אחחחחחחחח...

אחחחחחחחח...

אני כותב פה בטיפות דמי האחרונות... קרעו לי את הצורה היום... תגידו לי נשים איך אתן יכולות ללדת? היום סוף סוף עשיתי שפגט וזה כואבבבבבבב איך איך אתן מצליחות ללדת ילדים? אייייייייייייייייי אתם מתארים לעצמכם מה זה 3 שעות של עבודה על רגליים בלי לנוח אפי´ רגע אחד? ממש כמו בגיהנום אבל מה יותר כייף כי אין שם איזה אלוהים שיושב וצוחק עלייך:))))))

דּרדסית

New member
מותק,

מי אמר שאנחנו יכולות ללדת? לא שאלו אותנו קודם. ואתם בטוח יכולים לא פחות. ואגב שפגט לא דומה אפילו ללידה, למרות שאולי לנו זה יותר קל לבצע אותו
דרדסית. <הכן עצמך ללידה>

חייקה

New member
מספרים שלאשה אחת היה כאב שינים והיא

אמרה זה כמו לידה אמר בעלה עכשיו אני יודע מה זה לידה שכל הזמן

חייקה

New member
המשך. הנשים אומרות ניראה את הבעל

עובר לידה זה לא כזה נורא זה כמו כאב שינים...

מי ,מי עיצבן אותך? |שולפת סכין|

אין לי שמץ איך אנחנו מסוגלות. אדווח לך אחרי הלידה הבאה שלי... <מיכלי עמדה גם 10 שעות רצוף על הרגליים ובדקה תיקים> <<החלק הטוב: צריך גם לבדוק גופנית ;) >>

מטאור38

New member
שפגט??

אולי אם הייתה עושה שפגט כשמתחתך מלון והייתה מעלים אותו, אז אולי היתה מרגיש משהו מין הלידה. >מטאור היה מחליף, ובכיף היה סוחב את פרי ביטנו, ומביא לעולם מטאור או מטאורית קטנה<

MooN of 1986

New member
../images/Emo6.gif

עכשיו אתה בטח הולך כמו ילד עם שפשפת:עם פיסוק ענק! אין לי מושג מה זה כאב של לידה, כשאלד (בעזרת הקדוש ברוך הוא ישתבח שמו לעד) אגיד לך איך היה לי.... אבל נראה לי שזה יקח דיי הרבה זמן, אני מעריכה שזה יהיה לפחות בעוד 7 שנים!

מטאור38

New member
../images/Emo6.gif

את טוענת לכשתלדי זה הייה רק בעזרתו של "הקדוש ברוך הוא". ברצוני לידע אותך שהסיכויים לכך קלושים. אומנם הנ"ל מזיין את כולנו, אבל עד עכשיו רק אישה אחת העונה לשם מריאה הגישה תביעת אבאות. >מטאור מקווה מאוד שאין לו שגיאות, כי זו אחת שמתקנת< ל.י.ל את משערת שתלדי בעוד 7 שנים , אז בואי נעשה חשבון. היום את בת 15 (כך לפחות כתוב בכרטיס האישי שלך) ועוד שבע שנים זה...21. יפה! 21 נראה לי אחלה גיל להביא ילד לעולם. בהצלחה.

MooN of 1986

New member
זה היה בציניות.... לא נורא!

מטאור, החלטתי להבליג על השגיאות שלך-אין לי כך לתקן כל דקה וחצי.... ולא, זה יוצא בגיל 23 בערך, וגם זה לא ממש בתכנון... ב-30.11 יש לי 16... (
אוהב מתנות יחי!!!)

מטאור38

New member
אוהבת מתנות?

|היתרון בחבר רחוק הוא כשיש לו יום-הולדת,לא צרכים להביא מתנה.סדגש| והכל אופן
, מזל טוב.

MooN of 1986

New member
יש עוד 3 חודשים....

תתחיל לחסוך!!!! חוצמז´ה... בקשר לחבר, כמה רחוק שהוא יהיה, הוא עדיין חבר, ואני בכל זאת הייתי קונה לו מתנה, אבל מה שטוב, זה שאנחנו כבר לא ביחד!!!!!! ככה שגם אם הוא היה שכן שלי לא הייתי קונה לו מתנה!

מטאור38

New member
אוהבת מתנות?

היתרון בחבר רחוק הוא כשיש לו יום-הולדת,לא צרכים להביא מתנה. ובכל אופן
, מזל טוב.

מה זאת אומרת איך?

זה בטבע שלנו. ותאמין לי, הכאב הפיזי הוא מינורי. אני לא אומרת שהוא לא קיים. הוא קיים, אלא שהגוף הוא מכונה מושלמת, ומיד בסוף הלידה מושפרצים למוח סמים קשים שתפקידם המשמעותי הוא השכחת כאב. המוח משפריץ את הסמים הללו על בסיס יומי מיום היוולדנו, אלה שבתהליכים גדולים הכמויות גדולות. אחת הסכנות האמיתיות בסמים קשים (שאינם מותקנים גופנית) היא שהם גורמים למעקף, וברגע שאין צורך בסמים התוך גופניים כי הצרכים מגיעים חוצנית, המערכת מתנוונת, ואז כשצריך אותה היא לא קיימת, ותהליך השיקום שלה כולל כאבים. כי כל עוד המערכת אינה מתפקדת אין מה שיפיג את הכאב. קוראים לזה אפקט הקריז. ברכותיי על השפגט. (למה? מה שפגט באמצע החיים?) >ספל חמאה אוהבת את ההיי של אחרי פעילות גופנית מסיבית<

למעלה