אז למרות שסבלנו ממנה צריך לסכם לא?

אז למרות שסבלנו ממנה צריך לסכם לא?

העונה השמינית של בנות מקלאוד הסתיימה לה ,ואיתה בעצם גם הסדרה.. ולמרות שלדעת רובנו הייתה עונה ממש לא מוצלחת כן צריך לסכם את כל מה שקרה בה. אז.. מה היה לנו
פתחנו את העונה עם שברון לב (לא רק של קייט) גם שלנו על ריילי
שטבע באותה תאונה בסוף העונה השביעית. ואם זה לא הספיק לנו אז גם לקחו לנו את אלכס
הכרנו את הכומר החדש של האזור, דן ,שעזר לקייט להבין לאיפה היא שייכת (לא לדרובס) התאהב
בגרייס ועזב..
המשכנו לעקוב אחרי הקשר של טיילר ופטריק !(שימו
שבירת דפוס! הם שרדו עונה שלמה !!!!!,אם לא מתחשבים בזה שהם בעצם עוזבים לאפריקה??) ואם כבר אז עוד זוג ששרד את זה כמעט,אינגריד ומרכוס. היא אמנם ברחה לו אחרי שבעלה חזר לתמונה אבל היא חזרה בזכותה של גרייס.
הכרנו מחדש את ג'זמין מקלאוד שהפעם באה כדי להשאר לתמיד.. ואם כבר משפחה אז גם הכרנו את בן הול,בן דוד של סטיבי שהגיע אחרי המות של אלכס ונשאר לעבוד בקילארני.
חוץ מההריון של סטיבי שהסתיים בלידה של זאנדר ,מוירה גם הייתה הריונית לאיזה רבע שעה..והיא ופיל כבר התחילו לדמיין את החיים שלהם ביחד בבית שהם יקנו . ועכשיו,הגיע הזמן לסכם,
הדמות שעשתה לכם את העונה לנסבלת
הדמות שלא הבנתם מה הקטע שלה
הפרק הטוב של העונה
הפרק הכי לא טוב של העונה
רושם כללי על העונה :
עוד משהו שיש לכם להוסיף?

אחלה סיכום

אז בואו נגיד שגם שלא ראיתי את כל הפרקים רגל על רגל העונה הזו אני חייבת לציין שהיו פרקים מסויימים שגרמו לי מאוד להתרגש, אפילו התרגלתי לג'זמין .... אז הדמות שעשתה לי העונה הזו לנסבלת זו מוירה - מה אעשה? אהבתי אותה בעונה הקודמת ואני אהבתי אותה גם העונה הזו, אני חושבת שהיא משחקת נפלא ומרגשת ופשוט אהבתי אותה. הדמות שלא הבנתי מה הקטע שלו זה מרכוס - כאילו הלו??? תחליט, אינגריד, גרייס, רוצה, לא רוצה, שיגע אותי, עד שהחליט שהוא מאוהב באינגריד ורוצה להמשיך מאיפה שהפסיקו...לא סבלתי אותו העונה הזו.. הפרק הטוב של העונה? מממ קשה מאוד למצוא, בואו גם אגיד לכם שבקושי ראיתי את העונה אבל במה שנתקלתי אהבתי את הפרק לפני אחרון שכולם היו יחד וריחמתי מאוד על סטיבי והיא ממש נגעה לי ללב, כאב לי שכאב לה , שכאילו היא כל כך השתדלה שהכל יילך כמו שצריך ולא הצליחה להתמודד עם הלחץ של כל החשבונות והיא פשוט נגעה לי והפרק הזה חימם לי ממש את הלב. רושם כללי - מעצבן, מעצבן, חסר לי עוד משהו, יש הרבה חלקים שלא הצלחתי להבין , כאילו נגמר מהר מידי לא?
הפרק האחרון - קלטתי שגרייס ומרכוס לא מתאימים בכלל, אבל מה זה לא מתאימים, בשיט לא מתאימים.....התבאסתי מאוד שהראו את ג'ודי ומג לקצת זמן, לא הספיק לי מהן, רציתי לשמוע אותן עוד קצת והתבאסתי שהן לא הלכו לקבר של אלכס ביחד עם סטיבי ...זה משהו שהיה לי מאוד חסר. וזהו, יש תחושה שעשו בכוונה סוף פתוח שיהיה כאילו תחושה של המשך,....

n o g a m o o n

New member
סיכום מסיים כהלכתו ../images/Emo45.gif../images/Emo13.gif

לא ראיתי את כל פרקי העונה, רק קצת בהתחלה וקצת בסוף. שזה לא מספיק להכיר את כל הדמויות החדשות שצצו להן אי משם ולהגיב עליהן. לא יכולה לענות ככה בשלבים אבל סה"כ העונה הזו מבחינתי היתה מיותרת. היו צריכים לסיים בעונה הקודמת שסטיבי ואלכס נוסעים לארגנטינה יחד ומשאירים לגרייס לנהל את דרוברס וזהו. שנאתי את גרייס עוד מהעונות הקודמות שהגיעה ולא הזלתי דמעה אחת כשהיא בכתה על אובדן מרכוס ( לאינגריד) בפרק האחרון, השחקנית הזו משחקת גרוע. אבל ממש. סטיבי פתאום הפכה סמרטוטית כזו ולא ג'אדאית כמו שהיתה. טיילר ופטריק נשארו זוג זה אכן הישג מבחינת העלילה. חחח מוירה אכן היתה ונשארה חביבה, רק אני לא מבינה את המהפך עם פיל. היה נחמד לראות שוב את מג שבאה עם ג'ודי בהריון. היה סיום נחמד סה"כ

עצוב...

אתמול שהיו כותרות הסיכום, הרגשתי ממש צביטה בלב. שנים הסדרה הזו מלווה אותי. והיא נגמרה, מתנחמת בשידורים החוזרים. לגבי הסיכום: 1. אז קודם כל רציתי להגיד תודה לכל אלה שצפו בפרק הרבה לפני ששודר בהולמרק, ולא סיפרו שג'ודי בהריון. הייתה הפתעה נחמדה ומתוקה. וגם קצרה. 2. שני הפרקים המצוינים של העונה זה על אינגריד ובעלה. היא ממש מותק. ופרק ההתמודדות שלסטיבי עם מות אלכס, פרק חזק! 3. הדמות שאהבתי העונה היא ג'אז. היה נחמד לראות על המסך 4. טוב, זה קל, גרייס. 5. בסך הכל העונה הייתה טובה, אם כי הפרק של מוירה ששרה היה קצת מטופש. באופן כללי, לא הבנתי לאן רייגן נעלמה, ופתאום בהפתעה מוחלטת היא מופיעה. גם כל הסיפור של ג'אז והסוסה היה קצת תמוה בעיני, לא הבנתי למה כל-כך מהר היא מוותרת על התחרויות בשביל עבודה בחווה, במיוחד אחרי שגילתה שמישה עמד מאחורי העניין הזה.

yafash7

New member
מצחיק מה שקרה לי

כתבתי סיכום שווה וכשבאתי לשלוח אותו בדיוק היתה לי תקלה במחשב. אז אני כותבת שוב. העונה היתה יבשה כמו הבצורת שנפלה על דרוברס. השחקנית ששיחקה אותה העונה היא מויירה האמהית והמגשרת בין כולם. שחקנית אופי מדהימה שלא הבנתי מה היא עושה עם פיל ולמה עם כוחות כמו שלה הפסיקו לה אותם והחזירו לה רק בפרק האחרון. גם לא הבנתי מה קרה לתסריטאים שפתאום נתנו לשיר. זה היה טפשי ומיותר. הדמות שאיכזבה אותי זו סטיבי. מיום "נישואיה" לאלכס המשחק שלה נהיה אנמי ומיום "מותו" של אלכס התסריטאים "הרגו" אותה. לשמחתי בפרקים האחרונים היא "חזרה " ובגדול להיות אותה סטיבי מלאת החיים והתוססת שהכרנו. הפרק הטוב שלה העונה הראשון עם קייט המקסימה, הפרקים עם אינגריד ובעלה, ושני האחרונים שפשוט החזירו את הסדרה לתלם ולהיותה סדרת דרמה המתעסקת בחווה ובעבודת עמל ולא בכל מיני שטויות שהתסריטאים המציאו. הפרק הכי לא טוב בעונה היו כמה והכי בולט זה זה עם המחזה הנערה מגנגלן. הרושם הכללי של העונה הוא שאפשר היה אחרת . לפחות אני שמחה שסיימו אותה עם מעט מהדמויות הוותיקות מג וג'ודי אמנם לא מספיק זמן מסך. שמחתי שהראו את רוז שרודפת אחר שרלוט, הזכירו את דייב. הכי אהבתי את הסוף שסטיבי רואה את שרלוט וזנדר כשהם גדולים. שניהם הזכירו בחזות את קלייר ואלכס. וזו היתה נקודה מאד יפה לדעתי לסיים את הסדרה או להשאיר פתח להמשך. אהבתי את הסדרה ובשבילי היתה משב רוח מרענן עם כל הסדרות האלימות שיש בטלויזיה. סוף סוף סרה בלי אלימות עם רוח פמניסטית שנשים חזקות יכולות לעבוד בעבודות "גבריות" בלי עזרה גברית עם המון אהבה לאדמה, לזולת לבעלי החיים ולאהבהת המרחבים והחופש. אני מתנחמת בעובדה שתמיד יהיו שידורים חוזרים כדי לשטוף את העיניים מהטבע הקסום מהדמויות הצבעוניות, מהרומנטיקה, האהבה , החיות ותחושת החופש והמרחבים שיש שם. כמובן שלא אשכח את סימן ההכר של הסדרה תחנת הרוח והאמבטיה שבכל סרט על חוות באופן טבעי אני מחפשת אותם בעיניים (זה סוג של שריטה...)

yafash7

New member
אל לנו לשכוח את המוסיקה הנפלאה

בקולה החם והנעים של הזמרת רבקה לאבל שממשיכה לנגן אצלי בראש ובלב. זה עוד דבר נפלא שיצא מהסדרה המון שירים עצובים וגם שמחים וגם סתם מלודיקה נעימה.

MissPop

New member
עונה

הדמות שעשתה לכם את העונה לנסבלת: טיילור/אינגריד הדמות שלא הבנתם מה הקטע שלה: מוירה הפרק הטוב של העונה: הפרק של אינגריד והבעל או הפרק שאלכס מת הפרק הכי לא טוב של העונה כל העונה רושם כללי על העונה : מעפנה, יכול לשפר והרבה עוד משהו שיש לכם להוסיף: לא. חבל שנגמר ככה. כל מה שחשבתי כבר נאמר כל כך הרבה...אין צורך להכביר במילים.

שאלה לי אליכן בנות ובנים יקרים/ות

פרק 22 זה פרק סוגר העונה? כי לא הי'ה כתוב שזה הפרק האחרון ופתאום אני באה לראות היום וזה לא הקליט לי כלום.היתי בטוחה שהוא התקלקל. אני לא מאמינה שבנות מקלאוד יורדת לאחר 8 עונות (הראשונות טובות והאחרונות לא ככ).מזל שיש שידורים חוזרים,למרות שראיתי את כל הפרקים של כל עונה פעמים

חח ג'ינג'ית לא חשבתי על זה ככה

האמת אין שום סגירת מעגל,אין שום אינדיקצי'ה בפרק שזה הפרק האחרון. היתי מצפה שיראו איפה כל אחת מהדמויות היום (ארגנטינה - טס ,טירה איפשהוא - מג וג'ודי ,נשואה באושר ובהריון - ג'ודי וכו'

העניין הוא שהיה מפתיע בעניין של גרייס ומרכוס

כל העונה השביעית חשבנו שהם יהיו יחד והם צחקו עלינו ... הגיוני שגם לסטיבי לא יהיה אף אחד כי זה טרי כל הסיפור עם אלכס שנהרג כאילו... וסגירת מעגל? ממש לא, רק ג'ודי הסתדרה לה עם ההריון ועם אמא שלה..

אפילו גאנדר היה תינוןק מגודל מידי..ולא כ"כ ..

השאלה כמה אפשר למשוח על פרקים חוזרים הולמרק נראה לי יצליחו....

אני גם רוצה לסכם ../images/Emo3.gif

הדמות שעשתה לכם את העונה לנסבלת טיילר ופטריק . הם היחידים אני חושבת שסיפקו את הסחורה
וגם מוירה הייתה אחלה העונה אני חושבת. הדמות שלא הבנתם מה הקטע שלה גרייס! קיבינימיני!! לא סבלת את הדמות הזאת, היא כה מעצבנת!!!!! למרות שבסוף היא יצאה אחלה עם כל הקטע של מרכוס ואינגריד. הפרק הטוב של העונה אמממ אני חושבת שהפרקים האחרונים.כשפול הגיע התחילו להיות מענינים יותר. הפרק הכי לא טוב של העונה הפרק שאלכס מת והפרק שאחריו. רושם כללי על העונה : היה יכול להיות יותר טוב ... עוד משהו שיש לכם להוסיף? כן, זה לא יפה שעושים לך איגנור בפייסבוק

למעלה