אחיות שלי !!!

אחיות שלי !!!

אוקיי תקשיבו הפורום הזה הפך להיות פורום דיכאון אני באמת מתגעגעת לפורום ולבנות שהכרתי ... אני מעדיפה שיהיה פה פול הצפות ולא יהיה לכם רע ותיהיו בדיכאון ! החיים מעמידים אותנו במבחנים ומביא לנו לא מעט מכשולים אבל תזכרו ה=כ=ל ק=ו=ר=ה ל=ט=ו=ב=ה ואני בטוחה שהוא גם לא קורה סתם ... והכל בגורל הפך להיות בדיכאון לפעמים זה טוב כי ההרגשה אחרי זה היא הרבה יותר טובה ואומרים הנה עברנו עוד משבר לומדים לקחים ומתבגרים קצת ... תתחילו לחשוב על הרגעים שצחקתם שיצאתם שבילתם שהסתלבט על מישהו תחייכו ובמקום לשבת ולהיות בדיכאון שנצלו את החיים כי אתם לא יודעים מה יהיה . אני באמת לא יודעת מה עבר עליכם ואני גם לא אשאל ולא אחדור לפרטיות שלכם למרות שמי שרוצה יכולה להתייעץ איתי בהכל או סתם לבכות להביא לי מכות לקלל אותי הכל ... אני פה בשבילכם תמיד ! בכל מקרה לא משנה כמה קשה לכם וכמה זה כואב ממשיכים הלאה בס"כ החיים יפים וכל אחד יש עליות ומורדות ! אני אוהבת אותכם בנות !!! שירן

יא בת זונה!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח כפרעע עלייך אני אוהבת אותך אני לא יכולה לקלל אותך.. להזכר ברגעים יפים? אחחחחחחחח איזה רגע יפה... החיוך שלה... המבט שלה שהיא רואה אותי לוקחת שאכטהההההה.. חחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח דיי דיי אני מתעעעעעעעעעע חעחעחעחעחעחעחע תהייה נשמתי צרורה בצרור החיים או משהו כזה.. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה