אז לכל מי שמתעניין...

• פותח הנושא joy4
  • פורסם בתאריך

joy4

New member
אז לכל מי שמתעניין...

הגיעו ציוני הבגרות המגעילים (שלי)... לא האמנתי שאני עד כדי כך טיפשה!!!!!!!! אוווווווף, איזה חרא, אין לי כוח לזה!!!!!!!!! עזבו אני ברגע של פריקת עצבים, דקה אחרי שבדקתי את הציונים שלי!!! שיהיה לילה טוב לכולם, אני כבר מסוגלת להגיד שזה לא סוף העולם... שיהיה רק טוב.. ביי.

נעלמת

New member
אני מתעניינת..:)

כן..טוב..אז? זה רק מספרים אל תשכחי. מי הם המספרים שיהפכו בנאדם לטיפש? את לא טיפשה. ואת עצבנית ואני מבינה ת´עצבים..אז תנשמי עמוק ותירגעי. תמיד אפשר להשלים בגרויות..וכמו שאמרת זה באמת לא סוף העולם..! ולסיום-זין על כולם, והעיקר שיהיה לך טוב
יאללה הלכתי. מאוחר. דאמט.

joyjoy

New member
../images/Emo24.gif

אחרי 15 שנות לימוד (אימא´להההההה כל כך הרבה ?) אני שמחה לבשר לך שלא . ציונים לא קובעים את החוכמה שלך... זה תלוי במזל, בזכרון, במצב הרוח ביום של המבחן, במידת ההכנה שניתנה לך בכיתה ועוד אלף אלפי דברים שלא קשורים בכלל לחוכמה... וחוץ מזה את מה שחשוב באמת (!) את תלמדי עם השנים... וציון..זה רק מספר...שאפשר לשפר אותו...בגרויות אפשר לעשות שוב אם תצטרכי....אבל את החיים את חיה רק פעם אחת.... אז את עכשיו עומדת לפני דרך חדשה.....הביטי קדימה ונסי לראות מה את יכולה להפיק וללמוד ממנה...
וחייכי זה כבר עושה להרגיש יותר טוב!

joy4

New member
למה התכוונת... joyjoy....

אחרי 15 שנות לימוד????? זה היה קשור אליי או אלייך?????

joyjoy

New member
אליי חומד אליי...

יסודי תיכון תואר ראשון ביחד = 15

joy4

New member
אה אוקיי.. חשבתי

שדיברת עליי, כי אני למדתי בבי"הס שלי 14 שנים כי זה בי"הס כולל גן.!!! בסדר, הבהרנו עניינים!!!

למעלה