אז לשבוע חדש .... :)

SharoN2772

New member
אז לשבוע חדש .... :)

הרגע חזרתי מהמשחק מול אשדוד ( ניצחון מתוק 3-1 לחיפה )
והשבת הייתה אחלה שבת , קצת משוגעת ומשגעת ( אחמ ליאור D: ) בסה"כ היה סביר ... איך לכם עברה השבת ? לילה טוב לכולם

שבועעעעע טווב=]

חחחח וואי איזה מצברוח יש לי אחרי "היציאה" הזאת וואי כמה צחקתיXDD אבל אנלא מרגישה ת'אףף אוףף=\ רון אני הורגת אותך! והייתה לי שבת דיי נחמדה ושוב שבוע חדש מתחיל אווף אין לי כוח... שיהיה לכם לילה טוב...=]

שבוע טוב..../images/Emo66.gif

או נקווה לטוב.. אני בבית אני אמורה לחזור מחר לבסיס לשבועיים אבל אני חולה מתה.. קיבלתי 3 גימלים.. ואני לא מצליחה לישון.. :/ שיהיה שבוע טוב לכולם..

וואיי איזה באסה=\

שיהיה לך החלמה מהירה
ובעז"ה גם טוב לכולםם... יש לי מלא תרגילים להכין למחר במתמטיקה ויש לי גם מבחן מחר במתמטיקה אווףף נמאס לי מהמקצוע הזההה!!! והיום סופסוף יש לי אימון באחריי
(לפחות משו טוב ביום הזה..) שיהיה לפורום המדהים הזה בוקר ושבוע טוב!

SharoN2772

New member
תרגישו טוב :)

מאת הילדה החולה D: חחח סתם .. כואב לי הגרון אבל יעבור ... ושוב היה היום צבע אדום והפעם תפס אותי באמצע ריצה בספורט (כוסעאמשלהערביםהאלה דווקא על שיעור ספורט !!) ובפעם השלישית בשבוע וחצי האחרונים שקורה משהו רע בבצפר שלנו נראלי יש קללה =\ שבוע שעבר נכנס לאיזה ילד פדל ברגל ( היה לנו יום זהירות בדרכים ) ויום אחר זה סגרו על ילד מהכיתה שלי את הדלת ונפתחה לו אחושרמוטה הציפורן והיום הערסים הלכו מכות אז איזה דפוק אחד דחף דפוק אחר ששבר ת'רגל =\ בקיצור חפירה ! שיהיה אחלה של יום [:

ווואאייי ה' ישמור...../images/Emo12.gif

איזה מפחידדד מזה הבצפר הזהה??? שרון מחר את עוברת בצפר.. זו פקודה!
מקווה שהשבוע יהיה יותר טוב בעז"ה.. שיהיה אחלה לילה=]

SharoN2772

New member
לאן לעבור ? לפרקלאוף או פאקינג השם המעצבן הזה

?! או למקיף בשדרות ? XD זו סתם קללת בצפר ... אני בטוחה שקורה לכם גם שאיזה ילד משועמם עולה על ספסל ומנסה לעשות סטלה אחורה באוויר XDDDDDD ( אחמ
) ומי כמוני יודעת מזה D: חחחח סתם אני לא עד כדי כף משוגעת .. אני סתם נראת כזאת [; המשך יוום נפלא D;

למעלה