנו... היית בקבוצה שלי, לא?

RED HEADed

New member
ואיזה כיף לשמוע שהיא נהנתה...

המטרות היו בין השאר לגבש את הקבוצה הקיימת ולחבר את החדשים יותר עם הקבוצה (כי גם עשיתי גיוסים טלפוניים מטורפים לפני זה...) אני בחרתי את הזוגות אז ידעתי מי לחבר עם מי...

למעלה