אחרי החופש הארוך.. הוא חוזר

אחרי החופש הארוך.. הוא חוזר../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

שאלון יום פעילות
שם: שכבה: סניף: תפקיד: מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)? איך עבר יום הפעילות? באיזה שעה הגעת לסניף? באיזה שעה עזבת את הסניף? כמה חניכים היו היום בסניף? אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף): כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: אייקון שמתאר את יום הפעילות: הבוגר של יום הפעילות: המדריך של יום הפעילות: מארגנים טיול סניפי בזמן הקרוב? [פרטו] מה מתכננים ליום הזיכרון ליצחק רבין? <<מדריכים>> איזו שכבה אתה מדריך? כמה חניכים הגיעו? כמה נרשמו לסניף? איזו פעולה העברתם? מה היה בפעולה? איך היא עברה? היה משו מיוחד בפעולה? צרפו את הפעולה אם היא במחשב. איזה קטע בפעולה הכי אהבתם להעביר? הבאתם מושמוש? במידה וכן- צרפו תמונה: נהנתם בפעולה? והחניכים? תמונה מיום הפעילות (במידה ויש): משהו להוסיף:

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifעונה

שם:רביד שכבה: שבעיות סניף:גדרה תפקיד: מדריכה מתי היום פעילות שלכם היה (איזה יום)? היום, שישי איך עבר יום הפעילות? מתישש באיזה שעה הגעת לסניף? ישר אחרי בצפר.. בטח 1 ורבע באיזה שעה עזבת את הסניף?6 ומשו כמה חניכים היו היום בסניף?המון.. אירוע מיוחד (משהו מצחיק במיוחד/עצוב/מעניין/חשוב/כל דבר אחר שקרה היום בסניף): סיימנו את ההקמה של הטקס, עשינו חזרו תאחרונות לת"ס של החטניקים:) כמה נהנהת היום בסניף מ- 1 עד 10: התחיל ב10 נגמר ב3 אייקון שמתאר את יום הפעילות:|אש| הבוגר של יום הפעילות: אסף שבא לביקור
המדריך של יום הפעילות: כל צוות ח' המהמם! חח [רציני מגיע לנו צל"ש! XD] מארגנים טיול סניפי בזמן הקרוב? [פרטו] לא.. מה מתכננים ליום הזיכרון ליצחק רבין? טקס גדול בסניף.. ופעולות <<מדריכים>> איזו שכבה אתה מדריך? ח' כמה חניכים הגיעו? 31 כמה נרשמו לסניף? 25 איזו פעולה העברתם? חזרות לת"ס מה היה בפעולה?חזרות לת"סXD איך היא עברה?קשה.. היה משו מיוחד בפעולה?סיימנו את כל הקטע.. עכשיו נשאר רק לעשות חזרות כדי שהם יידעו הכל פרפקט
צרפו את הפעולה אם היא במחשב. "שמאל ימין שמאל" איזה קטע בפעולה הכי אהבתם להעביר? לראות אותם עושים הכל עם המוזיקה הבאתם מושמוש? לא במידה וכן- צרפו תמונה:--- נהנתם בפעולה?קצת והחניכים?אני חושבת שכן.. עד שנגמרו להם הרגליים מעייפות תמונה מיום הפעילות (במידה ויש):אין.. אצרף תמונות של הטקרס אש מחר:) [אגב, מחר בשמונה בסניף שלנו, כולה מוזמנים.. מי שרוצה פרטים שידבר איתי
] משהו להוסיף:

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifוואוו!!

אחד הטקסים היותר מאורגנים שראיתי בחיי מכבי שלי.. גם מבחינת הימי עבודה והקמה לטקס אש.. וגם מבחינת הטקס עצמו.. שההתחלה הייתה בזמן [כןכן, מכבי עמדו בזמנים! שוק
] וגם ההדלקה בזמן.. היו מלא אנשים [מהסניף, מההארצי, מההנהגה ומגדרה].. ולראות את כולם היה ממש כיף.. חשוב גם לציין שחניכי ח' עשו את הת"ס [תרגילי סדר] שלהם בצורה מושלמת.. ויצאו הכי תותחים בארץ! [יש אפילו תמונות.. אני אעלה בהזדמנות]

assafein

New member
לגמרי מדהים../images/Emo45.gif

חוויה אדירה.. הייתי מיום שישי בסביבות 12:30... נהנתי מכל רגע... נ.ב... תכינו את הבוקס לקבילי

ravidush4

New member
../images/Emo142.gifיש רק של כמה כתובות ושל הת"ס

תכף אני אעלה אותן

ואוו ואוו ואוו יפה יפה יפה. ../images/Emo13.gif ../images/Emo20.gif../images/Emo41.gif

הטירה מדהימה!!! ואו מה כתוב בכתובת אש של החסיני אש.. לא הבנתי..
הסמל מכבי והשעון גם ממש יפים.. קשה לראות את הצורות של החטניקים, אבל נראה ממש טוב כל הסידור.. :] כל הכבוד!

למעלה