אז מי יוצא ומי סוגר?

אורניקי

New member
אז מי יוצא ומי סוגר?

אני נעלמתי לכם קצת אחרי הדרמה עם הפייסבוק. החייל הצעיר עדיין מרותק, מקווים לחנינה מחר. הקצין עושה את דרכו הביתה. השולחן כבר ערוך, עם כל האוירה והיצירתיות. מוזמנים לשטוף את העיניים

mamaWitch

New member
שלי סוגר../images/Emo10.gif

גם את החג וגם את השבת שאחריו יגיע רק לחג שני אני מתארחת השנה והמחותנת שלי הודיעה שהיא מכינה לו מקום כי מאמינה שברגע האחרון ישחררו אותו. בראש השנה אכן היה כך. אבל זה היה בהשלמת חיל אוויר ושם כידוע הכל אחרת. פה.... לא ריאלי. מילא. סופרים את הימים לסוף הקורס. שולחן הסדר שלך יפיפה. כל הכבוד להתארגנות הכה מוקדמת. חג שמח

rona4020

New member
מתפקדת לקריאתך אורניקי.....

גם השולחן שלי כבר ערוך ומוכן....נורא יפה.... וגבעתי שלי לא יגיע מחר.... ויא אלה איך הזזת את הפורום שבוע שעבר...... חכיתי לשמוע מה קורה...ואם חננו ??? אוליי מחר ? למאמא ויט'ש....ברוכה הבאה...את רואה שאת לא לבד? כאן בחיק הפורום,יותר קל להתמודד עם זה...כמו שאנחנו אומרים "כולנו ביחד בסירה הזאת... אז שיהיה חג שמח.

mamaWitch

New member
תודה לך רונה, רואה

מחר - עוד אהייה לפחות עם בתי ונכדיי. אח"כ גם הם נוסעים לחופשה... אז אבוא להתבכיין כאן... ואת יודעת מה? אני עוד זוכרת: ההורים (אז זהיה הם, היום - אנחנו) מקטרים, וקשה, ו... והחיילים שנשארים נהנים עם החבר'ה שלהם מהכיף של הבייחד. אז לפחות זה מנחם ויכול לשמח. נכון? ואגב, כבר אין יין פטישים - רק תירוש, כך הבנתי. נחסך הכאבראש שלמחרת. שיהיה חג נהדר

חג שמח לך! ואיזה תמונות מדהימות

פשוט מקסים לכם, ואני מבינה שהשולחן הארוך זה רק למשפחה הגרעינית... אז שיהיה חג שמח, והלואי - שתהיה חנינה ותהיו בהרכב מלא !!!

למרות איומים בשבוע שעבר שתתנדב

להיות קצינה תורנית .....היא לא שם אלא תחגוג איתנו
והשנה אנחנו מתארחים , וכמנהגינו , לא "מפילים תיקים" על המארחים ולכן נגיע עם : שוקיים בשזיפים אפונה וגזר עוד שוקיים בסילאן סויה וצ'ילי פיקנטי אורז (שלמרות השיוך החלקי שלנו לעדה שאוסרת - אנחנו פסקנו שלנו מותר) וקינוחים קפואים : קרמבו משופר (של קרין) ופרפה נוטלה. וחג שמח שיהיה לכולם, והלוואי וגם משפ' שליט יכולה היתה לשוב ולחגוג.........

מאקי

New member
אורנה מחזיקה לכם אצבעות..

שהבקר יביא גם אותו.. חג שמח ומקסים.

Rוני

New member
שלי סוגר, וגם אצלנו כבר ערוך

תודות להודעה של עומר שקראתי פה קודם איך, איך לא חשבתי על זה לבד?
ולא מוצאת את צלחת המצות, אולי עוד ארוז באחד הארגזים שנותרו סגורים, נאלתר משהו מחר נעשה קישורים אחרונים

סמדר בנ

New member
איזה שולחן יפה

כל הכבוד על ההשקעה. המתוקים שעל המרפסת הם חלק משבעת המופלאים?

אורניקי

New member
כמובן

אז בסוף הוא לא יצא, אבל האיש ו3 אחים נסעו לבקר אותו ברמת הגולן, זה היה לו חשוב, היתה לו שיחת נפש עם אבא שלו,קיבל דברים מהבית וזריקת אנרגיה להמשיך לעבור את התקופה. מקוים שיצא לשביעי של פסח.

שושנה ו

New member
אורניקי- שולחן מרהיב ../images/Emo140.gif

ומי ייתן ובנך ישתחרר מהריתוק, כשם שב"י השתחררו ויצאו מעבדות לחירות.
ושיהיה לכם חג פסח שמח וכשר, טעים, נעים ומקסים

Rוני

New member
אורניקי, איזה יופי של שולחן

נהניתי ממנו כבר אתמול ורק עכשיו שמתי לב שלא אמרתי לך חג שמח

למעלה