אז...........

NaDaV18

New member
אז...........

הגיעו ציוני הבגרות המגעילים (שלי)... לא האמנתי שאני עד כדי כך טיפש!!!!!!!! אוווווווף, איזה חרא, אין לי כוח לזה!!!!!!!!! עזבו אני ברגע של פריקת עצבים, דקה אחרי שבדקתי את הציונים שלי!!! לילה טוב.. אני ברגילה בשבוע הזה..

ש ק ד ב ת

New member
../images/Emo24.gif

אחרי 11 שנות לימוד (אימא´להההההה כל כך הרבה ?) אני שמחה לבשר לך שלא . ציונים לא קובעים את החוכמה שלך... זה תלוי במזל, בזכרון, במצב הרוח ביום של המבחן, במידת ההכנה שניתנה לך בכיתה ועוד אלף אלפי דברים שלא קשורים בכלל לחוכמה... וחוץ מזה אתה מה שחשוב באמת (!) אתה תלמד עם השנים... וציון..זה רק מספר...שאפשר לשפר אותו...בגרויות אפשר לעשות שוב אם תצטרך....אבל את החיים אתה חי רק פעם אחת....
אז אתה עכשיו עומד לפני דרך חדשה.....הבט קדימה ונסה לראות מה אתה יכול להפיק וללמוד ממנה וחייך זה כבר עושה להרגיש יותר טוב!
שקד

NaDaV18

New member
יש שם את כל הציונים

ותזהרי שאת בודקת זה מפחיד פה

NaDaV18

New member
לדעתי השנה לכולם היו ציונים ממש

על הפנים!!! הבוחנים נראה לי לא התחשבו בכלל מה עבר עליהם בזמן שהם בדקו את המבחנים שלנו? תעלי כמה שורות למעלה תקראי את מה ששקדי וליאורי כתבו, זה עוזר.מניסיון של אתמול בלילה.. שכל-כך הרגשתי טיפש ורע..

פ ר פ ר 18

New member
אני עצבנית עליהם!!!

הגישו אותי על 85 בחיבור וקיבלתי 65?????? מה נסגר עם האנשים האלה!!!! יש לי אפשרות לערעור?

ממיתוש

New member
נדב....../images/Emo163.gif

כמו ששקדוש אמרה "ציונים זה רק מספר"..זה כ"כ נכון..
את השיעור הכי גדול זה החיים..רק שעלייהם לא מקבלים ציון..
אתה לא טיפש..אני בטוחה שלא..רק הפעם לא כ"כ הצלחת..לא נורא.. מה שלא הולך בפעם הראשונה ילך בפעם השניה..
מה יש לי היום עם הפיתגמים..?!
אוהבת תמיד.. ליאור

NaDaV18

New member
כן היום בבוקר כבר אמרתי שזה

לא כל-כך נורא.. אז ליאור אותך אני לא מכיר, עכשיו צריך לעשות הכרות קלילה, את הגיל שלי את יודעת מופיע ליד השם שלי את השם שלי את יודעת מופיע ליד המספר גיל שלי את העיר בה אני גר אני יגיד לך,תל אביב עכשיו פרטים עלייך, ואת מהשובתים בתיכון? או שכבר חזרת מבית ספר?

ש ק ד ב ת

New member
ליאורוש../images/Emo24.gif

היי ברוכה השבה....אומנם באיחור אבל תמיד עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא(אני כרגע הרסתי פתגם-אבל נו מיילא).. מחכים להשראתך או אפילו מילים בלי הרבה השקעה וחשיבה מראש פה את יכולה לכתוב מה שיוצא פשוט...מה שיושב על הלב... מבטיחים להקשיב...ולנסות להבין.... שיהיה לך יום קל...
שקד

חהחהחה אני לא מאמינה....

אמא שלי הרגע התקשרה מהעבודה אז נזכרתי להגיד לה על תוצאות הבגרות אז התחלתי מההיסטוריה, יווו כמה שהיא שמחה! כמעט צרחה שם במשרד...ואז בא הלשון...ואמרתי לה... והיא צחקה, ואמרה שזה לא משנה כי עברתי, וזה לא נורא ושאני ישפר בחיבור הזהז שעושים בי"ב.... פוי, איזו הקלה!

ממיתוש

New member
יווווו.....

שקדוש..?! שמת לב שחזרתי...?!
..אני כבר שבוע פה..
אבל..בגלל שאת כזו מתוקה..אני אסלח לך..
ו...נדב..כן אני מהשובתים..איזה כייף לי..
..אבל לא בתיכון..בחטיבה.. אני בת 15 מראשון..ו..זהו..שאלת עוד משהו..?!
דרך אגב...פרפריתוש..הצלחתי להוריד היום את האייסיקיו.. (סוף סוף..
) אוהבת תמיד.. ליאור

למעלה