אז מה אני שומע לפני כניסת השבת???

josi5

New member
אז מה אני שומע לפני כניסת השבת???

אז ככה... לפני שנתיים שהתחלתי לאסוף כל מיני כיוונים השייכים לעולם הפסיכאדליה נפלה בגורלי התקליט הזה
... (לא לדאוג..לא הוצאה רדיואקטיבי!..אלה gear fab) ...אהבתי את התקליט משמיעה ראשונה... אבל נתשתי אותו מהר מאד.. לא הצליל שחיפשתי באותם ימים ...נכון.. לא פסייח קונבנציונלי.. כי זה סוף התקופה (הקלטה מ1970) אבל גם לפני הפרוג הבומבסטי... תקופת מעבר... השירים קצרים אבל מחוברים נותנים הרגשה של בניית יצירה עם כתיבת מוסיקלית מורכבת יותר,רוק טוב (לפעמים אפילו קסאחיסטית!), שירה נהדרת של סולן + קולות רקע שנותנים אווירה חיובית לתוצאת הסופית של התקליט.. עם המזמן חזרתי לאותו תקליט נשכח... שבהחלט שווה סיבוב... וכמובן זו ההמלצת השבוע שלי ומה אתם שומעים?? רוצים לשתף אותנו?? שיהיה לכם שבת שלום!! ופסח שמח!!!

Jflyaway

New member
LEGENDAY PINK DOTS

ואדווארד קאספל, ביחד ולחוד... אוהב מאוד את האלבום שהזכיר השפיון לא שמעתי עדיין

jbloo

New member
יש סיכוי שהם יגיעו לארץ מתישהו?

הבנתי שהיו בארץ מספר לא מועט של פעמים, אבל כולם לפני שפיתחתי מודעות מוזיקלית מספקת...

modulo1000

New member
הם נקראים

Among the Dead מ 2003 Djævlens horn מ 2007 סינגל מ 2008 היו לו הרכבים קודמים Ghost Rocket שהוציאו סינגל דמעותדרקון שבהם היה גם Lorenzo Woodrose מ Baby Woodrose וכאן הביבי Guf Lorentzen עושה דנית לטים הארדין כל הסצנה הדנית העכשווית שווה

למעלה