אחד מי יודע -
שרשור שאלות ובקשות

כמה הערות

1. אני משערת שכבר העירו על זה אבל שינוי מיקום תיבת המסרים מאוד לא נח ו"מתפספס", במקום שזה יהיה במקום בולט מהבהב כמו שזה היה קודם. זה גם לא משהו שמפריע במיוחד אם מוסיפים שורה כמו שהיה קודם. 2. החיפוש הישן, שאני לרב משתמשת בו כי (אלוהים יודע למה) הוא עובד יותר טוב מהחיפוש החדש מוביל בתוצאות שלו לפורומים הישנים, שזה די מעצבן סך הכל לעבור בין עיצובים ככה. (ואגב לפני שמעלים מערכת חדשה כדי לתקן מערכות קיימות כמו החיפוש) 3. הייתי בטוחה שכשכל המערכת תעלה לאוויר באופן רשמי בלינקים הישנים יפתחו הפורומים החדשים. אתם באמת מצפים שכל הגולשים ישנו את הפייבוריטס שלהם לטובת העיצוב? זה די מסורבל, רב האנשים סביר להניח נכנסים מהפייבוריטס ישר לפורום שלהם ולא עוברים את העמוד הראשי, זה די מגוחך לעלות מערכת חדשה אבל כל מי שנכנס מהלינקים שקיימים אצלו יופנה למערכת הישנה. אם עולה מערכת חדשה היא אמורה "להתלבש" על המערכת הישנה, לא? 4. אם קוראים הודעות בפורום במערכת החדשה, במערכת הישנה הם עדיין מסומנים כלא נקראו

YugiBoy

New member
שאלה בקשר למסרים ומיילים.

אני נוהג לסמן את האפשרות "קבל התראה על תגובות להודעה זו באמצעות מסר" אבל הסימון נמחק לפעמים. עוד לא עליתי על התדירות (אתחול מחשב \ יציאה או כניסה מהדפדפן וכו') אבל במערכת הישנה זה לא היה קורה. בנוסף, אני בכל זאת מקבל מיילים על הודעות חדשות שאני מקבל (גם מסרים אישיים וגם מסרים מתפוז על הודעה חדשה) ואני לא מעוניין לקבל את המיילים האלו. מה אני עושה? ועוד 2 הצעות דיי חשובות לדעתי: 1. אם היה ניתן להעלות תמונה בתגובה מהירה זה היה מבריק. 2. אם היה ניתן לחפש בתיבת המסרים או למחוק תיקיה שלמה (למחוק כל כך הרבה עמודים של הודעות יוצאות \ סל אשפה זה מעיק
) אשמח לתשובה, תודה רבה לכם
תתחדשו על המערכת!

שירי116

New member
../images/Emo28.gifבעיה בפורומים החדשים

זה רק בפורומים החדשים... אני לא יודעת ממש איך להסביר את זה, אבל כשאני מגלגלת את העכבר בעמוד של פורום אז זה לא מגלגל לי "חלק" אלא נתקע אחרי כל גלגול. לא ממש נתקע, אלא לאיזה שנייה אבל זה מאוד מציק כי כך הדף שלי איטי יותר. שמתי לב שבפורומים עם פחות תגובות זה מגלגל לי חלק ואילו בעמוסים יותר זה מגלגל כפי שתיארתי. דבר נוסף- כשאני פותחת שרשור בדף נפרד זה מגלגל לי רגיל ולכן חשבתי שאולי עדיף לי להסתיר שרשורים ולפתוח הכל בנפרד אבל זה בעצם ממש לא נוח. חוץ מזה שאם אני שולחת תגובה להודעה שבשרשור נפרד זה עובר לי לעמוד הראשי של הפורום, היכן שכל ההודעות נמצאות. אבל בכל מקרה אני מעדיפה להשתמש בפורום בעמוד הראשי שלו ובנוחות. תודה מראש.

למעלה