אז!

חיננית

New member
ראובן למה תשבש שמו לשכזה ?

לא נאה לך ידידי. לא הופך אותך לחכם יותר,קובע יותר או שנון יותר . אלא להיפך.!!!!!!!!

hreuven2

New member
כך אני יכול להכות בו מתחת לחגורה

פשטיסט? ומה נאה הוא להכות שמאלני באזור חלציו? השמועות אומרות שלא כואב להם,אולי אתן יודעות למה?

חיננית

New member
כיון שמעולם לא היו לי יחסים עם ימני

אז מי יודע אולי אצלכם המנגנון אחר.. ולכן זה כואב לכם? מעולם לא ידעתי ימני....מהבחינה ההיא,, אז לא אוכל לעשות הקבלה..עניתי לכסיל כאיוולתו? או שלא?

hreuven2

New member
הפעם הכשלון חרוץ

ענית ככסיל או יותר נכון ככסילה? ולמה אופקיך כה צרים ואינך מתחברת עם אחרים? נשארו רק הפרחים והשמאלנים?

חיננית

New member
לא מניה ולא מקצתי...

זה מה יצא לי במשך ימי חלדי. ידידי חברי ואלו שיצרתי עימם קשרים ממש קרובים באו מהצד ההוא . ורק שלא תגיד שאני מתנשאת... לא חושבת שבחרתי בהם בשל דיעותיהם הקרובות לשלי ..אולי הם היו למענינים יותר בעיני? .

שרוף

New member
ואללה אתה מצחיק אותי

כמה שאתה פאטתי ודי עלוב בטיעוניך ההזויים. כל כך הרבה זמן עם ישראל מנסה את דרך ההבלגה אי הלוחמה וההיגיון יש רק בעייה אחת הפרטנרים שלנו לא כל כך נחמדים הם עובדים על קודים אחרים מכפי שאתה והזרם שבו הולך אתה מסוגל להבין. בימים אלה של הרוגים בכבישים מוטב לו תשתוק קצת תן כבוד לנרצחים הם מבני עמך אתה לא חייב יום יום לכתוב את המנטרות השחוקות שלך החוזרות על עצמם כמו תקליט שחוק שעבר עליו זמנו. עליך נאמר בכתובים ``אויל מחריש חכם יחשב`` עשר שנים אנו מבליגים ומתאפקים.הגיע הזמן להפסיק עם האיוולת הזאת היא מחסלת אותנו.

אריסטו

New member
הנשים אינן זונות

לדעתי אחרי קריאה שיטחית של הגיגך אתה הוא הזונה

למעלה