אז מה עושים ביום הבחירות?

dafgol

New member
אז מה עושים ביום הבחירות?

כן, עוד שבוע וחצי - בחירות, יום הבוחר, יום הבחירה (או הבכי רע ? ). מה התוכניות ליום הזה? בכל זאת יום שבתון....גם אבא אמור להיות בבית....הזדמנות נפלאה לבילוי משפחתי באמצע השבוע. אנחנו מתכננים בבוקר ללכת ולהצביע, לא שאני יודעת למי...אבל זה כבר נושא אחר
, לנסוע לגינה של ההורים וכמיטב המסורת הבנים ישתלו
, בכל זאת זה יום אחרי ט"ו בשבט
ואח"כ לבלות עם חברים שאנחנו מאוד אוהבים, יום כיף שכזה
בהתחשב בעובדה שאנחנו נטולי חורף....מקווה שיהיה יום נאה
לפיקניק ו\או טיול קצר. מה התוכניות אצלכם? מה התכנון? לא, לא תוכניות למי להצביע
אלא איך לבלות ולהעביר את היום? מסלולים מיוחדים , טיולים קצרים בסביבה - המלצות ורעיונות יתקבלו בשמחה.

לולי72

New member
מה עושים? עובדים ../images/Emo13.gif

אני עובדת בתור מזכירת קלפי בכלא באזורנו, והבעל שלי יש לו תור עם יובל לבדיקת אוזניים

עובדים כי אף אחד לא ישלם לנו אם לא נעבוד..

וגם כי צריך גם פרנסה , וגם כי יש זמן לילדים להיות בבית וגם להורים לתקן להם תקלות במחשבים אז שווה לעבוד אולי זה יהיה רק לטובה

עבוד עבוד - תהיה פועל , לא תעבוד - תהיה מנהל

תקראו את זה מההתחלה ועד הסוף ואז תבקשו משאלה! הזוי פעמיים קבלתי את זה ופעמיים צלצל הטלפון והתנתק 1.כתר 2.חכמה 3.בינה 4.חסד 5.גבורה 6.תפארת 7.נצח 8.הוד 9.יסוד.. 10.מלכות, מה שכתוב למעלה זה עשרת הספירות של אלוהים, עשר תכונות של אלוהים לפי הקבלה. לפי האגדה, אחרי שקוראים אותן יש להביע משאלה. מעיין ירון מתל אביב קיבלה את הדואר הזה לפני חודשיים, עשתה כמבוקש, ביקשה משאלה, ואחרי שבוע זכתה ב5 מיליון ש'ח בלוטו. לעומת זאת, אם לא תעשו כמבוקש, דבר רע מאוד יקרה לכם. יהונתן פרץ מחולון קיבל את הדואר הזה לפני שבועיים, התעלם ממנו. אחרי שבוע הוא שבר את שתי הידיים שלו ואת הרגל השמאלית שפגעה בו מכונית. על מנת למנוע אסון, עליכם לשלוח את המכתב ל10 אנשים שונים. על מנת להגשים את משאלתכם תוך חודש, עליכם לשלוח את המכתב ל20 אנשים שונים. על מנת להגשים את הנבואה עוד יומיים, עליכם לשלוח את המכתב ל25 אנשים שונים, ועוד 10 דקות יהיה צלצול בטלפון ושתענו הוא ינותק. זה סימן שהמשאלה תתגשם בלי החזרות לשולח!!

נחמד מאוד

טוב נתחיל בזה שאין לי 10 אנשים לשלוח להם את האיימל אז מה אני עושה ? ואם אני מעוניין שהמשאלה שלי תתגשם באותו יום מה עלי לעשות ? ודבר נוסף באמת זה היה עוזר לי שהמשאלה שלי תתגשם בעוד יומיים זה יכול להיות גדול אשמח לקבל טיפים ועידכונים זה יכול להיות מאוד נחמד וטוב

frige

New member
עוד לא תכננו כלום

אפילו למי נבחר עוד לא יודעים. שרק יהיה יום שקט ויעבור בשלום. בנתיים, שוב, אחרי ששבוע שעבר אלי היה בבית ראשון, שני עם שלשולים, הראל היה שלישי, רביעי עם אותו הדבר, איתי היה בחמישי, שישי, שבת עברה בשקט ושוב היום איתי קיבל זאת שוב. אז אנחנו בבית. גם היום הפסדתי פיזיותרפיה. שבוע שעבר לא עשיתי כל השבוע בגלל המחלות של כולם. בריאות לכולם. שבוע טוב.
שרית

LANIT1

New member
עובדת בקלפי בגן יסמין + ספירות מטעם ...הליכוד

מי אתכם מצביעים? יש רעיון לבילויי? אצלי קצר המשמרת שלי מתחילה בשעה 14" בצהרים עד הלילה טוב בהצלחה לכוללללללללללללם וים בחירות מהנה ...

למעלה