אחחח איך מתחשק לי

אחחח איך מתחשק לי../images/Emo99.gif

טיול לניו יורק חודש בניו זילנד לישון 9 שעות שירד גשם אוהל בדרום ולהתעורר בשקיעה טלויזיה חדשה ומשוכללת אז מה מתחשק לכם עכשיו? |חישוק| מיכל

בא לי

מסז' של שעתיים, כזה שיגרום לי לרחף אחר כך ושיגמור עם כאבי הגב לכמה שעות. ולמצוא כבר עבודה. בוקר טוב.

ניריתי 1

New member
בא לי ...

שטיפות העיניים שרופא העיניים שם לי הבוקר (להרחבת אישונים) תתפוגג השפעתם המטשטשת, כדי שאוכל להעלות את פינת ההשראה

טל249

New member
תודה על החיוך הגדול...../images/Emo24.gif

כל מילה !!! לישון 9 שעות, אבל ברצף...(אצלי ראשון ברשימה) חודש בארגנטינה שבוע בפריז רק עם הבעל האהוב חופשה בסיני של פעם, בלי לחץ והתרעות עם הילדים.. על הטלויזיה אני מוותרת.. אפשר במקום לקבל עוד לילה אחד ? ואולי אם אפשר אז גם בית משלנו, קטן עם גינה .. טלי

Tula1

New member
לישון בתוך פוך לבן על סדינים לבנים וגשם בחוץ

אם אפשר בדירת לופט במרכז פאריז אבל לא חייב להתעורר לריח של באגט טרי עם כוס קפה טוב ומיץ תפוזים במיטה אתפשר גם על בייגל ניו יורקי שמנמן וחייכני עם קרים צ'יז ובזמן שהגשם בחוץ ממשיך לרדת- אני וספר טוב, עדיף מתח מהסוג הבלשי..... אה, ושהדירה כמובן תהייה סופר נקייה , ללא כביסה שצריך לעשות.....

volcman

New member
Y Y Y...

בא לי לנסוע לטייל ב: ניו זילנד, אוסטרליה, איטליה, אירלנד, סקוטלנד, פרו, יפן, סין (וזה בשלוף). בא לי שלא יהיו יותר דאגות כלכליות או אחרות. בא לי לרדת באחוזי המשרה. בא לי לעסוק בצילום כל יום (לא חובה כל היום
) לישון................................ מסקנה - צריך לזכות בפרס ראשון בלוטו. כל הבעיות ייפתרו!
(יודע שלא בהכרח :))

להצטרף אליך לטיול דומה. ../images/Emo266.gif

וגם:
לפתור את מה שמעסיק אותי כרגע ואז אהיה רגועה יותר. לקבל תשובות
לטוס לברצלונה לשבועיים
לשבת לקפה
עם החבר שלי עודד לפגוש מתאמנים חדשים.
כל שנבקש לו יהי.....

recordion

New member
הנה כמה מהחשקים שלי

אני מוותרת על הנסיעות האלה, וגם על הטלויזיה. ישנה טוב בלילה, אם כי לא 9 שעות (יכאב לי הגב אם אשן כל כך הרבה ברציפות). אז מה כן? לאכול מה שבא לי, כמה שבא לי, ולא להשמין לנסוע באוטו שלא מתקלקל ולא צריך למלא בו דלק (וגם לא לדווש כדי שיסע, כמובן) ולקבל כל יום איזה בשורה טובה אחת - אפילו קטנטנה. (ורצוי גם לא לקבל אף בשורה מעציבה) האוהל ההוא בדרום - יכול לבוא עם מזגן ובלי גשמים? כי אם כן, אני רוצה גם אותו ברשימה שלי...

עינב ג ל

New member
איך מתחשק לי...

לנסוע לאיטליה לטיול תרבות ובעיקר מסעדות לנסוע לניו יורק, לטייל מהבוקר עד הלילה ברחובות ובכל סניפי "רייט אייד" ו"דואיין ריד" (מקבילות סופר פארם) שיירד מבול, ואני אשב כאן, בסלון, עם תריסים פתוחים ואסתכל על המפרץ בגשם תרמומיקס לעשות כמה קורסים בשביל הנפש (איפור, קוסמטיקה, קונדיטוריה, ובטח אחרי שאשלח את ההודעה אזכר בעוד כמה)

למעלה