אז תפסתי את בעלי עוד פעם

אז תפסתי את בעלי עוד פעם ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

הוא לא יודע או מנסה לא לדעת בושם של בחורה שיער על החולצה נובאמת לא אומרת כלום למה? כי גם אני לא טומנת ידי בצלחת
נקודה חשובה
אנחנו די אוהבים זה נחשב לנישואים פתוחים? אף פעם לא דיסקסנו על זה

לאיאלית

New member
זה פרדוקסאלי

אם היו אלו נישואים פתוחים ושניכם הייתם בוחרים בהתנהלות כזאת, לא היה צורך להסתיר. לא היית צריכה להתעמת עם עצמך לגביי ריח הבושם או השערה על החולצה שלו. וגם הוא לא היה נאלץ להסתיר. נישואים פתוחים זה כשהרשות למעשה ניתנת מראש. ודווקא קצת התעכבות לגביי החתימה שלך: אני לא יכולה שלא להסכים איתך יותר (לגביי מסרים אווילים שאנשים שולחים) מצד שני, אני קוראת את שם המשתמש שלך וזה איך לאמר... די מפתה מסרים שטחיים כאלו. מציעה לך בידידות, להחליף את הכינוי.

סקסיית

New member
קוממתיני../images/Emo9.gif

למה להחליף כינוי? כאחת ששייכת לאותה משפחה של כינויים שמושכים תשומת לב שטחית... מי שלא נראה לי - לא עונה. רוצה הקצנה? כל מי שהולכת עם חולצה קטנה ומיני משדרת מיניות ולכן מושכת אליה סוטים? חבל על ההערה המיותרת שלך!

סקסיית

New member
את רואה כעס? ../images/Emo6.gif

אני רשמתי קוממתיני עם חיוך... והתגובה הייתה אמנם רצינית אבל מחוייכת. אני לא כועסת על אף אחד בגלל דעה שלו. זו זכותך הלגיטימית לחשוב את שאת חושבת. ואני רק רציתי לתת לך תגובה נגדית. הכל מחוייך... חס וכרפס לכעוס... זה עושה לי קמטים!

enigomontoya

New member
ושוב הכינוי

למה
? אם גבר או אישה (במקרה שלך) מנסים את מזלם איתך, למה
? את לא חייבת לענות אבל לנסות אפשר

אז זה הופך את זה לקל יותר???

שגם את בוגדת? אני שואלת מתוך רצון אמיתי להבין את הדברים. כי במקרה שלי, אני בתפקיד "הנאמנה" וקשה לי עם הבגידה שלו. אם הייתי בוגדת בו גם היה לי קל יותר? אני חושבת שאולי לא הייתי רואה שום טעם בחיי נישואין כאלה...

שלום לך תה

קראתי אותך כאן ואני לא חושבת שהסיטואציה שלנו דומה אנחנו עדיין אוהבים חושבים שלחיות יחד עם אותו אדם עשרות שנים שנה אחרי שנה זה טירוף בתור "נאמנה" לא מסכימה איתי? לא היית רוצה רומן קל להעשיר את חייך? חושבת שכל אחד רוצה

נכון שכיף להיכנס לראש של אנשים

אחרים? נכון תה? אז הרשיתי לעצמי לענות במקומה של חמה חחחחחחחח אני בטוח שהיא תאשר כל מה שכתבתי :))

היי היי איזו אורחת ../images/Emo24.gif

זה לא נחשב נישואים פתוחים :) אתם לא מדברים על זה כי התקשורת בינכם כנראה לא מספיק פתוחה לא מאשים אתכם..בכל זאת לא מדובר בנושא קליל. בכל מקרה מה אכפת לך איך קוראים לזה? כל עוד אתם אוהבים מתגברים על הקנאה ועדיין אוהבים? אהה?

חחח איש ../images/Emo45.gif מצטער...שהקומונה

נסגרה..אני אוטוטו מתחיל ללמוד ולצערי יש רק 24 שעות ביממה :( בוקר טוב :)

הקוסם33

New member
נישואים פתוחים זה כששניים מחליטים

שכל אחד יכול לעשות בניפרד......הכל..... אצלך, נשמה סליחה מראש, זה נשמע כמו בגידה, אבל אם את חיה עם זה , ובנוסף מסוגלת לעשות אותו הדבר גם בשבילך(ולא מתוך נקמה), אז הרי תהני ותשאירי את המצב כמו שהוא....... נ.ב אפשר להתחתן איתך???? סאמק, אם אישתי הייתה מריחה עליי בושם.......היו קוראים למחרת בעיתון-רצח בעל בגין חשד לבגידה.....

אז זהו ../images/Emo152.gif

שהוא שתל ראיות...
הוא קורא ניסתר (שממתין לתגובתך)
תפנימי...
הוא לא היה עושה שטות שכזו אני(שבעצם אני הוא).

למעלה