אז מה...

naama78

New member
אז מה...../images/Emo35.gif

בגללו "תדפקי" לך את החיים בגללו- בגללו- תהרסי לך הזדמנויות עם בני המין השני? ככה היא צעקה עלי צעקה אלי אל תוך הלילה הארוך הזה... ואני, פגועה מהחיים שאלתי- זהו??? מעגל לוחץ של הגנה בשביל לא להפגע?

עתליה*

New member
יקירה...

אני מבינה שעברת איזו חוויה קשה עם עצמך. אבל כשמתחילים שרשור, כאילו הוא המשכו של שרשור קודם, קצת קשה להבין במה מדובר ואיך אפשר להיות שם בשבילך. בא לך לנסות להיות יותר ספציפית?... בשבילי?

אז....

להתחיל לעשות בשבילך! כי הוא כבר לא פה רק מנסה כנראה לשלוט פה והפגיעה הזו מהחיים את רוצה לשים אותה בתור תמרור עצור? או בתור אבן דרך שתלמד אותך שאפשר גם אחרת.

blonda3

New member
כן../images/Emo70.gif

ולא....
נדמה לך שהבנתי משו ממה שכתבת פה? מי צעקה עליך ואליך באמצע הלילה? ומה זה מעגל לוחץ של הגנה? זה אומר שאת מסתגרת מעכשיו? מצטרפת אליי למנזר?
לא כדאי לך.....
צאי החוצה, תבלי, תהני, תכירי אלא אם... לא בא לך עכשיו.

לא משנה../images/Emo140.gif מה לא משנה מי כמה למה? בגלל אף אחד לא צריך להפסיק לחיות,לקוות לנסות ,לאהוב ,להרגיש. "עכשו אני כשההוא הלך" אותי לימדו ש"כל עכבה בא לטובה" תמיד מגיע מישהו טוב יותר בשבילך. אז הרימי ראש אישה יפה תתעודדי. החומות האלה רק מונעות.הרגש יישאר גם מאחוריהן.

naama78

New member
עכשיו אני

כי אני מוכרחה... לקפוץ מעל החומה... מתכוננת..

GOG 1

New member
בד"כ הגנה היא כדי לא להפגע

אבל אז גם לא חשים, לא מתלהבים, והחיים הם מעין קו ישר שלא עולה ולא יורד... בסופו של דבר זה מתחיל להיות משעמם , לא?

naama78

New member
ואולי....

כשישעמם נשבור את החומות... כי לא יהיה מה לעשות...

נקיטה...

New member
ואולי

ואולי אלה חומות שלא ישברו אז אולי תכניסי לתוך החומות האלה תכניסי...רגש תכניסי אור אל תשברי אותן עדיין אל תכעסי עליהן תתחילי לחיות איתן ולעשות אותן - נעימות לך יבוא יום ואת תפתחי את השער, ואחר כך חלון ואז לבנה אחר לבנה את תפילי בעדינות זה יקח לך...כמה שיקח...
ענת

מילקי א

New member
הסיטואציה.....

ממש לא נשמעת העיקר..... נראה שהעיקר הוא שזה שיקוף של קול פנימי שקים אצליך...

../images/Emo24.gif../images/Emo20.gif../images/Emo24.gif../images/Emo20.gif../images/Emo24.gif

ואני לא אומרת כלום. בוכה איתך צוחקת איתך מבינה אותך חשה אותך אני - פשוט איתך

naama78

New member
איתי....

ואיתך תמיד. אהבתי את ה- דברי!!!!!! צהרי יום שישי...

galia1962

New member
בגללך נעמה, בגללך תבחרי בחיים../images/Emo140.gif

מה שהיה נגמר, ועכשיו לאט לאט, בקצב שלך, צעד אחר צעד את צריכה להבנות , להאמין בעצמך מחדש. להגדיר את עצמך מחדש כאדם, כאישה, ואת הכיוון את כבר יודעת. ואת החיבוק והיד המושטת והלב התומך-יש לך קודם כל בתוכך, אך גם מסביב- ואת יודעת שבורכת בכאלו שמאמינים בך ובכוחות שלך ורואים את האדם והאישה שאת יכולה להיות, כשתתחילי להבנות מתוך ההריסות...

מיקי42

New member
למה בגללו למה להפגע

למה לא בגללך לפרוח? למה לא בגללך לחייך? למה לא בגללך לאהוב? למה לא בגללך לחיות? כי בגללך ורק בגללך תגיעי לאן שתרצי איך שתרצי וכמה שתרצי והוא שיחלוף עם הרוח כי בגללך רק בגללך

naama78

New member
בגללך...

לילה לא לילה איך בגללך... אני למטה למעלה...

למעלה