אחים שלי

אחי../images/Emo8.gif

בס"ד כימנים אמיתיים עלינו לאהוב את אחינו ה"שמאלנים",יש ביניהם יהודים טובים ויקרים. נאמר(ספר ויקרא):'לא תשנא את אחיך בלבבך'. אפשר להוסיף גם:'לא תיקום ולא תיטור את בני עמך'(ואהבת לרעך כמוך). ולבסוף(גם מספר ויקרא):'הוכח תוכיח את עמיתך ולא תשא עליו חטא'. הסכמנו? שלא נלך רכיל ולא נעבור על לשון הרע. 'הוי דן כל אדם לכף זכות'.(מתוך פרקי אבות).

צנצןדבש

New member
אחי "המלך המשיח"

אני בטוח שתסכים איתי שאדם במפרסם בחוצות את שנאתו כלפי ערבים, ואף מוסיף ומעודד אחרים לשנוא אותם, אינו ראוי להיקרא אחי ע"י כל מי שקורא לעצמו "אדם" בצורה המכילה את כל המשמעויות העמוקות של להיות בן אדם. "המאפיה האילתית שולטת" אם זה שמך האמיתי (ואני מניח שלא...) אתה לא אחי - ואם תתעקש - אתה אח אובד וחסר הדרכה שעליו לשנות את דרכיו. גזענות אינה דרכו של אף אדם, לא ימני, לא שמאלני, לא דתי ולא חילוני. שינאה, כלפי יהודים, כלפי ערבים, כלפי שמאלנים, כלפי אנשים - מובילה להרס ושיתוק לא לבניין והצלחה.

אני מסכים אתך ששלום בין יהודים חשוב

בס"ד ועל כך נאמר בברכת המזון:'הרחמן יעשה שלום בינינו'. ונאמר אמן!

צנצןדבש

New member
צר לי לגלות את קופת השרצים

תימתכך המרומזת בגזענות פושעת ומפחידה גם אתה אינך אחי. אתה אינך אח לרוב האזרחים ההגונים במדינה.

כנראה שאינך מבין

בס"ד 'בחר בו מכל העמים ונתן לנו את תורתו'. ובכל זאת עם ישראל נועד להיות אור לגויים(לעמים). אתה בטוח שהנך יהודי? ואגב,איך הגעת שיש לי תמיכה מרומזת בגזענות? אתה מכיר אותי? יודע על מעשיי? לך אומר רק דבר אחד:'חכמים,הזהרו בדבריכם'.

אבל

אבל גם אתה לא טוב יותר ממנו כשאתה מתנכל לו אני בטוחה שאתה מסכים איתי שכל ישראל אחים ואם אתה באמת מסכים איתי אני בטוחה שגם הוא אחד מישראל לא? אם ככה, כשכולם שונאים את כולם איך יגיע המקדש?
נקודה למחשבה..

FuryUri

New member
לא?

בס"ד. גזענות היא לא דרכה של אף-אדם? היא דרכי, ודרכם של עוד הרבה אנשים. וכן, אני לא מבתייש בזה, ואני מודה ומתוודה! אין רע בגזענות... ואם אתה אומר ששנאה מובילה להרס וכו', אז למה אתה שונא את "המלך המשיח" ואת "המאפיה האילתית שולטת". ולמה אתה בא לפורום של אנשים שלא חושבים כמוך, אם לא כדי להוסיף שנאה ולחרחר ריבים? אנחנו אולי בהמות או איך שלא בא לך לקרוא לזה (למרות שאני חושב שהשמאלנים הם הם האוייבים של המדינה, והם אילו שהורסים לנו את המדינה עם המידניות המפגרת שלהם, וחוסר-הערכים), אבל אנחנו לא צובעים. מה שאנחנו חושבים ואומרים אנחנו עושים. אתם בעד אהבת אדם וכו', אבל אתם למעשה בעד אהבת ערבים ושנאת ימנים. אתם יותר גרועים מערבים! הם אומרים מה שהם חושבים ומתנהגים עפ"י זה, ולהם יש סיבה למה הם שונאים אותנו. אתם צבועים, הורסים את המדינה מבפנים! אתם משת"פים. אוהבים את האוייב. תראה מה כל המהלכים הטיפשיים שלכם גורמים! הסכם אוסלו- האינתיפאדה ומאות הרוגים. התנתקות-שיגור קסאמים בלתי פוסק, ויחידות הטרור מתפתחות במהירות. יציאה מלבנון- חימוש החיזבאללה ומלחמת לבנון השנייה. ואפשר להמשיך עוד שעה... כמה רמזים צריך לתת לכם?

InDaHouse

New member
אני מכבד אותך שאינך מסתיר

את גזענותך! יישר כוח ומי ייתן וכל הגזענים ינהגו כמוך ואולי אף ילבשו כובעי ליצן מנייר אלומיניום - כדי שנזהה אתכם ברחוב.

FuryUri

New member
אז אתה תראה הרבה כובעי ליצן

בס"ד. מאלומיניום ברחובות. זה יהפוך למצרך מבוקש. בכל אדם יש שמץ גזענות. אין מה לעשות. וכל מי שיגיד לך שאין בו אפילו מעט מעט מעט גזענות- משקר לך או לעצמו. אין מה לעשות, אנשים שנולדים במדינות/מקומות/גזעים שונים, הם אנשים שונים. ולא רק בצבע עור ועיניים וכו', אלא בעוד הרבה דברים. יהודונים כמונו מאז ומתמיד היו בעלי חוש עסקים וכו'(ולא חסר דוגמאות, והמבוהקת שבהם זה האלויגרכים ברוסיה שהשתלטו על המדינה הזאת) ולכל מדינה/גזע וכו' יש את המאפיין שלו, אם בגלל גנים/תנאי המקום וכו'. אין מה לעשות. לעומת זאת, להגיד שאתה יותר טוב מאנשים שונים זה כבר משהו אחר. ויאמר, שאני לא חושב שאני יותר טוב ממישהו, חוץ מהפלסטינאים והערבים המטונפים(לא כולם, המטונפים. יש מדינות שהאנשים שם פשוט מטונפים) שמה לעשות, הם חיים בזבל, חסרי חינוך, מאז יום היוולדם מוחם נשטף לשנאה עיוורת ל"אויב הציוני", ווואלק, אם ככה הם מחנכים את הילדים שלהם, אם ככה הם רוצים רק לפגוע בנו, למה שאני אראה בהם טובים כמוני? אני לא רוצה להרוג אותם(אני כן, אבל לא להרוג את כולם, רק את מי שלא ייכבד את חוקי המדינה, וגם אז תהיה לו ברירה לצאת לארץ אחרת...לפחות זה מה שאני חושב שצריך לעשות)

מסכימה..../images/Emo6.gif

מסכימה לגמרי, אחים שלי!! כל עם ישראל מלוכד, מה זה משנה דעות פוליטיות?הא??

למעלה