אז מהם אלבומי הטראנס הכי טובים בכל הזמנים?

Mad Sorcerer

New member
אז מהם אלבומי הטראנס הכי טובים בכל הזמנים?

אני יודע שאי אפשר לבחליט רק על אחד אז תרשמו את חמשת האלבומים הכי טובים אי פעם לדעתכם ובסוף ננסה לעשות שיקלול - אני מדבר על חמשת האלבומים הכי טובים בכל הסגנונות (גואה פסיי פול און מה שבא לכם) כאלה שבעטו ושרטו אותכם ומבחינתכם הם נצחיים... החמישיה שלי: Hallucinogen - Twisted - 1995 Cosmosis - Synergy - 1998 Pleiadains - IFO (Identifal flying object) - 1997 Etnica - Alien protein - 1996 Double dragon - Continoum - 2000 (התלבטתי בינו לבין ויצ'קראפט של סנדמן - בסופו של דבר מבחינת אלבום בכללי דאבל דראגון לוקח) יאללה תריצו

tom127

New member
החמישיה שלי

Hallucinogen - The Lone Deranger - 1997 Oforia - Headed For Infinity - 2004 The Delta - Send In...Send Back - 2001 Infected Mushroom - The Gathering - 1999 UX - Ultimate Experience - 1997

Mad Sorcerer

New member
אוקיי חייב לציין גם את

Planet B.E.N - Trippy future garden - 1996 פשוט יצירת אומנות יש לו מקום בחמישה שלי יותר מלקונטינום

Infetced Mother

New member
מליון פעם שברתי ת'ראש על הדבר הזה

למרות שיש כמה מקומות בטוחים אצלי: Hallucinogen - Twisted - 1995 The Muses Rapt - Spiritual Healing - 1998 Cosma - Nonstop - 2003 Misted Muppet - From The Legend - 2004 ותאמת את המקום החמישי אני אשאיר פתוח, קשה מדי לחשוב על דברים כאלה

GMN

New member
שאלה קשה

אני לא מרגיש שיש לי את הזכות והידע להמליך את חמשת הטובים בכל הזמנים...אז תסתפקו בחמשת האהובים עלי. Hallucinogen - Twisted - 1995 Prometheus - Corridor Of Mirrors - 2007 Talpa - The Art Of Being Non - 2004 Rinkadink - Rabbit From Darkside - 2004 Green Nuns Of The Revolution - Rock Bitch Mafia - 1997

TRANCE ADDICT

New member
ככה בשליפה

ה 3 ראשונים של אינפקטד (גטרינג-קלאסיקל-בי פי אמפייר) טלפה הראשון ומיסטד מאפט יש עוד מלא אלבומים שהיו צריכים להיכנס אבל אלה עלו לי בשליפה

באופו צפוי הכל פה גואה...

אז גם אני, אבל קצת דברים אחרים גם... green nuns- rock bitch mafia Hallucinogen - Twisted shpongle- are you shpongled? לא בדיוק טראנס אבל בלי ספק אחד הטובים בכל הזמנים texas faggott- petoman's peflett Talpa - The Art Of Being Non אגב סביר להניח שתמצאו אלבומים יותר "טובים" מהאלבום של טלפה, אבל האלבום הזה הוא חתיכת חווייה פסיכדלית שאין כדוגמתה, אז הוא בפנים.... :)

The Wonderboy

New member
למה צפוי אחי זה פורום כללי שכל העולם ואשתו

שחובבים טראנס צופים בו .. פשוט לאנשים כנראה נמאס מהניגון שחוזר על עצמו תמיד . שזה בדרך כלל הפולאון, שאין אחד שזה לא נמאס לו לאחר תקופה מסויימת . ישנם כאלה שאחרי יותר זמן, וישנם כאלה שאחרי פחות זמן . אבל בסוף כולם מתחברים לאומנות המורכבת והאמיתית שבטראנס . הגואה זה ז'אנר מדהים ומאוד מושקע, מבחינת כתיבה ורגש, ולכן רוב חובבי הטראנס אוהבים ומעריכים את הז'אנר . אפילו בעלי ההפקות הגדולות ביותר בארץ אוהבים הכי הרבה את הז'אנר, אבל לא עושים מסיבות כאלה כי מה לעשות שהקהל הבוגר פחות מגיע למסיבות, כי באיזה שלב הקהל הבוגר והותיק מגיע לעניין של מיצויי, שמגיע אחרי גיל מסויים אם לא אוכלים כאפה קטלנית בדרך
והקהל היותר צעיר שעדיין בשגעת של הפולאון, הם אלה שזורמים לרוב במסיבות כיום . ואת בעלי ההפקות הגדולות מעניין כיום נטו הכסף ושלא תטעו לשניה . אצל מפיקים מעל גיל 30 נגמר מזמן מזמן הסרט של מסיבה בשביל הנשמה . אבל מבחינה אומנותית של הערכת ואהבת המוסיקה אז כולם יחזרו למקורות באיזה שלב ..

גיא, התחיל מן קטע כזה

שאם אתה לא שומע גואה אז אתה "לא מבין" או משהו כזה, אפשר לראות את זה בהמון מקומות... זה הרי פורום פתוח אז אמורות להיות מגוון דעות חוץ מאותו אלבום של סיימון לא (וכן זה אלבום גדול, אין ויכוח על זה) לא? אני לדוגמא מוכן להתערב שברגע שמישהו יירשון איזה שהוא אלבום של קינזדזה או משהו כזה כולם ייפלו עליו ישר.. או שאולי הפורום הזה פשוט הצטמצם ונשארו פה רק חובבי גואה, מה שגם אפשרות... חחח

Mad Sorcerer

New member
אמרתי כבר

שכל אחד ירשום פה מה שבא לו מכל סגנון גם אם זה פול און קינדזדזה - המטרה של השירשור זה לא להוכיח שגואה זה מוזיקה מספר אחת אלא לראות פחות או יותר מה הטעם של רוב האנשים פה ואיזה אלבומים הם הכי מעריכים. לכן רשמו פה גם אלבומי פול און לצורך העניין, ורוב האנשים פה אכן אוהבים גואה אבל גם לא פוסליטם סגנונות אחרים (כולל סואמי אפילו
)

מזל שלא פוסלים סואמי חחחחחח

לא יודע מה הייתי עושה אם היו פוסלים סואמי חחח אגב מוזר לי שעדיין לא ראיתי את השם קסנומורף בשום מקום, גם אצל חובבי הדארק וגם אצל חובבי הגואה הלילית המתכתית והקשוחה חחחח

The Wonderboy

New member
בקשר למשפט הראשון שרשמת אז ..

אם יש דבר כזה אז זה ילדותי לחלוטין, ולא שווה אפילו לדבר על זה. כי אני ואתה ועוד רבים וטובים כאן שאנו מכירים כבר הרבה מעבר למחשבה כזו . ואנו מתבייתים בעצם רק על הקטע האומנותי ביותר של כל ז'אנר, ולכל אחד יש טעם שונה . למשל סואומי אצלי לפי דירוג זה . איי וי פי , הפוטסו , קירנה , טרול סיינטס , וקוסמיק סטורם קלאוד . ואני ממש ממש לא מאנשי הטקסס פאגוט . וגם את חלק מהאמנים שציינתי הכרתי אך ורק בזכותך כזכור לך . ואני לא יכול לומר לך שאני יכול להאזין להם נון סטופ . (אולי רק לאלבום ארינמה של קים). ומצאתי את הרובד האומנותי במוסיקה שלהם . אבל עדיין, על טעם ועל ריח אין מה להתווכח . וזה לא משנה איזה מוסיקה אתה אוהב מה שחשוב זה האני הפנימי שלך . ומי ששומע גואה כדי להיות מגניב, ויענה שועל ותיק אז שיבושם לו . כי ללא ספק הוא עדיין חי בסרט של נדמה לי . ומי ששומע מוסיקה שהוא אוהב כי היא עושה לו טוב והוא מתחבר אליה . אז זה הדבר האמיתי .

../images/Emo26.gif

1.Elysium-Monzoon 2.X-Dream-We created our own happiness 3.Infected Mushroom-Converting Vegeterians 4.Indoor-Progressive trance 5.Transwave-Phototropic התלבטתי בין כמה אלבומים...לבסוף גיבשתי את החמישיה הזו,אלו אלבומים שאני מאזין להם לאחרונה(אז...כעיקרון זה תמיד יכול להשתנות).

assafffff

New member
שלי

בקטע נוסטלגי (מותאם לפורום :) ) double dragon - continuum snug as a bug - imitate people sandman - psycho toons x-dream - radio the delta - scizoeffective

למעלה