אז..עושים סכמ"ש?

eden love BSB

New member
אז..עושים סכמ"ש?

שם: שיר השבוע: סירטון חרוש במיוחד: משהו מיוחד מהשבוע?: משהו שעיצבן אותכם השבוע? תוכניות לשבוע הבא?: סרט השבוע: תוכנית השבוע: משהו שהעציב אותכם השבוע: משהו שאתם נורא נורא מצפים לו: איך אתם מסכמים תשבוע הזה?: שבוע טוב ובשרות טובות לכולם!

crazy smiley

New member
מסכמ"שת..

שם: סרטון חרוש במיוחד: The Lion Sleeps Tonight
משהו מיוחד מהשבוע: ביקרתי את החבר בבסיס..
משהו שעיצבן אותך השבוע: אוו...המון!!!
הכי עיצבן אותי זה שיש אנשים חסרי לב שפותחים קבוצות שקריות או חסרות כל תכלית על גלעד שליט רק כדי לפרסם מוצרים/חברות.. הם צריכים להתבייש בעצמם!! תוכניות לשבוע הבא: ----- סרט השבוע: ----- תוכנית השבוע: ----- משהו שהעציב אותכם השבוע: תאונת הרכבת עם המיניבוס והתרסקות המסוק ברומניה..
משהו שאתם נורא מצפים לו: ------- איך אתם מסכמים את השבוע הזה: רגיל.

עונננננה ../images/Emo6.gif

שם: מאורה שיר השבוע: דבר לא חשוב - סשה גרישקוב סירטון חרוש במיוחד: הקרב של האיקונים משהו מיוחד מהשבוע? קניתי חולצה בפוקס משהו שעיצבן אותכם השבוע? כרגיל ההורים תוכניות לשבוע הבא? שובע של תורים לרופאים סרט השבוע: הסרט של ארץ נהדרת - "זוהי סדום" תוכנית השבוע: הוט3 שולטטטטט משהו שהעציב אותכם השבוע: מה שקרה אתמול [התאונה של המיני בוס עם הרכבת] משהו שאתם נורא נורא מצפים לו: עבודה
איך אתם מסכמים תשבוע הזה? נחמד ומהר

crazy smiley

New member
סשה גרישקוב..!! אוי..הנוסטלגיה!!! ../images/Emo6.gif

זה אומנם לא כזה ישן.....אבל עדיין....

eden love BSB

New member
אניי!../images/Emo152.gif

שם:עדן שיר השבוע:NOT FOR ME ו- HI MR. DG של הבאקסטריט בויז, סירטון חרוש במיוחד:אה כןן!!!ראיתי איזה 200 פעם או יותר את הראיון של הבויז בגו'רג לופז!זה ראיון כולל כךך קורעעע א אללה!! נישפכתי מצחוק כול פעם מחדש שראיתי אותו!הם כאלה מצחיקיםם!!
משהו מיוחד מהשבוע?:כןן!!השבוע קיבלתי את הדברים שהזמנתי מאישה אחת על הבאקסטריט בויז!והדברים ממש ממש יוחדים ויפים!אבל היו דברים שלא ממש אהבתי..ודימיינתי את זה קצתאחרת..אבל היום שחשבתי על זה,באמת יש לי דברים מיוחדים שכיום אי אפשר להשיג אז אני לא צריכה להתאכזב מיזה ממש..בגדול יש דברים ממש שוים:פוסטרים עננקיייייםםם של 16 עמודים ו8 עמודים,מחברות,קלמר,צמיד,שרשראות,מדבקות,קלסר,האלבום מילנויום המקורי@!!!,מגזין רישמי,ועוד מלא מלא מלא דברים!...אה וגם קניתי בגדים חדשים בקסטרו שבעזריאלי יש שמה מבחר ענק מאשר בקניון עצלי בעיר-בחולון. משהו שעיצבן אותכם השבוע?חוץ מכמה הדברים שטיפה התאכזבתי מהחבילה לא..אה שהייתי אז בקניון,אז רציתי תגי'נס הקצר הזה שיש בקסטרו שגל גדות לובשת,אבל אמא שלי אמרה לי שהוא בגד של מסכנים חחחחחח אז קנינו דברים אחרים במקום..אבל רציתי אותוו!!טוב לא נורא..כולה גינס קצרXD תוכניות לשבוע הבא?: ללכת לבריכה,לסינה אולי ניראלי יוצא סטאפ אפ בקרוב..צריך לבדוק..בגדול לנוח, ונקות תבית כי אני נוסעת שבוע הבא להפלגה יששששש!! סרט השבוע:-____ תוכנית השבוע:"אקסטרים מייקאובר" מתה על התוכנית הזה!! וגם "סמולוויל"עונה 8-נדיר! משהו שהעציב אותכם השבוע:לא במיוחד..השבוע הזה היה שבוע יותר של צפייה לחבילה וההתרגשות הגדולה..זה היה כזה כיף שיאללה!אבל חלק מהדברים לא התלהבתי..טוב נו..וגם שעוד מאת ניגמר החופש באסה:\ משהו שאתם נורא נורא מצפים לו:לא במיוחד..מממ איך אתם מסכמים תשבוע הזה?: שבוע מושלם ביותר! שבוע טוב~!

CapitanSparrow

New member
עוונה :)

שם: ירדן שיר השבוע: Rihanna - Te Amo Eminem ft. Rihanna - Love the Way You Lie סירטון חרוש במיוחד: אנערף משהו מיוחד מהשבוע?: זמן איכות עם אחי הגדול והחתיך כפרה עליו
משהו שעיצבן אותכם השבוע? הקורס קיץ הקקי הזה איזה כיף שנגמר:) תוכניות לשבוע הבא?: בגרות, פלמחים, יום הולדת (((:) סרט השבוע: איש הזאב, אוואטר, המסור 2 .... :) תוכנית השבוע: דה הילס משהו שהעציב אותכם השבוע: כלום משהו שאתם נורא נורא מצפים לו: יום הולדתייי ופולין יאללה שיגיע כבר! איך אתם מסכמים תשבוע הזה?: חביב אני עם השחור , תראו איזה מכוערת המורה שלייייייייי

למעלה